Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972''' *Przemsza Okradzionów *Iskra Psary *Błyskawica Preczów *Stal Rogoźnik *Pionier Ujejsce *Jedność Strzyżowice *Unia...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972''' | '''Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972''' | ||
*Przemsza Okradzionów | * Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Rogoźnik. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Przemsza Okradzionów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Grodziec|Górnik II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] (S) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Grodziec|Górnik II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec II)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Przemsza Okradzionów]] | |||
[[Iskra Psary]] | |||
[[Błyskawica Preczów]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
[[Pionier Ujejsce]] | |||
[[Jedność Strzyżowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Górnik Grodziec|Górnik II Grodziec]] | |||
[[Błękitni Sarnów]] | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1971/1972]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1971/1972]] |
Aktualna wersja na dzień 07:30, 10 cze 2022
Klasa B (Sosnowiec II) - Sezon 1971/1972
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Rogoźnik. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Przemsza Okradzionów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Rogoźnik (A) | 16 | 29 | ? | ? | ? | 68 | 11 |
2 | Iskra Psary | 16 | 22 | ? | ? | ? | 45 | 29 |
3 | Unia Ząbkowice | 16 | 19 | ? | ? | ? | 42 | 18 |
4 | Górnik II Grodziec | 16 | 18 | ? | ? | ? | 53 | 32 |
5 | Pionier Ujejsce | 16 | 12 | ? | ? | ? | 24 | 36 |
6 | Jedność Strzyżowice | 16 | 12 | ? | ? | ? | 28 | 43 |
7 | Błękitni Sarnów | 16 | 11 | ? | ? | ? | 28 | 55 |
8 | Błyskawica Preczów | 16 | 10 | ? | ? | ? | 24 | 54 |
9 | Przemsza Okradzionów (S) | 16 | 9 | ? | ? | ? | 21 | 60 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Przemsza Okradzionów | Iskra Psary | 1 : 6 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Błyskawica Preczów | Stal Rogoźnik | 0 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Pionier Ujejsce | Jedność Strzyżowice | 1 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | Unia Ząbkowice | Górnik II Grodziec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 1 | ??? 1971 (?) | - | Błękitni Sarnów | - | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec II) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec II) | 2 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Przemsza Okradzionów Iskra Psary Błyskawica Preczów Stal Rogoźnik Pionier Ujejsce Jedność Strzyżowice Unia Ząbkowice Górnik II Grodziec Błękitni Sarnów