Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1109: | Linia 1109: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1117: | Linia 1117: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 1125: | Linia 1125: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1132: | Linia 1132: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 1140: | Linia 1140: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1148: | Linia 1148: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-0) | | ALIGN=center|3-1 (0-0) | ||
Linia 1156: | Linia 1156: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-3 (1-1) | | ALIGN=center|1-3 (1-1) | ||
Linia 1164: | Linia 1164: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1172: | Linia 1172: | ||
| ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|12/13 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1192: | Linia 1192: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1201: | Linia 1201: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|5-1 (3-1) | | ALIGN=center|5-1 (3-1) | ||
Linia 1208: | Linia 1208: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 1216: | Linia 1216: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1224: | Linia 1224: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1232: | Linia 1232: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 1240: | Linia 1240: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-3 (1-3) | | ALIGN=center|2-3 (1-3) | ||
Linia 1248: | Linia 1248: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-3 wo | | ALIGN=center|0-3 wo | ||
Linia 1256: | Linia 1256: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1264: | Linia 1264: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1285: | Linia 1285: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1301: | Linia 1301: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1309: | Linia 1309: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 1316: | Linia 1316: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1324: | Linia 1324: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1332: | Linia 1332: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1340: | Linia 1340: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1348: | Linia 1348: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1356: | Linia 1356: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1376: | Linia 1376: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1392: | Linia 1392: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1400: | Linia 1400: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1408: | Linia 1408: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1416: | Linia 1416: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1424: | Linia 1424: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-4 (0-1) | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
Linia 1432: | Linia 1432: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1440: | Linia 1440: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1448: | Linia 1448: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1989 | | ALIGN=center|2/3 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 1469: | Linia 1469: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | | ALIGN=center|4-0 (2-0) | ||
Linia 1476: | Linia 1476: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-0) | | ALIGN=center|3-2 (2-0) | ||
Linia 1484: | Linia 1484: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1493: | Linia 1493: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1501: | Linia 1501: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1508: | Linia 1508: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1516: | Linia 1516: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1524: | Linia 1524: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1532: | Linia 1532: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1540: | Linia 1540: | ||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 1569: | Linia 1569: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1576: | Linia 1576: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1584: | Linia 1584: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1592: | Linia 1592: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1600: | Linia 1600: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1608: | Linia 1608: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-4 (1-1) | | ALIGN=center|4-4 (1-1) | ||
Linia 1616: | Linia 1616: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-2) | | ALIGN=center|3-2 (1-2) | ||
Linia 1624: | Linia 1624: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1632: | Linia 1632: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1989 | | ALIGN=center|16/17 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1652: | Linia 1652: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1660: | Linia 1660: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-3) | | ALIGN=center|0-3 (0-3) | ||
Linia 1668: | Linia 1668: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1677: | Linia 1677: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1685: | Linia 1685: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1692: | Linia 1692: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 1700: | Linia 1700: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1708: | Linia 1708: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1716: | Linia 1716: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 1724: | Linia 1724: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1989 | | ALIGN=center|23/24 września 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1745: | Linia 1745: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1753: | Linia 1753: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1768: | Linia 1768: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 1776: | Linia 1776: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|4-1 (3-0) | | ALIGN=center|4-1 (3-0) | ||
Linia 1784: | Linia 1784: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1792: | Linia 1792: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1800: | Linia 1800: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|7-1 (2-0) | | ALIGN=center|7-1 (2-0) | ||
Linia 1808: | Linia 1808: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1816: | Linia 1816: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1844: | Linia 1844: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1860: | Linia 1860: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1868: | Linia 1868: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1876: | Linia 1876: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1884: | Linia 1884: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1892: | Linia 1892: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1900: | Linia 1900: | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1989]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 1908: | Linia 1908: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 1937: | Linia 1937: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1945: | Linia 1945: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1952: | Linia 1952: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1960: | Linia 1960: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|5-2 (1-1) | | ALIGN=center|5-2 (1-1) | ||
Linia 1968: | Linia 1968: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1976: | Linia 1976: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 1984: | Linia 1984: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 1992: | Linia 1992: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2000: | Linia 2000: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1989 | | ALIGN=center|7/8 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2020: | Linia 2020: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 2028: | Linia 2028: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2036: | Linia 2036: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2044: | Linia 2044: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-2) | | ALIGN=center|2-2 (2-2) | ||
Linia 2053: | Linia 2053: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2060: | Linia 2060: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-0) | | ALIGN=center|1-3 (0-0) | ||
Linia 2068: | Linia 2068: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2076: | Linia 2076: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2084: | Linia 2084: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2092: | Linia 2092: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1989 | | ALIGN=center|14/15 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2113: | Linia 2113: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2121: | Linia 2121: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2129: | Linia 2129: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2144: | Linia 2144: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2152: | Linia 2152: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2160: | Linia 2160: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2168: | Linia 2168: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|4-2 (3-1) | | ALIGN=center|4-2 (3-1) | ||
Linia 2176: | Linia 2176: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2184: | Linia 2184: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1989 | | ALIGN=center|21/22 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2204: | Linia 2204: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2212: | Linia 2212: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2220: | Linia 2220: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2228: | Linia 2228: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2236: | Linia 2236: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2244: | Linia 2244: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2252: | Linia 2252: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2260: | Linia 2260: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 2268: | Linia 2268: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2276: | Linia 2276: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1989 | | ALIGN=center|28/29 października 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2297: | Linia 2297: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2305: | Linia 2305: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2313: | Linia 2313: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 2321: | Linia 2321: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2329: | Linia 2329: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2336: | Linia 2336: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|4-1 (0-0) | | ALIGN=center|4-1 (0-0) | ||
Linia 2344: | Linia 2344: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
Linia 2352: | Linia 2352: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2360: | Linia 2360: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2368: | Linia 2368: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 2388: | Linia 2388: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2397: | Linia 2397: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2404: | Linia 2404: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2412: | Linia 2412: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-2) | | ALIGN=center|0-5 (0-2) | ||
Linia 2420: | Linia 2420: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2428: | Linia 2428: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2436: | Linia 2436: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | | ALIGN=center|2-2 (0-0) | ||
Linia 2444: | Linia 2444: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2452: | Linia 2452: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2460: | Linia 2460: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2481: | Linia 2481: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2488: | Linia 2488: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-4 (1-1) | | ALIGN=center|1-4 (1-1) | ||
Linia 2497: | Linia 2497: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 2505: | Linia 2505: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|5-1 (2-0) | | ALIGN=center|5-1 (2-0) | ||
Linia 2513: | Linia 2513: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|6-1 (2-1) | | ALIGN=center|6-1 (2-1) | ||
Linia 2520: | Linia 2520: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2528: | Linia 2528: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2536: | Linia 2536: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2544: | Linia 2544: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2552: | Linia 2552: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1989 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2573: | Linia 2573: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2580: | Linia 2580: | ||
| ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2589: | Linia 2589: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2597: | Linia 2597: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 2605: | Linia 2605: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2612: | Linia 2612: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2620: | Linia 2620: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2628: | Linia 2628: | ||
| ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[10 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2636: | Linia 2636: | ||
| ALIGN=center|[[11 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[11 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2644: | Linia 2644: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2664: | Linia 2664: | ||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2673: | Linia 2673: | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2680: | Linia 2680: | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2688: | Linia 2688: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2696: | Linia 2696: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2704: | Linia 2704: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2712: | Linia 2712: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-2) | | ALIGN=center|0-5 (0-2) | ||
Linia 2720: | Linia 2720: | ||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2728: | Linia 2728: | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2736: | Linia 2736: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | | ALIGN=center|3-2 (1-0) | ||
Linia 2757: | Linia 2757: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2773: | Linia 2773: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2781: | Linia 2781: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 2788: | Linia 2788: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2796: | Linia 2796: | ||
| ALIGN=center|[[24 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2804: | Linia 2804: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 2812: | Linia 2812: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2820: | Linia 2820: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 2828: | Linia 2828: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2856: | Linia 2856: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2864: | Linia 2864: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2872: | Linia 2872: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
Linia 2880: | Linia 2880: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 2888: | Linia 2888: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2896: | Linia 2896: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2904: | Linia 2904: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | | ALIGN=center|3-2 (2-1) | ||
Linia 2912: | Linia 2912: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2920: | Linia 2920: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2941: | Linia 2941: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2948: | Linia 2948: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 2957: | Linia 2957: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2965: | Linia 2965: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2973: | Linia 2973: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-2) | | ALIGN=center|1-3 (0-2) | ||
Linia 2980: | Linia 2980: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-0) | | ALIGN=center|1-4 (0-0) | ||
Linia 2988: | Linia 2988: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|4-0 (3-0) | | ALIGN=center|4-0 (3-0) | ||
Linia 2996: | Linia 2996: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3004: | Linia 3004: | ||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3012: | Linia 3012: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3032: | Linia 3032: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3048: | Linia 3048: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 3056: | Linia 3056: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3064: | Linia 3064: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3072: | Linia 3072: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 3080: | Linia 3080: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3088: | Linia 3088: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3096: | Linia 3096: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3104: | Linia 3104: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3125: | Linia 3125: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3141: | Linia 3141: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3149: | Linia 3149: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 3156: | Linia 3156: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3164: | Linia 3164: | ||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3172: | Linia 3172: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3180: | Linia 3180: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3188: | Linia 3188: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3196: | Linia 3196: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3217: | Linia 3217: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 3236: | Linia 3236: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3245: | Linia 3245: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3253: | Linia 3253: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3260: | Linia 3260: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3268: | Linia 3268: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3276: | Linia 3276: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 3284: | Linia 3284: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 3292: | Linia 3292: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|5-1 (5-1) | | ALIGN=center|5-1 (5-1) | ||
Linia 3300: | Linia 3300: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|5-0 (5-0) | | ALIGN=center|5-0 (5-0) | ||
Linia 3308: | Linia 3308: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3336: | Linia 3336: | ||
| ALIGN=center|[[5 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[5 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-1) | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
Linia 3345: | Linia 3345: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-1) | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
Linia 3353: | Linia 3353: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3360: | Linia 3360: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-0) | | ALIGN=center|0-3 (0-0) | ||
Linia 3368: | Linia 3368: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3376: | Linia 3376: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3384: | Linia 3384: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3392: | Linia 3392: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3400: | Linia 3400: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-2) | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
Linia 3421: | Linia 3421: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3429: | Linia 3429: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-0 (0-0) | | ALIGN=center|4-0 (0-0) | ||
Linia 3437: | Linia 3437: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3444: | Linia 3444: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 3452: | Linia 3452: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 3460: | Linia 3460: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-6 (0-3) | | ALIGN=center|3-6 (0-3) | ||
Linia 3468: | Linia 3468: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|6-0 (4-0) | | ALIGN=center|6-0 (4-0) | ||
Linia 3476: | Linia 3476: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3484: | Linia 3484: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3492: | Linia 3492: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3512: | Linia 3512: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3520: | Linia 3520: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-0) | | ALIGN=center|0-5 (0-0) | ||
Linia 3537: | Linia 3537: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3544: | Linia 3544: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3552: | Linia 3552: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
Linia 3560: | Linia 3560: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3568: | Linia 3568: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3576: | Linia 3576: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3584: | Linia 3584: | ||
| ALIGN=center|[[19 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[19 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | | ALIGN=center|3-2 (1-0) | ||
Linia 3613: | Linia 3613: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 3628: | Linia 3628: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 3636: | Linia 3636: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3644: | Linia 3644: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3652: | Linia 3652: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3660: | Linia 3660: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 3668: | Linia 3668: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3676: | Linia 3676: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3704: | Linia 3704: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-2) | | ALIGN=center|3-2 (2-2) | ||
Linia 3712: | Linia 3712: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3721: | Linia 3721: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 3728: | Linia 3728: | ||
| ALIGN=center|[[2 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[2 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3736: | Linia 3736: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3744: | Linia 3744: | ||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 3752: | Linia 3752: | ||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3760: | Linia 3760: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 3768: | Linia 3768: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 3789: | Linia 3789: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 3797: | Linia 3797: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3805: | Linia 3805: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3812: | Linia 3812: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 3820: | Linia 3820: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 3828: | Linia 3828: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|9-2 (4-1) | | ALIGN=center|9-2 (4-1) | ||
Linia 3836: | Linia 3836: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3844: | Linia 3844: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3852: | Linia 3852: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 3872: | Linia 3872: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-3) | | ALIGN=center|0-3 (0-3) | ||
Linia 3880: | Linia 3880: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 3888: | Linia 3888: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
Linia 3904: | Linia 3904: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-1) | | ALIGN=center|1-4 (0-1) | ||
Linia 3912: | Linia 3912: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3920: | Linia 3920: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3928: | Linia 3928: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3936: | Linia 3936: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 3944: | Linia 3944: | ||
| ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[13 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-4 (0-2) | | ALIGN=center|2-4 (0-2) | ||
Linia 3965: | Linia 3965: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|6-1 (5-1) | | ALIGN=center|6-1 (5-1) | ||
Linia 3973: | Linia 3973: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3981: | Linia 3981: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|8-0 (2-0) | | ALIGN=center|8-0 (2-0) | ||
Linia 3989: | Linia 3989: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 3997: | Linia 3997: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4004: | Linia 4004: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 4012: | Linia 4012: | ||
| ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 4020: | Linia 4020: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-1) | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
Linia 4028: | Linia 4028: | ||
| ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-3 (1-3) | | ALIGN=center|2-3 (1-3) | ||
Linia 4036: | Linia 4036: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 4056: | Linia 4056: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|1-8 (1-1) | | ALIGN=center|1-8 (1-1) | ||
Linia 4064: | Linia 4064: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 4072: | Linia 4072: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|0-5 (0-3) | | ALIGN=center|0-5 (0-3) | ||
Linia 4080: | Linia 4080: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 4088: | Linia 4088: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 4096: | Linia 4096: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
Linia 4104: | Linia 4104: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|5-0 (3-0) | | ALIGN=center|5-0 (3-0) | ||
Linia 4112: | Linia 4112: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 4120: | Linia 4120: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 4128: | Linia 4128: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4149: | Linia 4149: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center|6-0 (2-0) | | ALIGN=center|6-0 (2-0) | ||
Linia 4156: | Linia 4156: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 4165: | Linia 4165: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 4173: | Linia 4173: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|3-0 wo | | ALIGN=center|3-0 wo | ||
Linia 4181: | Linia 4181: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 4188: | Linia 4188: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 4196: | Linia 4196: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-0) | | ALIGN=center|2-2 (2-0) | ||
Linia 4204: | Linia 4204: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-6 (0-2) | | ALIGN=center|1-6 (0-2) | ||
Linia 4212: | Linia 4212: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-1) | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
Linia 4220: | Linia 4220: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 4240: | Linia 4240: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Metal Kluczbork | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 4249: | Linia 4249: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Tychy | | ALIGN=center|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center|4-2 (2-1) | | ALIGN=center|4-2 (2-1) | ||
Linia 4256: | Linia 4256: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Rydułtowy | ||
| ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | | ALIGN=center|Piast Nowa Ruda | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 4264: | Linia 4264: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Świebodzice | ||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | | ALIGN=center|Górnik Pszów | ||
| ALIGN=center|3-0 wo | | ALIGN=center|3-0 wo | ||
Linia 4272: | Linia 4272: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Granica Bogatynia | ||
| ALIGN=center|Bumar Gliwice | | ALIGN=center|Bumar Gliwice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 4280: | Linia 4280: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chrobry Głogów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 4288: | Linia 4288: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Carbo Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 4296: | Linia 4296: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-4 (1-2) | | ALIGN=center|3-4 (1-2) | ||
Linia 4304: | Linia 4304: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 4312: | Linia 4312: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Małapanew Ozimek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźnia Jawor | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-1) | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
Wersja z 23:34, 28 lip 2021
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | 38 | 65 | 21 | 11 | 6 | 12 | 75 | 20 | |
2 | GKS Tychy | 38 | 60 | 22 | 8 | 8 | 9 | 1 | 75 | 32 |
3 | Piast Nowa Ruda | 38 | 58 | 23 | 6 | 9 | 6 | 65 | 27 | |
4 | Górnik Pszów | 38 | 55 | 19 | 10 | 9 | 8 | 1 | 67 | 35 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 38 | 53 | 17 | 14 | 7 | 5 | 55 | 31 | |
6 | Chrobry Głogów | 38 | 53 | 21 | 8 | 9 | 7 | 4 | 62 | 43 |
7 | Górnik Knurów | 38 | 44 | 17 | 7 | 14 | 5 | 2 | 57 | 45 |
8 | Odra Opole | 38 | 44 | 16 | 11 | 11 | 5 | 4 | 57 | 48 |
9 | Carbo Gliwice | 38 | 42 | 13 | 13 | 12 | 3 | 54 | 43 | |
10 | MK Górnik Katowice | 38 | 41 | 13 | 15 | 10 | 2 | 2 | 47 | 40 |
11 | Ślęza Wrocław | 38 | 38 | 13 | 11 | 14 | 3 | 2 | 42 | 39 |
12 | MCKS Czeladź | 38 | 37 | 11 | 14 | 13 | 2 | 1 | 34 | 31 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 38 | 35 | 13 | 10 | 15 | 5 | 6 | 49 | 49 |
14 | Metal Kluczbork | 38 | 34 | 12 | 12 | 14 | 1 | 3 | 31 | 41 |
15 | Ruch Radzionków | 38 | 32 | 11 | 10 | 17 | 2 | 2 | 31 | 43 |
16 | ROW Rybnik | 38 | 31 | 13 | 6 | 19 | 4 | 5 | 45 | 57 |
17 | Kuźnia Jawor | 38 | 24 | 9 | 11 | 18 | 1 | 6 | 32 | 58 |
18 | Granica Bogatynia | 38 | 7 | 6 | 9 | 23 | 14 | 27 | 90 | |
19 | Małapanew Ozimek | 38 | 4 | 3 | 11 | 24 | 13 | 20 | 77 | |
20 | Victoria Świebodzice | 38 | 3 | 6 | 5 | 27 | 14 | 24 | 100 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. Nie dotyczyło to walkowerów za które przyznawano 2 i 0 pkt.
