Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B (Sosnowiec I) - Sezon 1971/1972''' | '''Klasa B (Sosnowiec I) - Sezon 1971/1972''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Górnik II Kazimierz, spadek do Klasy C: Czarni (przy SOS) Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Jedność II Michałkowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Husar Będzin|Husar II Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] (S) (Czarni przy SOS Sosnowiec) | ||
| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 186: | Linia 134: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Jedność II Michałkowice | ||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
Linia 222: | Linia 170: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec I)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec I)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec I)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec I)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec I)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | | ALIGN=center|'''PAUZA''' |
Aktualna wersja na dzień 22:36, 9 cze 2022
Klasa B (Sosnowiec I) - Sezon 1971/1972
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Górnik II Kazimierz, spadek do Klasy C: Czarni (przy SOS) Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik II Kazimierz (A) | 16 | 28 | ? | ? | ? | 32 | 15 |
2 | Górnik II Klimontów | 16 | 25 | ? | ? | ? | 47 | 17 |
3 | Górnik II Piaski | 16 | 21 | ? | ? | ? | 31 | 17 |
4 | Jedność II Michałkowice | 16 | 20 | ? | ? | ? | 34 | 32 |
5 | Polonia Sosnowiec | 16 | 15 | ? | ? | ? | 35 | 38 |
6 | Husar II Będzin | 16 | 14 | ? | ? | ? | 33 | 39 |
7 | Kolejarz Sosnowiec | 16 | 10 | ? | ? | ? | 34 | 51 |
8 | Górnik II Zagórze | 16 | 6 | ? | ? | ? | 11 | 39 |
9 | Czarni Sosnowiec (S) (Czarni przy SOS Sosnowiec) | 16 | 5 | ? | ? | ? | 19 | 51 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec I) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Polonia Sosnowiec | Jedność II Michałkowice | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Górnik II Klimontów | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Husar II Będzin | Górnik II Kazimierz | 1 : 4 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Kolejarz Sosnowiec | Górnik II Zagórze | 8 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 1 | ??? 1971 (?) | - | Górnik II Piaski | - | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec I) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec I) | 2 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Jedność II Michałkowice Polonia Sosnowiec Czarni Sosnowiec Górnik II Klimontów Husar II Będzin Górnik II Kazimierz Kolejarz Sosnowiec Górnik II Zagórze Górnik II Piaski