Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1947/1948: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1947/1948”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1947/1948 | Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1947/1948 | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cel | |||
lspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ZKS Metalowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[WZKS Czyn]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Hutnik]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Zryw Huta Staszic]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ZKS Świt]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Mars]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GZKS Górnik]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ZKS Budowlani]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Zryw Staszyc-Dąb]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Milicyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|} |
Wersja z 08:40, 3 lis 2020
Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1947/1948
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
lspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZKS Metalowiec | 9 | 17 | ? | ? | ? | 30 | 9 |
2 | WZKS Czyn | 8 | 12 | ? | ? | ? | 28 | 12 |
3 | RKS Hutnik | 9 | 11 | ? | ? | ? | 17 | 9 |
4 | KS Zryw Huta Staszic | 8 | 11 | ? | ? | ? | 21 | 11 |
5 | ZKS Świt | 8 | 9 | ? | ? | ? | 17 | 11 |
6 | RKS Mars | 9 | 9 | ? | ? | ? | 14 | 15 |
7 | GZKS Górnik | 9 | 9 | ? | ? | ? | 18 | 17 |
8 | ZKS Budowlani | 6 | 8 | ? | ? | ? | 14 | 10 |
9 | KS Zryw Staszyc-Dąb | 7 | 2 | ? | ? | ? | 8 | 30 |
10 | Milicyjny KS Sosnowiec | 9 | 0 | ? | ? | ? | 0 | 31 |