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 0-0 | 1-0 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 0-0 | 4-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 6-1 | 6-0 | 5-0 |
2 | GKS Tychy | 2-0 | - | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 2-0 | 4-2 | 5-1 | 4-0 | 5-0 | 3-0 |
3 | Piast Nowa Ruda | 0-1 | 5-2 | - | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 4-0 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 5-0 | 2-1 | 8-0 |
4 | Górnik Pszów | 1-1 | 1-0 | 2-0 | - | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 3-1 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 3-0 | 0-1 | 3-2 | 2-0 | 1-1 | 5-0 | 3-0* | 3-0 | 5-1 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 1-3 | - | 2-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-3 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 3-1 | 3-0 | 3-0 | 6-1 | 4-3 | 2-0 |
6 | Chrobry Głogów | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | - | 1-4 | 3-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 4-1 | 5-2 | 3-0 | 2-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 |
7 | Górnik Knurów | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | - | 4-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 3-1 | 4-0 | 1-1 | 9-2 |
8 | Odra Opole | 2-1 | 3-2 | 0-1 | 0-0 | 2-0 | 0-1 | 2-0 | - | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 1-6 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 |
9 | Carbo Gliwice | 4-4 | 1-0 | 1-2 | 0-0 | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | - | 1-1 | 1-0 | 4-2 | 4-1 | 1-1 | 2-0 | 2-0 | 3-2 | 4-4 | 2-0 | 6-0 |
10 | MK Górnik Katowice | 0-0 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-1 | - | 2-1 | 3-1 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 1-0 | 5-1 | 3-0 | 3-2 |
11 | Ślęza Wrocław | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 2-1 | - | 1-0 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 7-1 | 0-0 | 3-1 |
12 | MCKS Czeladź | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | - | 0-0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 0-0 | 2-0 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 0-4 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 5-0 | 2-3 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-1 | - | 1-0 | 2-0 | 5-0 | 1-0 | 4-0 | 3-0 | 5-0 |
14 | Metal Kluczbork | 0-2 | 3-2 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | - | 0-0 | 2-4 | 1-0 | 1-1 | 3-0 | 0-0 |
15 | Ruch Radzionków | 0-3 | 3-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | - | 3-2 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 3-0 |
16 | ROW Rybnik | 0-1 | 1-4 | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-0 | 3-6 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 2-3 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 3-0 | 4-1 | 1-0 |
17 | Kuźnia Jawor | 1-0 | 0-3 | 1-0 | 1-1 | 2-2 | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-3 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 1-0 | 0-0 | - | 3-1 | 2-0 | 3-0 |
18 | Granica Bogatynia | 1-0 | 0-3 | 0-3 | 0-5 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 3-2 | 0-3 | 0-0 | - | 1-1 | 0-1 |
19 | Małapanew Ozimek | 0-3 | 0-0 | 0-5 | 2-0 | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 0-3 | 1-0 | 1-2 | 0-4 | 1-2 | 3-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | 0-2 | - | 0-2 |
20 | Victoria Świebodzice | 1-8 | 0-5 | 1-2 | 3-0* | 1-2 | 1-4 | 0-1 | 0-5 | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3* | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 29/30 lipca 1989 | Naprzód Rydułtowy | Raków Częstochowa | 0-4 (0-3) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | GKS Tychy | Górnik Knurów | 2-1 (2-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | MK Górnik Katowice | Piast Nowa Ruda | 1-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Małapanew Ozimek | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Victoria Wałbrzych | Bumar Gliwice | 1-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Carbo Gliwice | Chrobry Głogów | 3-2 (1-1) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ślęza Wrocław | ROW Rybnik | 2-2 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Ruch Radzionków | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Metal Kluczbork | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
1 | 29/30 lipca 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 2 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | MK Górnik Katowice | 4-1 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | GKS Tychy | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | Metal Kluczbork | 3-2 (2-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Małapanew Ozimek | 4-3 (2-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Ślęza Wrocław | 3-1 (3-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Odra Opole | Victoria Wałbrzych | 1-1 (0-1) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | ROW Rybnik | 1-0 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
2 | 2 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Granica Bogatynia | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Raków Częstochowa | 4-4 (1-2) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Piast Nowa Ruda | 2-2 (1-1) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Pszów | 1-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Chrobry Głogów | 3-0 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Odra Opole | 1-1 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Kuźnia Jawor | 1-0 (0-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | MCKS Czeladź | 1-2 (1-0) | |
3 | 5/6 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 9 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Odra Opole | 1-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Ślęza Wrocław | 2-0 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | MK Górnik Katowice | 3-0 (3-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Chrobry Głogów | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Odra Opole | Metal Kluczbork | 3-1 (0-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Carbo Gliwice | 1-3 (1-1) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) | |
