Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1970/1971: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1970/1971 | '''Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1970/1971''' | ||
* Awans do II Ligi: AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy Okręgowej: Wawel Kraków, Unia Oświęcim, Błękitni Kielce, Resovia Rzeszów, Bolesław Bukowno. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
8 | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Tarnów | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Stalowa Wola | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Świętochłowice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Jaworzno | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wesoła | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Broń Radom | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Wisłoka Dębica | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Resovia Rzeszów | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Kraków (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni Kielce (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1970/1971]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1970/1971]] |
Aktualna wersja na dzień 08:46, 23 sty 2023
Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1970/1971
- Awans do II Ligi: AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy Okręgowej: Wawel Kraków, Unia Oświęcim, Błękitni Kielce, Resovia Rzeszów, Bolesław Bukowno. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Górnik Niwka Sosnowiec (A) | 30 | 42 | 17 | 8 | 5 | 41 | 13 |
2 | Unia Tarnów | 30 | 41 | 18 | 5 | 7 | 45 | 23 |
3 | Stal Stalowa Wola | 30 | 35 | 14 | 7 | 9 | 46 | 30 |
4 | Górnik Świętochłowice | 30 | 33 | 12 | 9 | 9 | 27 | 27 |
5 | Raków Częstochowa | 30 | 32 | 11 | 10 | 9 | 28 | 26 |
6 | Victoria Jaworzno | 30 | 31 | 11 | 9 | 10 | 35 | 35 |
7 | Górnik Wesoła | 30 | 31 | 10 | 11 | 9 | 36 | 37 |
8 | Broń Radom | 30 | 31 | 12 | 7 | 11 | 32 | 38 |
9 | Górnik Wojkowice | 30 | 30 | 12 | 6 | 12 | 44 | 32 |
10 | Wisłoka Dębica | 30 | 29 | 10 | 9 | 11 | 39 | 34 |
11 | Resovia Rzeszów | 30 | 29 | 12 | 5 | 13 | 28 | 29 |
12 | Górnik Jaworzno | 30 | 27 | 10 | 7 | 13 | 31 | 34 |
13 | Wawel Kraków (S) | 30 | 24 | 7 | 10 | 13 | 25 | 36 |
14 | Unia Oświęcim (S) | 30 | 24 | 7 | 10 | 13 | 25 | 37 |
15 | Błękitni Kielce (S) | 30 | 23 | 6 | 11 | 13 | 15 | 37 |
16 | Bolesław Bukowno (S) | 30 | 18 | 6 | 6 | 18 | 19 | 48 |