Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972''' | '''Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972''' | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Jedność II Michałkowice | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Husar Będzin|Husar II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|} | |||
[[Przemsza Okradzionów]] | |||
[[Iskra Psary]] | |||
[[Błyskawica Preczów]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Pionier Ujejsce]] | |||
[[Jedność Strzyżowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Górnik Grodziec|Górnik II Grodziec]] | |||
[[Błękitni Sarnów]] | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== |
Wersja z 08:03, 28 cze 2017
Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik II Kazimierz (A) | 16 | 28 | ? | ? | ? | 32 | 15 |
2 | Górnik II Klimontów | 16 | 25 | ? | ? | ? | 47 | 17 |
3 | Górnik II Piaski | 16 | 21 | ? | ? | ? | 31 | 17 |
4 | Jedność II Michałkowice | 16 | 20 | ? | ? | ? | 34 | 32 |
5 | Polonia Sosnowiec | 16 | 15 | ? | ? | ? | 35 | 38 |
6 | Husar II Będzin | 16 | 14 | ? | ? | ? | 33 | 39 |
7 | Kolejarz Sosnowiec | 16 | 10 | ? | ? | ? | 34 | 51 |
8 | Górnik II Zagórze | 16 | 6 | ? | ? | ? | 11 | 39 |
9 | Czarni Sosnowiec | 16 | 5 | ? | ? | ? | 19 | 51 |
Przemsza Okradzionów Iskra Psary Błyskawica Preczów Stal Rogoźnik Pionier Ujejsce Jedność Strzyżowice Unia Ząbkowice Górnik II Grodziec Błękitni Sarnów
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Przemsza Okradzionów | Iskra Psary | 1 : 6 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Błyskawica Preczów | Stal Rogoźnik | 0 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Pionier Ujejsce | Jedność Strzyżowice | 1 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Unia Ząbkowice | Grodziec II | 3 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | - | Błękitni Sarnów | - | PAUZA |