4 | 12/13 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Victoria Wałbrzych | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Ślęza Wrocław | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | GKS Tychy | Kuźnia Jawor | 5-1 (3-1) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | ROW Rybnik | Piast Nowa Ruda | 2-2 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Carbo Gliwice | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | MK Górnik Katowice | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Górnik Knurów | Chrobry Głogów | 3-0 (2-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Naprzód Rydułtowy | Odra Opole | 2-3 (1-3) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | MCKS Czeladź | 0-3 wo | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Metal Kluczbork | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | |
5 | 19/20 sierpnia 1989 | Małapanew Ozimek | Granica Bogatynia | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Raków Częstochowa | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Górnik Pszów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Bumar Gliwice | Carbo Gliwice | 3-1 (2-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | MCKS Czeladź | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Odra Opole | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Kuźnia Jawor | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Ruch Radzionków | Naprzód Rydułtowy | 2-0 (1-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Granica Bogatynia | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) | |
6 | 26/27 sierpnia 1989 | Victoria Wałbrzych | Małapanew Ozimek | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 2/3 września 1989 | Górnik Knurów | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | GKS Tychy | Bumar Gliwice | 3-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Chrobry Głogów | Piast Nowa Ruda | 2-1 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Ślęza Wrocław | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Carbo Gliwice | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | MK Górnik Katowice | Ruch Radzionków | 1-1 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Małapanew Ozimek | MCKS Czeladź | 0-4 (0-1) | |
7 | 2/3 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | Metal Kluczbork | Victoria Wałbrzych | 0-0 (0-0) | |
7 | 2/3 września 1989 | ROW Rybnik | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 13 września 1989 | Raków Częstochowa | Chrobry Głogów | 4-0 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | Odra Opole | GKS Tychy | 3-2 (2-0) | |
8 | 13 września 1989 | MCKS Czeladź | Piast Nowa Ruda | 2-1 (1-1) | |
8 | 13 września 1989 | Górnik Pszów | ROW Rybnik | 1-1 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Bumar Gliwice | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Knurów | 0-2 (0-1) | |
8 | 13 września 1989 | Ruch Radzionków | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | |
8 | 13 września 1989 | Granica Bogatynia | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Naprzód Rydułtowy | 2-1 (1-0) | |
8 | 13 września 1989 | Małapanew Ozimek | Metal Kluczbork | 3-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 16/17 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Raków Częstochowa | 0-1 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | GKS Tychy | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Górnik Knurów | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | ROW Rybnik | Bumar Gliwice | 1-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Chrobry Głogów | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Ślęza Wrocław | Odra Opole | 2-1 (1-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Carbo Gliwice | Granica Bogatynia | 4-4 (1-1) | |
9 | 16/17 września 1989 | MK Górnik Katowice | Victoria Wałbrzych | 3-2 (1-2) | |
9 | 16/17 września 1989 | Metal Kluczbork | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
9 | 16/17 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 23/24 września 1989 | MCKS Czeladź | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Granica Bogatynia | GKS Tychy | 0-3 (0-3) | |
10 | 23/24 września 1989 | Kuźnia Jawor | Piast Nowa Ruda | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Górnik Pszów | Chrobry Głogów | 2-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Bumar Gliwice | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Odra Opole | ROW Rybnik | 2-1 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Victoria Wałbrzych | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
10 | 23/24 września 1989 | Małapanew Ozimek | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Ruch Radzionków | Ślęza Wrocław | 3-0 (2-0) | |
10 | 23/24 września 1989 | Metal Kluczbork | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 27 września 1989 | Raków Częstochowa | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | |
11 | 27 września 1989 | GKS Tychy | Victoria Wałbrzych | 3-0 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Piast Nowa Ruda | Górnik Pszów | 1-1 (1-0) | |
11 | 27 września 1989 | Chrobry Głogów | Bumar Gliwice | 2-2 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Górnik Knurów | Odra Opole | 4-1 (3-0) | |
11 | 27 września 1989 | Carbo Gliwice | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | MK Górnik Katowice | Metal Kluczbork | 1-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | Ślęza Wrocław | Granica Bogatynia | 7-1 (2-0) | |
11 | 27 września 1989 | Naprzód Rydułtowy | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | |
11 | 27 września 1989 | ROW Rybnik | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 1 października 1989 | 15.30 | Górnik Pszów | Raków Częstochowa | 1-1 (1-0) |
12 | Małapanew Ozimek | GKS Tychy | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Bumar Gliwice | Piast Nowa Ruda | 2-0 (0-0) |
12 | Odra Opole | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.00 | Ruch Radzionków | Górnik Knurów | 1-0 (0-0) |
12 | Metal Kluczbork | Carbo Gliwice | 1-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) |
12 | Victoria Wałbrzych | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
12 | 1 października 1989 | 15.30 | MCKS Czeladź | Kuźnia Jawor | 1-1 (1-1) |
12 | Granica Bogatynia | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 7/8 października 1989 | Raków Częstochowa | Bumar Gliwice | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | GKS Tychy | Metal Kluczbork | 2-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Odra Opole | 1-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Kuźnia Jawor | Górnik Pszów | 1-1 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Chrobry Głogów | Ruch Radzionków | 5-2 (1-1) | |
