Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 299: | Linia 299: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[-]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[2018]] (n) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
Linia 311: | Linia 393: | ||
SKS Łagisza (Będzin) 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 | SKS Łagisza (Będzin) 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 | ||
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00 | Szczakowianka Jaworzno 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00 | ||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[-]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[2018]] (n) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia | Kolejka 3 - 18-19 sierpnia |
Wersja z 17:35, 19 sie 2018
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | Orzeł Miedary | 3 : 5 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Szczakowianka Jaworzno | Odra Miasteczko Śląskie | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Łazowianka Łazy | SKS Łagisza | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Tęcza Błędów | Sokół Orzech | 3 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Źródło Kromołów | Górnik Bobrowniki Śląskie | 6 : 2 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | Silesia Miechowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | Drama Zbrosławice | Górnik Wojkowice | 2 : 4 (?:?) |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | - | Zagłębie II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Odra Miasteczko Śląskie 5-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Miedary 3-5 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 sierpnia, 11:00
Sokół Orzech 1-4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 0-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 1-1 Drama Zbrosławice 15 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Silesia Miechowice (Bytom) 5-1 Cyklon Rogoźnik 15 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | - | Zagłębie II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 18 sierpnia, 11:00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-3 Szczakowianka Jaworzno 18 sierpnia, 17:00 Cyklon Rogoźnik 6-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 sierpnia, 17:00 Drama Zbrosławice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 11:00 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Zagłębie II Sosnowiec 18 sierpnia, 17:00 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Wojkowice 18 sierpnia, 11:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Sokół Orzech 18 sierpnia, 17:00 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00