Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon | Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: Błękitni Sarnów. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pogoń Łagisza]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Znicz Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 08:24, 7 mar 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999
Awans do Klasy A Sosnowiec: Błękitni Sarnów. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Sarnów (A) | 16 | 37 | - | - | - | 45 | 22 |
2 | MKS Poręba | 16 | 35 | - | - | - | 56 | 26 |
3 | Zapora Przeczyce | 16 | 32 | - | - | - | 46 | 28 |
4 | Pogoń Łagisza | 16 | 31 | - | - | - | 55 | 30 |
5 | Ostoja Żelisławice | 16 | 27 | - | - | - | 45 | 24 |
6 | Orzeł Dąbie | 16 | 19 | - | - | - | 35 | 26 |
7 | RKS II Grodziec | 16 | 13 | - | - | - | 17 | 33 |
8 | Jedność Strzyżowice | 16 | 8 | - | - | - | 19 | 74 |
9 | Znicz Góra Siewierska | 16 | 5 | - | - | - | 17 | 72 |