Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1966/1967 | '''Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1966/1967''' | ||
* Awans do II Ligi Unia Tarnów. Spadek do Ligi Okręgowej: Stal Stalowa Wola, Górnik Sosnowiec, Wisła II Kraków, Bieszczady Rzeszów. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Tarnów]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Star Starachowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Kraków]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Karpaty Krosno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Resovia Rzeszów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hutnik Trzebinia]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Kielce]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Broń Radom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Stalowa Wola]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wisła Kraków|Wisła II Kraków]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bieszczady Rzeszów]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|} | |||
* Suma punktów: 480 pkt. | |||
* Suma bramek strzelonych: 656 | |||
* Suma bramek straconych: 656 | |||
=Bibliografia= | |||
* "Piłka jest okrągła. 50 lat piłkarstwa w woj. katowickim", Wyd. "Śląsk", 1971 r. | |||
[[Kategoria:Sezon 1966/1967]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1966/1967]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1966/1967]] |
Aktualna wersja na dzień 10:14, 23 sty 2023
Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1966/1967
- Awans do II Ligi Unia Tarnów. Spadek do Ligi Okręgowej: Stal Stalowa Wola, Górnik Sosnowiec, Wisła II Kraków, Bieszczady Rzeszów. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Tarnów (A) | 30 | 46 | - | - | - | 70 | 24 |
2 | Star Starachowice | 30 | 40 | - | - | - | 58 | 26 |
3 | Wawel Kraków | 30 | 38 | - | - | - | 52 | 25 |
4 | Raków Częstochowa | 30 | 36 | - | - | - | 58 | 34 |
5 | Górnik Wojkowice | 30 | 34 | - | - | - | 48 | 46 |
6 | Karpaty Krosno | 30 | 34 | - | - | - | 36 | 34 |
7 | Resovia Rzeszów | 30 | 30 | - | - | - | 31 | 32 |
8 | Unia Oświęcim | 30 | 30 | - | - | - | 29 | 34 |
9 | Hutnik Trzebinia | 30 | 28 | - | - | - | 35 | 37 |
10 | Górnik Jaworzno | 30 | 28 | - | - | - | 43 | 45 |
11 | Błękitni Kielce | 30 | 28 | - | - | - | 35 | 48 |
12 | Broń Radom | 30 | 27 | - | - | - | 32 | 39 |
13 | Stal Stalowa Wola (S) | 30 | 27 | - | - | - | 34 | 48 |
14 | Górnik Sosnowiec (S) | 30 | 23 | - | - | - | 43 | 56 |
15 | Wisła II Kraków (S) | 30 | 16 | - | - | - | 34 | 71 |
16 | Bieszczady Rzeszów (S) | 30 | 15 | - | - | - | 18 | 57 |
- Suma punktów: 480 pkt.
- Suma bramek strzelonych: 656
- Suma bramek straconych: 656
Bibliografia
- "Piłka jest okrągła. 50 lat piłkarstwa w woj. katowickim", Wyd. "Śląsk", 1971 r.