13 | 7/8 października 1989 | Górnik Knurów | Granica Bogatynia | 4-0 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Carbo Gliwice | Naprzód Rydułtowy | 4-1 (2-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | MK Górnik Katowice | MCKS Czeladź | 3-1 (1-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | Ślęza Wrocław | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) | |
13 | 7/8 października 1989 | ROW Rybnik | Victoria Wałbrzych | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 14/15 października 1989 | Odra Opole | Raków Częstochowa | 2-1 (2-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | GKS Tychy | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Ruch Radzionków | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MCKS Czeladź | Górnik Pszów | 2-2 (2-2) | |
14 | 14/15 października 1989 | Bumar Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Granica Bogatynia | Chrobry Głogów | 1-3 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Górnik Knurów | 0-1 (0-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | MK Górnik Katowice | Carbo Gliwice | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Metal Kluczbork | Ślęza Wrocław | 1-1 (1-0) | |
14 | 14/15 października 1989 | Małapanew Ozimek | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 21/22 października 1989 | Raków Częstochowa | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | GKS Tychy | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Piast Nowa Ruda | Granica Bogatynia | 5-0 (2-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Pszów | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | Chrobry Głogów | Victoria Wałbrzych | 2-1 (1-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Górnik Knurów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Kuźnia Jawor | Odra Opole | 0-1 (0-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Carbo Gliwice | MCKS Czeladź | 4-2 (3-1) | |
15 | 21/22 października 1989 | Ślęza Wrocław | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (1-0) | |
15 | 21/22 października 1989 | ROW Rybnik | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 28/29 października 1989 | Granica Bogatynia | Raków Częstochowa | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Carbo Gliwice | GKS Tychy | 1-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Victoria Wałbrzych | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | Odra Opole | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | MCKS Czeladź | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Małapanew Ozimek | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Metal Kluczbork | Górnik Knurów | 2-1 (0-1) | |
16 | 28/29 października 1989 | MK Górnik Katowice | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Naprzód Rydułtowy | ROW Rybnik | 5-0 (2-0) | |
16 | 28/29 października 1989 | Ruch Radzionków | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 4/5 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Victoria Wałbrzych | 5-0 (2-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | GKS Tychy | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Małapanew Ozimek | 2-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Pszów | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Odra Opole | 1-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Chrobry Głogów | Metal Kluczbork | 4-1 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Górnik Knurów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | ROW Rybnik | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
17 | 4/5 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Granica Bogatynia | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 11/12 listopada 1989 | Małapanew Ozimek | Raków Częstochowa | 0-3 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | GKS Tychy | Ślęza Wrocław | 1-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Metal Kluczbork | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-1) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Granica Bogatynia | Górnik Pszów | 0-5 (0-2) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Ruch Radzionków | Bumar Gliwice | 1-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Naprzód Rydułtowy | Chrobry Głogów | 0-1 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MK Górnik Katowice | Górnik Knurów | 2-2 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | MCKS Czeladź | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Carbo Gliwice | ROW Rybnik | 2-0 (0-0) | |
18 | 11/12 listopada 1989 | Victoria Wałbrzych | Kuźnia Jawor | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 18/19 listopada 1989 | Raków Częstochowa | Metal Kluczbork | 3-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | ROW Rybnik | GKS Tychy | 1-4 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Piast Nowa Ruda | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (1-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Pszów | Victoria Wałbrzych | 5-1 (2-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Bumar Gliwice | Granica Bogatynia | 6-1 (2-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Chrobry Głogów | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Górnik Knurów | Carbo Gliwice | 2-1 (1-1) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Odra Opole | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Ślęza Wrocław | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
19 | 18/19 listopada 1989 | Kuźnia Jawor | Małapanew Ozimek | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | Raków Częstochowa | Naprzód Rydułtowy | 1-0 (1-0) |
20 | 10 marca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | GKS Tychy | 1-0 (0-0) |
20 | Piast Nowa Ruda | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
20 | Górnik Pszów | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
20 | Chrobry Głogów | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) | ||
20 | Odra Opole | Granica Bogatynia | 0-0 (0-0) | ||
20 | 10 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
20 | 11 marca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) |
20 | Kuźnia Jawor | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | MK Górnik Katowice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
21 | 17 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
21 | Metal Kluczbork | Górnik Pszów | 2-1 (1-1) | ||
21 | Małapanew Ozimek | Bumar Gliwice | 0-3 (0-2) | ||
21 | Ślęza Wrocław | Górnik Knurów | 1-0 (1-0) | ||
21 | Victoria Świebodzice | Odra Opole | 0-5 (0-2) | ||
21 | 17 marca 1990 | 15.00 | ROW Rybnik | MCKS Czeladź | 0-1 (0-0) |
21 | 18 marca 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Kuźnia Jawor | 1-0 (1-0) |
