Piłka nożna: Klasa C (Sosnowiec) - Sezon 1929: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa C (Sosnowiec) - Sezon 1929”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C (Sosnowiec) - Sezon 1929''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | |||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=25%|GRUPA | |||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
|} |
Wersja z 00:15, 24 mar 2018
Klasa C (Sosnowiec) - Sezon 1929 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | KS Strzała II Sosnowiec | ? | Sosnowiec |
2 | Solvay Grodziec | ? | Grodziec |
3 | ? | ? | ? |
4 | ? | ? | ? |
5 | ? | ? | ? |
6 | ? | ? | ? |