Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Nowa Wieś]] (A) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| [[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|} | |||
1. Strażak Nowa Wieś 9 22 7 1 1 35-14 | 1. Strażak Nowa Wieś 9 22 7 1 1 35-14 | ||
3. Przemsza II Siewierz 8 18 5 3 0 27-16 | 3. Przemsza II Siewierz 8 18 5 3 0 27-16 |
Wersja z 12:45, 30 paź 2020
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strażak Nowa Wieś (A) | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 35 | 14 |
2 | UKS Sławków | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 37 | 10 |
3 | Promień Strzemieszyce Małe | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35 | 14 |
4 | Zew Kazimierz | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 34 | 9 |
5 | UKS Sławków | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 18 | 18 |
6 | Górnik II Wojkowice | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34 | 19 |
7 | Gmina II Psary | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 33 |
8 | Niegowoniczki 2018 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 13 | 31 |
9 | Łazowianka II Łazy | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17 | 34 |
10 | Strażak Nowa Wieś | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 38 |
11 | JSP Warta Zawiercie | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 55 |
1. Strażak Nowa Wieś 9 22 7 1 1 35-14
3. Przemsza II Siewierz 8 18 5 3 0 27-16
4. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 8 16 5 1 2 26-8
5. Źródło II Kromołów (Zawiercie) 9 14 4 2 3 23-15
6. Niegowoniczki 2018 9 13 4 1 4 26-28
7. Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 9 9 2 3 4 21-28
8. KS Giebło 9 8 2 2 5 19-29
9. Gmina II Psary 8 2 0 2 6 15-29
10. JSP Warta Zawiercie 8 0 0 0 8 7-59