21 | Granica Bogatynia | Ruch Radzionków | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 24 marca 1990 | 15.30 | Raków Częstochowa | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) |
22 | Piast Nowa Ruda | GKS Tychy | 5-2 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-1) |
22 | 24 marca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | Metal Kluczbork | 3-0 (2-0) |
22 | Chrobry Głogów | Ślęza Wrocław | 2-1 (1-1) | ||
22 | 24 marca 1990 | 14.30 | Górnik Knurów | ROW Rybnik | 1-0 (0-0) |
22 | Odra Opole | Małapanew Ozimek | 3-0 (3-0) | ||
22 | Kuźnia Jawor | MK Górnik Katowice | 1-1 (1-0) | ||
22 | 25 marca 1990 | 15.00 | MCKS Czeladź | Granica Bogatynia | 2-0 (2-0) |
22 | 25 marca 1990 | 11.00 | Ruch Radzionków | Victoria Świebodzice | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 31 marca 1990 | 14.30 | GKS Tychy | Raków Częstochowa | 2-0 (1-0) |
23 | Ślęza Wrocław | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Górnik Pszów | 2-1 (0-1) |
23 | 1 kwietnia 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Bumar Gliwice | 1-2 (0-0) |
23 | 31 marca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Chrobry Głogów | 1-2 (0-1) |
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
23 | Metal Kluczbork | Odra Opole | 1-0 (0-0) | ||
23 | 31 marca 1990 | 15.00 | Carbo Gliwice | Kuźnia Jawor | 3-2 (2-1) |
23 | Małapanew Ozimek | Ruch Radzionków | 0-0 (0-0) | ||
23 | Victoria Świebodzice | Granica Bogatynia | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 7 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
24 | Kuźnia Jawor | GKS Tychy | 0-3 (0-2) | ||
24 | Piast Nowa Ruda | ROW Rybnik | 2-0 (1-0) | ||
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Pszów | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-3 (0-2) |
24 | Chrobry Głogów | Górnik Knurów | 1-4 (0-0) | ||
24 | Odra Opole | Naprzód Rydułtowy | 4-0 (3-0) | ||
24 | 8 kwietnia 1990 | 15.30 | MCKS Czeladź | Victoria Świebodzice | 2-0 (1-0) |
24 | 7 kwietnia 1990 | 15.30 | Ruch Radzionków | Metal Kluczbork | 0-0 (0-0) |
24 | Granica Bogatynia | Małapanew Ozimek | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Raków Częstochowa | 0-1 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Górnik Pszów | 2-2 (1-0) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.00 | Górnik Knurów | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
25 | 14 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Bumar Gliwice | 0-1 (0-0) |
25 | Chrobry Głogów | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) | ||
25 | 14 kwietnia 1990 | 12.00 | MK Górnik Katowice | Odra Opole | 3-1 (2-0) |
25 | Ślęza Wrocław | Kuźnia Jawor | 1-1 (0-1) | ||
25 | 15 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Ruch Radzionków | 2-0 (1-0) |
25 | Metal Kluczbork | Granica Bogatynia | 1-1 (0-0) | ||
25 | Małapanew Ozimek | Victoria Świebodzice | 0-2 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Raków Częstochowa | Górnik Knurów | 1-1 (0-0) |
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Bumar Gliwice | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
26 | Piast Nowa Ruda | Chrobry Głogów | 1-0 (1-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Pszów | Ślęza Wrocław | 4-1 (1-0) |
26 | Odra Opole | Carbo Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
26 | 21 kwietnia 1990 | 16.00 | Ruch Radzionków | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
26 | 22 kwietnia 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Małapanew Ozimek | 0-0 (0-0) |
26 | Granica Bogatynia | Naprzód Rydułtowy | 0-1 (0-0) | ||
26 | Victoria Świebodzice | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) | ||
26 | Kuźnia Jawor | ROW Rybnik | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 25 kwietnia 1990 | Górnik Pszów | MCKS Czeladź | 3-0 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | Chrobry Głogów | Raków Częstochowa | 1-1 (0-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | GKS Tychy | Odra Opole | 1-1 (1-0) |
27 | Piast Nowa Ruda | MCKS Czeladź | 2-0 (1-0) | ||
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Górnik Pszów | 0-1 (0-1) |
27 | Ślęza Wrocław | Bumar Gliwice | 1-1 (1-0) | ||
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Górnik Knurów | Kuźnia Jawor | 3-1 (1-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.30 | Carbo Gliwice | Ruch Radzionków | 2-0 (0-0) |
27 | 29 kwietnia 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Granica Bogatynia | 5-1 (5-1) |
27 | 28 kwietnia 1990 | 15.00 | Naprzód Rydułtowy | Victoria Świebodzice | 5-0 (5-0) |
27 | Metal Kluczbork | Małapanew Ozimek | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Raków Częstochowa | Piast Nowa Ruda | 1-0 (0-0) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | GKS Tychy | 3-1 (0-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.00 | Górnik Pszów | Górnik Knurów | 4-1 (2-1) |
28 | 5 maja 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | ROW Rybnik | 3-0 (0-0) |
28 | Kuźnia Jawor | Chrobry Głogów | 0-3 (0-0) | ||
28 | Odra Opole | Ślęza Wrocław | 2-1 (0-1) | ||
28 | Granica Bogatynia | Carbo Gliwice | 1-0 (1-0) | ||
28 | Victoria Świebodzice | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | ||
28 | 6 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
28 | Małapanew Ozimek | Naprzód Rydułtowy | 1-2 (1-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Granica Bogatynia | 4-0 (0-0) |
29 | Piast Nowa Ruda | Kuźnia Jawor | 2-0 (1-0) | ||
29 | Chrobry Głogów | Górnik Pszów | 2-1 (0-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 16.00 | Górnik Knurów | Bumar Gliwice | 0-2 (0-1) |
29 | 12 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Odra Opole | 3-6 (0-3) |
29 | 13 maja 1990 | 16.00 | Carbo Gliwice | Victoria Świebodzice | 6-0 (4-0) |
29 | 13 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Małapanew Ozimek | 3-0 (1-0) |
29 | Ślęza Wrocław | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) | ||
29 | 12 maja 1990 | 17.00 | Naprzód Rydułtowy | Metal Kluczbork | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | Kuźnia Jawor | Raków Częstochowa | 1-0 (1-0) | ||
30 | Victoria Świebodzice | GKS Tychy | 0-5 (0-0) | ||
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Górnik Pszów | Piast Nowa Ruda | 2-0 (1-0) |
30 | Bumar Gliwice | Chrobry Głogów | 2-1 (0-1) | ||
30 | Odra Opole | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
30 | Małapanew Ozimek | Carbo Gliwice | 0-3 (0-1) | ||
30 | Metal Kluczbork | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | ||
