Piłka nożna: Klasa Wojewódzka, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Grunwald Halemba (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[ | | ALIGN=LEFT|[KS Pogoń Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Górnik Czerwionka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Rydułtowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Zgoda Bielszowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|HKS Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 81: | Linia 81: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Żory | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 92: | Linia 92: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Stal Racibórz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 103: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GZKS Sośnica Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 114: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Ruch Radzionków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 125: | Linia 125: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Górnik Radlin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno|GHKS Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Libiąż|KS Górnik Libiąż]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[GKS Orzeł Brzeziny | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Górnik Pszów (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Klasa Klasa Wojewódzka|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Klasa Klasa Wojewódzka|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ..... poziomu|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ..... poziomu|Sezon 1977/1978]] |
Wersja z 10:30, 5 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Grunwald Halemba (A) | 30 | 46 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | [KS Pogoń Zabrze | 30 | 40 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | KS Górnik Czerwionka | 30 | 40 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | GKS Rydułtowy | 30 | 35 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | KS Zgoda Bielszowice | 30 | 33 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | HKS Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 30 | 33 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | GKS Żory | 30 | 32 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | KS Stal Racibórz | 30 | 32 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | GZKS Sośnica Gliwice | 30 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | KS Ruch Radzionków | 30 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Sosnowiec | 30 | 27 | ? | ? | ? | 33 | 34 |
12 | KS Górnik Radlin | 30 | 27 | ? | ? | ? | 33 | 43 |
13 | GHKS Bolesław Bukowno | 30 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 45 |
14 | KS Górnik Libiąż | 30 | 24 | ? | ? | ? | 31 | 44 |
15 | [GKS Orzeł Brzeziny | 30 | 15 | ? | ? | ? | 26 | 51 |
16 | KS Górnik Pszów (S) | 30 | 12 | ? | ? | ? | 18 | 59 |