Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009 | Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009 | ||
13 drużyn | *13 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13* | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | |||
Wersja z 19:52, 4 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009
- 13 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
1. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 62 20 2 2 103-26 10 0 2 50-12 10 2 0 53-14 2. MKS Sławków 24 60 19 3 2 89-28 10 2 0 60-11 9 1 2 29-17 3. Zapora Przeczyce 24 52 16 4 4 59-25 9 2 1 28-12 7 2 3 31-13 2 3 1 0 1 2-1 4. MOS Będzin 24 52 17 1 6 89-24 10 0 2 61-10 7 1 4 28-14 2 3 1 0 1 1-2 5. Cyklon Rogoźnik 24 45 14 3 7 75-40 8 1 3 54-18 6 2 4 21-22 6. Błyskawica Preczów 24 44 14 2 8 62-35 7 2 3 34-22 7 0 5 28-13 7. Skalniak Kroczyce 24 37 11 4 9 50-48 5 2 5 26-26 6 2 4 24-22 8. KS Giebło 24 32 9 5 10 45-62 6 3 3 29-21 3 2 7 16-41 9. Korona Rokitno Szlacheckie 24 19 5 4 15 41-69 4 2 6 26-31 1 2 9 15-38 10. Iskra Psary 24 16 5 1 18 29-86 3 1 8 20-22 2 0 10 9-64 11. Płomień Niegowonice 24 13 3 4 17 34-96 2 2 8 17-38 1 2 9 17-58 12. Olimpia Blanowice 24 12 3 3 18 25-89 3 1 8 15-33 0 2 10 10-56 13. Znicz Góra Siewierska 24 6 2 0 22 14-87 2 0 10 9-30 0 0 12 5-57 Budowlani Ogrodzieniec wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek. Znicz Góra Siewierska wycofał się po rundzie jesiennej.