30 | Granica Bogatynia | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) | ||
30 | 20 maja 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
30 | 19 maja 1990 | 16.30 | Ruch Radzionków | ROW Rybnik | 3-2 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 26 maja 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Górnik Pszów | 4-0 (3-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Małapanew Ozimek | 5-0 (2-0) |
31 | Piast Nowa Ruda | Bumar Gliwice | 0-0 (0-0) | ||
31 | Chrobry Głogów | Odra Opole | 3-0 (2-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Metal Kluczbork | 1-1 (0-1) |
31 | 26 maja 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Naprzód Rydułtowy | 0-0 (0-0) |
31 | Ślęza Wrocław | Victoria Świebodzice | 3-1 (1-0) | ||
31 | Kuźnia Jawor | MCKS Czeladź | 1-1 (0-0) | ||
31 | 26 maja 1990 | 16.30 | ROW Rybnik | Granica Bogatynia | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 2 czerwca 1990 | 16.30 | Bumar Gliwice | Raków Częstochowa | 0-0 (0-0) |
32 | Metal Kluczbork | GKS Tychy | 3-2 (2-2) | ||
32 | Odra Opole | Piast Nowa Ruda | 0-1 (0-0) | ||
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Kuźnia Jawor | 5-0 (2-0) |
32 | 2 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Chrobry Głogów | 0-0 (0-0) |
32 | Granica Bogatynia | Górnik Knurów | 2-0 (1-0) | ||
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Carbo Gliwice | 1-1 (1-1) |
32 | 3 czerwca 1990 | 11.00 | MCKS Czeladź | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
32 | Małapanew Ozimek | Ślęza Wrocław | 1-2 (0-1) | ||
32 | Victoria Świebodzice | ROW Rybnik | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 9 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Odra Opole | 4-0 (1-0) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | GKS Tychy | Naprzód Rydułtowy | 3-0 (0-0) |
33 | Piast Nowa Ruda | Ruch Radzionków | 1-0 (0-0) | ||
33 | Kuźnia Jawor | Bumar Gliwice | 2-2 (1-1) | ||
33 | Chrobry Głogów | Granica Bogatynia | 4-1 (1-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Górnik Knurów | Victoria Świebodzice | 9-2 (4-1) |
33 | 9 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-0) |
33 | Ślęza Wrocław | Metal Kluczbork | 0-2 (0-0) | ||
33 | 9 czerwca 1990 | 15.30 | ROW Rybnik | Małapanew Ozimek | 4-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 13 czerwca 1990 | Ruch Radzionków | Raków Częstochowa | 0-3 (0-3) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MK Górnik Katowice | GKS Tychy | 0-2 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Granica Bogatynia | Piast Nowa Ruda | 0-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Bumar Gliwice | Górnik Pszów | 1-3 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Victoria Świebodzice | Chrobry Głogów | 1-4 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Małapanew Ozimek | Górnik Knurów | 0-1 (0-1) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Odra Opole | Kuźnia Jawor | 3-0 (1-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | MCKS Czeladź | Carbo Gliwice | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Naprzód Rydułtowy | Ślęza Wrocław | 0-1 (0-0) | |
34 | 13 czerwca 1990 | Metal Kluczbork | ROW Rybnik | 2-4 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Raków Częstochowa | Granica Bogatynia | 6-1 (5-1) |
35 | 16 czerwca 1990 | 17.00 | GKS Tychy | Carbo Gliwice | 2-0 (1-0) |
35 | Piast Nowa Ruda | Victoria Świebodzice | 8-0 (2-0) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 17.00 | Górnik Pszów | Odra Opole | 3-1 (1-1) |
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | Bumar Gliwice | MCKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
35 | Chrobry Głogów | Małapanew Ozimek | 1-1 (0-0) | ||
35 | 16 czerwca 1990 | 11.00 | Górnik Knurów | Metal Kluczbork | 1-1 (1-0) |
35 | Ślęza Wrocław | MK Górnik Katowice | 2-1 (2-1) | ||
35 | 17 czerwca 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Naprzód Rydułtowy | 2-3 (1-3) |
35 | Kuźnia Jawor | Ruch Radzionków | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
36 | Victoria Świebodzice | Raków Częstochowa | 1-8 (1-1) | ||
36 | 24 czerwca 1990 | 17.00 | MCKS Czeladź | GKS Tychy | 0-1 (0-0) |
36 | Małapanew Ozimek | Piast Nowa Ruda | 0-5 (0-3) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 17.00 | Ruch Radzionków | Górnik Pszów | 0-2 (0-1) |
36 | Odra Opole | Bumar Gliwice | 2-0 (2-0) | ||
36 | Metal Kluczbork | Chrobry Głogów | 1-2 (0-0) | ||
36 | 23 czerwca 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Knurów | 5-0 (3-0) |
36 | 23 czerwca 1990 | 16.30 | Carbo Gliwice | Ślęza Wrocław | 1-0 (1-0) |
36 | 24 czerwca 1990 | 11.00 | MK Górnik Katowice | ROW Rybnik | 2-0 (2-0) |
36 | Granica Bogatynia | Kuźnia Jawor | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Raków Częstochowa | Małapanew Ozimek | 6-0 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Ślęza Wrocław | GKS Tychy | 0-1 (0-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Piast Nowa Ruda | Metal Kluczbork | 0-1 (0-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Pszów | Granica Bogatynia | 3-0 wo |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Bumar Gliwice | Ruch Radzionków | 3-1 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Chrobry Głogów | Naprzód Rydułtowy | 2-2 (1-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Górnik Knurów | MK Górnik Katowice | 2-2 (2-0) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Odra Opole | MCKS Czeladź | 1-6 (0-2) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | ROW Rybnik | Carbo Gliwice | 2-1 (2-1) |
37 | 1 lipca 1990 | 14.00 | Kuźnia Jawor | Victoria Świebodzice | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Metal Kluczbork | Raków Częstochowa | 0-2 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | GKS Tychy | ROW Rybnik | 4-2 (2-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Naprzód Rydułtowy | Piast Nowa Ruda | 1-2 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Victoria Świebodzice | Górnik Pszów | 3-0 wo |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Granica Bogatynia | Bumar Gliwice | 0-1 (0-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MK Górnik Katowice | Chrobry Głogów | 2-1 (1-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Carbo Gliwice | Górnik Knurów | 1-1 (1-1) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Ruch Radzionków | Odra Opole | 3-4 (1-2) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | MCKS Czeladź | Ślęza Wrocław | 0-0 (0-0) |
38 | 8 lipca 1990 | 14.00 | Małapanew Ozimek | Kuźnia Jawor | 2-2 (2-1) |