Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 184: | Linia 184: | ||
[[Budowlani Ogrodzieniec]] | [[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
[[Górnik Poraj]] | [[Górnik Poraj]] | ||
[[ Światowit Myszków]] | [[Światowit Myszków]] | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 344: | Linia 344: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka]] | | ALIGN=center|[[KS Wysoka]] | ||
Linia 353: | Linia 353: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[LZS Ciągowice]] | | ALIGN=center|[[LZS Ciągowice]] | ||
Linia 362: | Linia 362: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[LZS Siewierz]] | | ALIGN=center|[[LZS Siewierz]] | ||
Linia 371: | Linia 371: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków]] | | ALIGN=center|[[Światowit Myszków]] | ||
Linia 380: | Linia 380: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | ||
Linia 722: | Linia 722: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 |
Aktualna wersja na dzień 21:57, 13 lis 2014
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie KS Wysoka LZS Ciągowice LZS Mrzygłód LZS Siewierz LZS Blanowice Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj Światowit Myszków
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie KS Wysoka LZS Ciągowice LZS Mrzygłód LZS Siewierz LZS Blanowice Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj Światowit Myszków
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | Łazowianka Łazy | Włókniarz Zawiercie | 4 : 2 (3:1) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | LZS Blanowice | LZS Siewierz | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | Światowit Myszków | Górnik Poraj | 3 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Ogrodzieniec | Warta II Zawiercie | 0 : 4 (0:1) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | LZS Mrzygłód | KS Wysoka | 4 : 6 (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | LZS Ciągowice | PAUZA | - |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | KS Wysoka | Łazowianka Łazy | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | LZS Ciągowice | LZS Mrzygłód | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | LZS Siewierz | Budowlani Ogrodzieniec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | Światowit Myszków | LZS Blanowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | Włókniarz Zawiercie | Górnik Poraj | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 (n) | ??? | Warta II Zawiercie | PAUZA | - |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie KS Wysoka LZS Ciągowice LZS Mrzygłód LZS Siewierz LZS Blanowice Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj Światowit Myszków
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie KS Wysoka LZS Ciągowice LZS Mrzygłód LZS Siewierz LZS Blanowice Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj Światowit Myszków
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie KS Wysoka LZS Ciągowice LZS Mrzygłód LZS Siewierz LZS Blanowice Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj Światowit Myszków
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Kotlarz Sosnowiec | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 2 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 1 : 6 (1:3) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG