Piłka nożna: Klasa C, Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1947/1948: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa C, Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1947/1948”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa C, Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1947/1948 | Piłka nożna: Klasa C, Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1947/1948 | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
Uwaga: Tabela nie jest ostateczna gdyż niektóre mecze rundy jesiennej zostały przełożone do rozegrania na wiosnę. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wici]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zryw Niemce]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Klucze]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Zryw Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Zryw Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS TUR Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ZKS Zryw Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Zryw Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|} |
Wersja z 09:10, 3 lis 2020
Piłka nożna: Klasa C, Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1947/1948
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
Uwaga: Tabela nie jest ostateczna gdyż niektóre mecze rundy jesiennej zostały przełożone do rozegrania na wiosnę.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wici | 8 | 12 | ? | ? | ? | 28 | ALIGN=center14 |
2 | KS Olkusz | 8 | 10 | ? | ? | ? | 22 | 16 |
3 | RKS Zryw Niemce | 7 | 8 | ? | ? | ? | 21 | 15 |
4 | KS Klucze | 1 | 8 | ? | ? | ? | 13 | 11 |
5 | KS Zryw Zagórze | 8 | 8 | ? | ? | ? | 18 | 20 |
6 | KS Zryw Klimontów | 7 | 6 | ? | ? | ? | 15 | 15 |
7 | KS TUR Zagórze | 6 | 6 | ? | ? | ? | 18 | 27 |
8 | ZKS Zryw Strzemieszyce | 7 | 5 | ? | ? | ? | 11 | 18 |
9 | KS Zryw Kazimierz | 6 | 3 | ? | ? | ? | 9 | 19 |