Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976 | Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976 | ||
=TABELA KOŃCOWA= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Włodowice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Choroń]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Nowa Wieś Żarecka]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Jawornik]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1975/1976]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Zawiercie)|Sezon 1975/1976]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ósmego poziomu|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Sezon 1975/1976|Klasa B]] |
Wersja z 21:18, 28 mar 2020
Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | 14 | ||||||
2 | [[]] | 14 | ||||||
3 | [[]] | 14 | ||||||
4 | [[]] | 14 | ||||||
5 | [[]] | 14 | ||||||
6 | [[]] | 14 | ||||||
7 | [[]] | 14 | ||||||
8 | [[]] | 14 |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budowlani Ogrodzieniec | 7 | 13 | 26 | 9 | |||
2 | LZS Kroczyce | 7 | 8 | 21 | 11 | |||
3 | Strażak Mierzęcice | 7 | 8 | 15 | 17 | |||
4 | LZS Włodowice | 7 | 8 | 10 | 12 | |||
5 | LZS Blanowice | 7 | 6 | 17 | 14 | |||
6 | LZS Choroń | 7 | 6 | 14 | 18 | |||
7 | LZS Nowa Wieś Żarecka | 7 | 6 | 13 | 20 | |||
8 | LZS Jawornik | 7 | 1 | 4 | 19 |