Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 2: | Linia 2: | ||
*9 drużyn | *9 drużyn | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: MKS II Sławków oraz vicemistrz LKS Wysoka, po zwycięskich barażach o grę w Klasie A z 13 zespołem Klasy A - Trzema Koronami Żarnowiec 0-0, 3-1. Mega Będzin niektóre mecze jako gospodarz rozgrywał na stadionie Górnika Sosnowiec w Sosnowcu-Zagórzu. Po rundzie jesiennej wycofał się zespół KP Sosnowiec, jego wyniki zostały anulowane. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 19: | Linia 22: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków|MKS II Sławków]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] (B) (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Mega Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Znicz Góra Siewierska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pogoń Łagisza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KP Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga904.html | |||
1. MKS II Sławków 16 37 12 1 3 50-12 7 1 0 28-3 5 0 3 22-9 | 1. MKS II Sławków 16 37 12 1 3 50-12 7 1 0 28-3 5 0 3 22-9 |
Wersja z 10:46, 1 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004
- 9 drużyn
Awans do Klasy A Sosnowiec: MKS II Sławków oraz vicemistrz LKS Wysoka, po zwycięskich barażach o grę w Klasie A z 13 zespołem Klasy A - Trzema Koronami Żarnowiec 0-0, 3-1. Mega Będzin niektóre mecze jako gospodarz rozgrywał na stadionie Górnika Sosnowiec w Sosnowcu-Zagórzu. Po rundzie jesiennej wycofał się zespół KP Sosnowiec, jego wyniki zostały anulowane. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS II Sławków (A) | 16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 50 | 12 |
2 | LKS Wysoka (B) (A) | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 51 | 22 |
3 | Błyskawica Preczów | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 36 | 12 |
4 | Mega Będzin | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 26 | 32 |
5 | Jedność Strzyżowice | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 18 | 22 |
6 | Znicz Góra Siewierska | 16 | 20 | 5 | 5 | 6 | 26 | 36 |
7 | Iskra Psary | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 22 | 34 |
8 | Orzeł Dąbie | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 22 | 45 |
9 | Pogoń Łagisza | 16 | 5 | 1 | 2 | 13 | 15 | 51 |
10 | KP Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga904.html
1. MKS II Sławków 16 37 12 1 3 50-12 7 1 0 28-3 5 0 3 22-9
2. LKS Wysoka 16 35 11 2 3 51-22 7 0 1 23-11 4 2 2 28-11
3. Błyskawica Preczów 16 34 11 1 4 36-12 7 0 1 23-6 4 1 3 13-6
4. Mega Będzin 16 25 8 1 7 26-32 6 1 1 18-14 2 0 6 8-18
5. Jedność Strzyżowice 16 21 6 3 7 18-22 4 1 3 12-11 2 2 4 6-11
6. Znicz Góra Siewierska 16 20 5 5 6 26-36 3 3 2 10-15 2 2 4 16-21
7. Iskra Psary 16 15 4 3 9 22-34 0 2 6 6-21 4 1 3 16-13
8. Orzeł Dąbie 16 14 4 2 10 22-45 3 1 4 13-16 1 1 6 9-29
9. Pogoń Łagisza (Będzin) 16 5 1 2 13 15-51 0 1 7 7-29 1 1 6 8-22
- KP Sosnowiec wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
- 1 awans
- 2 - baraże
LKS Wysoka 0-0 Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Blanowice 0-3 Podłęże Jaworzno (wo) Olimpia Blanowice zrezygnowała z udziału w barażach Trzy Korony Żarnowiec 1-3 LKS Wysoka Podłęże Jaworzno - Olimpia Blanowice