Piłka nożna: Liga III, Grupa I - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=left|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=left|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|66 | | ALIGN=center|66 | ||
Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
Linia 60: | Linia 60: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|Start | | ALIGN=LEFT|Start / Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 71: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WKS/Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | | ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|46 | | ALIGN=center|46 | ||
Linia 103: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | | ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
Linia 159: | Linia 159: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | | ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
Linia 170: | Linia 170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
Linia 181: | Linia 181: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | | ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|31 | | ALIGN=center|31 | ||
Linia 192: | Linia 192: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce | | ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
Linia 203: | Linia 203: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek | | ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 250: | Linia 250: | ||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|Lignomat Jankowy | | ALIGN=LEFT|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|5-3 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie | | ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9-0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0* | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WKS/Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-5 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | | ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|Astra Krotoszyn | | ALIGN=LEFT|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | | ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|Pelikan Łowicz | | ALIGN=LEFT|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|Mień Lipno | | ALIGN=LEFT|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | | ALIGN=LEFT|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0* | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | | ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | | ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce | | ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek | | ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 14:09, 22 cze 2018
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz | 32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 62 | 28 |
2 | Lignomat Jankowy | 32 | 54 | 14 | 12 | 6 | 41 | 30 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 39 | 36 |
4 | GKS Jastrzębie | 32 | 49 | 12 | 13 | 7 | 45 | 32 |
5 | Start / Varta-Odra Namysłów | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 42 | 35 |
6 | WKS/Marko Wieluń | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 40 | 35 |
7 | Unia Skierniewice | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 45 | 37 |
8 | Astra Krotoszyn | 32 | 46 | 11 | 13 | 8 | 40 | 25 |
9 | CKS Czeladź | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 37 | 35 |
10 | Rozwój Katowice | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 44 | 41 |
11 | Pelikan Łowicz | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 39 | 48 |
12 | Mień Lipno | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 32 | 46 |
13 | Start Łódź | 32 | 40 | 12 | 4 | 16 | 31 | 37 |
14 | Górnik Pszów | 32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 32 | 48 |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 28 | 45 |
16 | Concordia Knurów | 32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 32 | 45 |
17 | Rymer Niedobczyce | 32 | 23 | 5 | 8 | 19 | 22 | 48 |
18 | Kujawy Włocławek | - | - | - | - | - | - | - |
Kujawy Włocławek po siódmej kolejce wycofały się z rozgrywek a ich wyniki anulowano. Drużyna ta była kontynuacją występującej w poprzednim sezonie w II lidze drużyny używającej kolejno różnych nazw i kończącej rozgrywki jako Kujawiak-Wisła Włocławek.
W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej Varty Namysłów i trzecioligowej Odry Opole. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała Odra-Varta Opole a w III lidze Varta-Odra Namysłów.
Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi Naprzód Rydułtowy nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn Górnik Pszów ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się Włókniarz Konstantynów Łódzki.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz | - | 3-1 | 1-1 | 2-0 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 0-0 | 2-2 | 2-0 | 2-0 | 4-1 | 1-0 | 3-0 | 3-0 | 4-1 | 4-0 | 2-0 |
2 | Lignomat Jankowy | 0-0 | - | 4-1 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-2 | 1-0 | 3-0 | 3-1 | 2-0 | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 3-0 | - |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 | 0-0 | - | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 3-0 | 1-2 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 1-2 | 5-3 | 3-1 | 1-0 | - |
4 | GKS Jastrzębie | 0-1 | 3-3 | 2-1 | - | 1-1 | 0-0 | 3-0 | 0-0 | 3-1 | 1-0 | 1-0 | 3-2 | 3-0 | 5-1 | 4-1 | 1-1 | 0-0 | 9-0 |
5 | Varta-Odra Namysłów | 1-1 | 1-3 | 3-0 | 2-1 | - | 2-0 | 4-3 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 2-0 | 3-2 | 0-0 | 2-1 | 4-0 | 3-0* |
6 | WKS/Marko Wieluń | 2-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | - | 2-1 | 1-1 | 3-0 | 3-5 | 3-1 | 3-0 | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | - |
7 | Unia Skierniewice | 1-1 | 0-1 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | - | 2-0 | 3-0 | 0-1 | 2-2 | 1-2 | 2-3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | 1-0 | - |
8 | Astra Krotoszyn | 1-1 | 5-1 | 2-0 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | - | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 2-0 | - |
9 | CKS Czeladź | 1-2 | 1-0 | 3-0 | 1-1 | 0-0 | 1-2 | 0-0 | 1-1 | - | 1-0 | 0-2 | 3-1 | 1-0 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 5-1 | - |
10 | Rozwój Katowice | 4-1 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 2-1 | 0-4 | 4-5 | 2-0 | 0-2 | - | 3-1 | 1-1 | 1-2 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 1-0 | - |
11 | Pelikan Łowicz | 3-1 | 4-1 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 1-3 | 0-7 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 3-2 | 2-0 | - |
12 | Mień Lipno | 3-2 | 1-0 | 1-1 | 1-1 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | - | 0-1 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-0 | - |
13 | Start Łódź | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 4-0 | 0-2 | 1-0 | 0-3 | 3-0 | 0-1 | 1-1 | 4-1 | 3-0 | - | 0-1 | 0-0 | 1-0 | 2-2 | 3-0* |
14 | Górnik Pszów | 1-2 | 1-1 | 0-2 | 2-4 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | 0-4 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 3-2 | 0-1 | - | 1-1 | 2-1 | 1-1 | - |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 0-1 | 1-3 | 2-1 | 0-1 | 0-1 | 2-1 | - | 0-1 | 3-1 | - |
16 | Concordia Knurów | 2-2 | 0-2 | 1-1 | 0-1 | 4-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 0-4 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 0-1 | 3-0 | - | 1-0 | - |
17 | Rymer Niedobczyce | 1-5 | 1-1 | 0-0 | 0-2 | 0-1 | 3-0 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 2-2 | 0-1 | 4-0 | 2-0 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | - | - |
18 | Kujawy Włocławek | - | - | - | - | - | 2-3 | - | - | - | - | 1-4 | - | - | - | - | - | 0-1 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 | |||||
1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 | |||||
31 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 | |||||
32 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 | |||||
33 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 | |||||
34 |