Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans bramek'''||'''Zwycięstwa'''||'''Remisy'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|'''1.'''||'''[[Zagłębie Sosnowiec]]'''||'''30'''||'''80'''||'''24:13'''||'''26'''||'''2'''||'''2''' | |||
|- | |||
|2||Śląsk Wrocław||30||68||69:28||21||5||4 | |||
|- | |||
|3.||Włókniarz Kietrz||30||50||48:36||15||5||10 | |||
|- | |||
|4.||Odra Opole||30||49||36:30||15||4||11 | |||
|- | |||
|5.||Miedź Legnica||30||49||42:31||14||7||9 | |||
|- | |||
|6.||Lech Zielona Góra||30||47||44:39||12||11||7 | |||
|- | |||
|7.||Ruch Radzionków||30||40||30:30||11||7||12 | |||
|- | |||
|8.||Polonia Bytom||30||38||34:34||10||8||12 | |||
|- | |||
|9.||Walka Zabrze||30||38||37:37||9||11||10 | |||
|- | |||
|10.||Rozwój Katowice||30||38||30:41||10||8||12 | |||
|- | |||
|11.||Chrobry Głogów||30||37||38:36||10||7||13 | |||
|- | |||
|12.||Promień Żary||30||34||29:31||8||10||12 | |||
|- | |||
|13.||Polonia Słubice||30||31||30:57||10||1||19 | |||
|- | |||
|14.||Górnik MK Katowice||30||29||35:50||8||5||17 | |||
|- | |||
|15.||Swornica Czarnowąsy||30||21||22:56||5||6||19 | |||
|- | |||
|16.||Carbo Gliwice||30||19||15:48||4||7||19 | |||
|} | |||
Do II ligi awansowało '''[[Zagłębie Sosnowiec]]'''.<br> | |||
Wicemistrz Śląsk Wrocław zagrał w barażu o II ligę z 13. zespołem II ligi - Arką Gdynia | |||
Do III ligi spadli: Górnik MK Katowice, Swornica Czarnowąsy i Carbo Gliwice.<br> | |||
Włókniarz Kietrz wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu w lidze pozostała Polonia Słubice. | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 2003/2004]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 2003/2004]] |
Wersja z 17:10, 23 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 80 | 24:13 | 26 | 2 | 2 |
2 | Śląsk Wrocław | 30 | 68 | 69:28 | 21 | 5 | 4 |
3. | Włókniarz Kietrz | 30 | 50 | 48:36 | 15 | 5 | 10 |
4. | Odra Opole | 30 | 49 | 36:30 | 15 | 4 | 11 |
5. | Miedź Legnica | 30 | 49 | 42:31 | 14 | 7 | 9 |
6. | Lech Zielona Góra | 30 | 47 | 44:39 | 12 | 11 | 7 |
7. | Ruch Radzionków | 30 | 40 | 30:30 | 11 | 7 | 12 |
8. | Polonia Bytom | 30 | 38 | 34:34 | 10 | 8 | 12 |
9. | Walka Zabrze | 30 | 38 | 37:37 | 9 | 11 | 10 |
10. | Rozwój Katowice | 30 | 38 | 30:41 | 10 | 8 | 12 |
11. | Chrobry Głogów | 30 | 37 | 38:36 | 10 | 7 | 13 |
12. | Promień Żary | 30 | 34 | 29:31 | 8 | 10 | 12 |
13. | Polonia Słubice | 30 | 31 | 30:57 | 10 | 1 | 19 |
14. | Górnik MK Katowice | 30 | 29 | 35:50 | 8 | 5 | 17 |
15. | Swornica Czarnowąsy | 30 | 21 | 22:56 | 5 | 6 | 19 |
16. | Carbo Gliwice | 30 | 19 | 15:48 | 4 | 7 | 19 |
Do II ligi awansowało Zagłębie Sosnowiec.
Wicemistrz Śląsk Wrocław zagrał w barażu o II ligę z 13. zespołem II ligi - Arką Gdynia
Do III ligi spadli: Górnik MK Katowice, Swornica Czarnowąsy i Carbo Gliwice.
Włókniarz Kietrz wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu w lidze pozostała Polonia Słubice.