Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 174: | Linia 174: | ||
===RUNDA JESIENNA=== | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 242: | Linia 243: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=25%|gospodarze | |||
! WIDTH=25%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=25%|gospodarze | |||
! WIDTH=25%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Wersja z 20:48, 17 sie 2014
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 11 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Górnik Kazimierz | Dąbrowa | 5 : 0 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Grodziec | Zagórze | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Słowian | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Klimontów | CKS II Czeladź | 1 : 2 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słowian | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 9 |
2 | Górnik II Sosnowiec | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 25 | 14 |
3 | Górnik Klimontów | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 27 | 16 |
4 | Kazimierz | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11 |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 10 |
6 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 16 |
7 | CKS II Czeladź | 13 | 15 | 0 | 0 | 0 | 23 | 27 |
8 | Zagórze | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 21 |
9 | Grodziec | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
10 | Husar Będzin | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 23 | 28 |
11 | Dąbrowa | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 34 |
12 | Orzeł Bobrowniki | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 33 |
13 | Stal Rogoźnik | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 31 |
14 | Polonia Sosnowiec | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 27 |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |