Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
1. Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 22 58 19 1 2 106-21 | |||
2. Sarmacja II Będzin 22 46 14 4 4 64-26 | |||
3. RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 22 46 15 1 6 78-34 | |||
4. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 44 13 5 4 48-31 | |||
5. Jedność Strzyżowice 22 38 12 2 8 65-42 | |||
6. Strażak Nowa Wieś 22 32 10 2 10 46-50 | |||
7. KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 22 30 9 3 10 69-50 | |||
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 28 8 4 10 46-55 | |||
9. UKS Sławków 22 22 7 1 14 46-62 | |||
10. JSP Warta Zawiercie 22 16 5 1 16 27-91 | |||
11. Niegowoniczki 2018 22 13 4 1 17 31-102 | |||
12. Gmina II Psary 22 10 3 1 18 21-83 | |||
Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce. | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 5''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 10''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
*Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 2018/2019]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2018/2019]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ósmego poziomu|Sezon 2018/2019]] | |||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018 | Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018 | ||
Wersja z 11:56, 28 mar 2020
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | |||||||
2 | [[]] | |||||||
3 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 78 | 34 |
4 | [[]] | |||||||
5 | [[]] | |||||||
6 | [[]] | |||||||
7 | [[]] | |||||||
8 | [[]] | |||||||
9 | [[]] | |||||||
10 | [[]] | |||||||
11 | [[]] | |||||||
12 | [[]] | |||||||
13 | [[]] | |||||||
14 | [[]] | |||||||
15 | [[]] | |||||||
16 | [[]] |
1. Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 22 58 19 1 2 106-21
2. Sarmacja II Będzin 22 46 14 4 4 64-26
3. RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 22 46 15 1 6 78-34
4. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 44 13 5 4 48-31
5. Jedność Strzyżowice 22 38 12 2 8 65-42
6. Strażak Nowa Wieś 22 32 10 2 10 46-50
7. KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 22 30 9 3 10 69-50
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 28 8 4 10 46-55
9. UKS Sławków 22 22 7 1 14 46-62
10. JSP Warta Zawiercie 22 16 5 1 16 27-91
11. Niegowoniczki 2018 22 13 4 1 17 31-102
12. Gmina II Psary 22 10 3 1 18 21-83
Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce.
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Strażak Nowa Wieś | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 5 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Jedność Strzyżowice | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | KS Mydlice | Gmina II Psary | 2 : 5 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Niegowoniczki 2018 | Zagłębiak Tucznawa | 0 : 10 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | UKS Sławków | Promień Strzemieszyce Małe | ? : ? (?:?) |
- Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | JSP Warta Zawiercie | Zew Kazimierz | 0 : 6 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | KS Mydlice | 7 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Sarmacja II Będzin | Strażak Nowa Wieś | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Zagłębiak Tucznawa | UKS Sławków | 6 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 11.00 | Jedność Strzyżowice | Promień Strzemieszyce Małe | 1 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Gmina II Psary | Niegowoniczki 2018 | 3 : 2 (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zew Kazimierz | Jedność Strzyżowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Strażak Nowa Wieś | Warta Zawiercie | 5 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Niegowoniczki 2018 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0 : 7 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | KS Mydlice | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zagłębiak Tucznawa | Promień Strzemieszyce Małe | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | UKS Sławków | Gmina II Psary | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018
1. KS Preczów 28 77 25 2 1 160-29 12 1 1 86-15 13 1 0 74-14
2. Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 28 60 19 3 6 113-53 11 2 1 70-20 8 1 5 43-33
3. KS Giebło 28 57 18 3 7 68-38 11 0 3 33-17 7 3 4 35-21 2 3 1 0 1 4-4
4. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 57 17 6 5 71-32 12 1 1 43-12 5 5 4 28-20 2 3 1 0 1 4-4
5. RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 28 48 15 3 10 76-65 9 1 4 44-21 6 2 6 32-44
6. Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 28 46 14 4 10 83-49 7 3 4 40-23 7 1 6 43-26
7. Gmina II Psary 28 37 11 4 13 76-88 7 3 4 51-48 4 1 9 25-40
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 28 36 11 3 14 54-93 6 1 7 23-37 5 2 7 31-56
9. Jedność Strzyżowice 28 34 10 4 14 43-68 5 4 5 21-32 5 0 9 22-36
10. Unia II Dąbrowa Górnicza 28 32 8 8 12 54-61 7 3 4 39-26 1 5 8 15-35
11. KS Wysoka (k. Sosnowca) 28 28 8 4 16 42-72 5 2 7 23-25 3 2 9 19-47
12. JSP Warta Zawiercie 28 26 7 5 16 42-87 3 3 8 24-42 4 2 8 18-45
13. Strażak Nowa Wieś 28 25 7 4 17 35-74 5 2 7 23-28 2 2 10 12-46
14. KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 22 6 4 18 38-82 3 2 9 21-44 3 2 9 17-38
15. AKS Niwka II Sosnowiec 28 16 5 1 22 29-93 3 1 10 13-40 2 0 12 16-53
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.