Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1967/1968: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 145: | Linia 145: | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|Sandecja Nowy Sącz | | ALIGN=LEFT|Sandecja Nowy Sącz | ||
Linia 156: | Linia 156: | ||
| ALIGN=center|55 | | ALIGN=center|55 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Hutnik Trzebinia]] | | ALIGN=LEFT|[[Hutnik Trzebinia]] | ||
Linia 167: | Linia 167: | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|Slavia Ruda Śląska | | ALIGN=LEFT|Slavia Ruda Śląska | ||
Linia 177: | Linia 177: | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | | ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim |
Wersja z 13:34, 22 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Wojkowice | 30 | 50 | - | - | - | 64 | 21 |
2 | Wawel Kraków | 30 | 40 | - | - | - | 44 | 24 |
3 | Star Starachowice | 30 | 36 | - | - | - | 53 | 45 |
4 | Stal Mielec | 30 | 34 | - | - | - | 57 | 29 |
5 | KSZO Ostrowiec | 30 | 33 | - | - | - | 42 | 39 |
6 | Błękitni Kielce | 30 | 32 | - | - | - | 30 | 31 |
7 | Raków Częstochowa | 30 | 31 | - | - | - | 41 | 30 |
8 | Broń Radom | 30 | 30 | - | - | - | 36 | 38 |
9 | Resovia Rzeszów | 30 | 28 | - | - | - | 38 | 41 |
10 | Karpaty Krosno | 30 | 27 | - | - | - | 30 | 31 |
11 | Górnik Jaworzno | 29 | 26 | - | - | - | 28 | 36 |
12 | Wisłoka Dębica | 29 | 25 | - | - | - | 40 | 54 |
13 | Sandecja Nowy Sącz | 30 | 25 | - | - | - | 39 | 55 |
14 | Hutnik Trzebinia | 30 | 25 | - | - | - | 32 | 54 |
15 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 24 | - | - | - | 33 | 38 |
16 | Unia Oświęcim | 30 | 12 | - | - | - | 17 | 53 |
1.
2.Wawel Kraków 30 44-24 40 3.Star Starachowice 30 53-45 36 4.Stal Mielec r 30 57-29 34 5.KSZO Ostrowiec p 30 42-39 33 6.Błękitni Kielce 30 30-31 32 7.Raków Częstochowa 30 41-30 31 8.Broń Radom 30 36-38 30 9.Resovia 30 38-41 28
10.Karpaty Krosno 30 30-31 27 11.Górnik Jaworzno 29 28-36 26 12.Wisłoka Dębica p 29 40-54 25
13.Sandecja Nowy Sącz p 30 39-55 25 14.Hutnik Trzebinia 30 32-54 25 15.Slavia Ruda Śląska p 30 33-38 24 16.Unia Oświęcim 30 17-53 12