Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2005/2006
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2005/2006
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (B) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Victoria II Jaworzno 22 58 19 1 2 74-24 8 1 2 34-12 11 0 0 40-12
2. Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 22 52 17 1 4 70-22 9 0 2 37-11 8 1 2 33-11
3. MCKS Czeladź (2) 22 40 13 1 8 79-39 7 0 4 48-19 6 1 4 31-20 2 3 1 0 1 7-6
4. Pogoń Łagisza (Będzin) 22 40 12 4 6 55-30 6 3 2 29-13 6 1 4 26-17 2 3 1 0 1 6-7
5. Orzeł Dąbie 22 36 11 3 8 42-28 6 1 4 20-14 5 2 4 22-14
6. Błyskawica Preczów 22 33 10 3 9 42-41 6 1 4 26-19 4 2 5 16-22
7. Iskra Psary 22 27 8 3 11 21-46 5 1 5 5-13 3 2 6 16-33
8. Znicz Góra Siewierska 22 25 7 4 11 21-34 4 4 3 14-11 3 0 8 7-23 2 4 1 1 0 2-1
9. Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza 22 25 7 4 11 48-55 3 2 6 25-24 4 2 5 23-31 2 1 0 1 1 1-2
10. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 24 8 0 14 35-53 4 0 7 22-30 4 0 7 13-23
11. Mega Będzin 22 15 4 3 15 20-52 2 0 9 8-29 2 3 6 12-23
12. Zapora II Przeczyce 22 7 2 1 19 26-109 0 1 10 17-53 2 0 9 9-56
Mega Będzin wycofała się po 14 kolejkach.
Baraże o udział w klasie A, grupa: Sosnowiec
Finał - 15 czerwca, 18 czerwca
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 LKS Wysoka Niwy Brudzowice 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) LKS Wysoka 0-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Niwy Brudzowice
Baraże uzupełniające o klasę A, grupa: Sosnowiec
Finał - 9 sierpnia Mecz barażowy rozegrano w związku z wycofaniem z rozgrywek klasy A Zapory Przeczyce. Uczestniczyli przegrani we właściwych barażach o klasę A tj. Zew Kazimierz i LKS Wysoka.
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 LKS Wysoka 9 sierpnia