Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961''' | '''Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Budowlani Grodziec. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 16: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
Linia 158: | Linia 160: | ||
[[Budowlani Grodziec]] | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
[[KS Dąbrowa]] | [[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[LZS Dobieszowice]] | [[LZS Dobieszowice]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 772: | Linia 774: | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=21%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=21%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=12%|wynik | ||
|- | |- | ||
Linia 781: | Linia 783: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9 : 3''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 790: | Linia 792: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Kamyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10 : 0''' (7:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 799: | Linia 801: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (vo) | ||
|- | |- | ||
Linia 808: | Linia 810: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 985: | Linia 980: | ||
[[Sarmacja Będzin]] | [[Sarmacja Będzin]] | ||
[[LZS Kamyce]] | [[LZS Kamyce]] | ||
[[Kategoria: Sezon|1960/1961]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1960/1961|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1960/1961]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1960/1961]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1960/1961]] |
Aktualna wersja na dzień 09:04, 9 sie 2022
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Budowlani Grodziec. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec (A) | 14 | 25 | ? | ? | ? | 62 | 16 |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Grodziec | Unia Ząbkowice | 9 : 3 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | KS Dąbrowa Górnicza | LZS Kamyce | 10 : 0 (7:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Wojkowice | LZS Dobieszowice | 3 : 0 (vo) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | CKS II Czeladź | Sarmacja Będzin | 4 : 1 (2:0) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce