Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | ||
Awans do Klasy A Zagłebie wywalczył Zew Niemce. Spadek do Klasy C Zagłębie: TUR Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
Brak końcowej tabeli rozgrywek. Oprócz Zewu Niemce, ZZK Strzemieszyce, TUR Zagórze w rozgrywkach wzięły udział drużyny: [[Łazowianka Łazy|ZZK Łazy]], [[Warta Zawiercie]], [[Jedność Myszków]], [[Dom Kultury Ząbkowice]], [[Przebój Wolbrom]], [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza]], [[KS Olkusz|TUR Olkusz]]. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
Linia 18: | Linia 22: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] (A) (ob. Zew Kazimierz) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 29: | Linia 33: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Strzemieszyce|ZZK Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 41: | Linia 45: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 52: | Linia 56: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 63: | Linia 67: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 74: | Linia 78: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 85: | Linia 89: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 96: | Linia 100: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 107: | Linia 111: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 115: | Linia 119: | ||
| ALIGN=center|000 | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[??? | | ALIGN=LEFT|[[TUR Zagórze]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
Linia 208: | Linia 212: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 219: | Linia 223: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 230: | Linia 234: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 241: | Linia 245: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 252: | Linia 256: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 263: | Linia 267: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 274: | Linia 278: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 285: | Linia 289: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 296: | Linia 311: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 370: | Linia 385: | ||
[[Kategoria:Piłka nożna| | [[Kategoria:Piłka nożna|1946/1947]] | ||
[[Kategoria:Klasa B| | [[Kategoria:Klasa B|1946/1947]] |
Aktualna wersja na dzień 22:56, 8 maj 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
Awans do Klasy A Zagłebie wywalczył Zew Niemce. Spadek do Klasy C Zagłębie: TUR Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
Brak końcowej tabeli rozgrywek. Oprócz Zewu Niemce, ZZK Strzemieszyce, TUR Zagórze w rozgrywkach wzięły udział drużyny: ZZK Łazy, Warta Zawiercie, Jedność Myszków, Dom Kultury Ząbkowice, Przebój Wolbrom, TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza, TUR Olkusz.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zew Niemce (A) (ob. Zew Kazimierz) | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ZZK Strzemieszyce | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | TUR Zagórze (S) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Warta Zawiercie Jedność Myszków Dom Kultury Ząbkowice ZZK Strzemieszyce TS Dąbrowa Przebój Wolbrom TUR Olkusz Zew Niemce ZZK Łazy TUR Zagórze
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Warta Zawiercie Jedność Myszków Dom Kultury Ząbkowice ZZK Strzemieszyce TS Dąbrowa Przebój Wolbrom TUR Olkusz Zew Niemce ZZK Łazy TUR Zagórze