Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 166: | Linia 166: | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 214: | Linia 213: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 264: | Linia 269: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 313: | Linia 324: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 363: | Linia 379: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 413: | Linia 434: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 463: | Linia 489: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 571: | Linia 602: | ||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 617: | Linia 647: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 666: | Linia 702: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 715: | Linia 757: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 764: | Linia 812: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 813: | Linia 867: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 862: | Linia 922: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] | |||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 911: | Linia 977: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[LZS Kamyce]] |
Wersja z 22:12, 12 lis 2014
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce