Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 180: | Linia 180: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 249: | Linia 249: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
[[Kazimierz]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Grodziec]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Dąbrowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Zagórze]] | |||
[[Klimontów]] | |||
[[Słowian]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Husar Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 255: | Linia 270: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 264: | Linia 279: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Słowian]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 329: | Linia 344: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 358: | Linia 373: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Słowian]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 367: | Linia 382: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 376: | Linia 391: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 385: | Linia 400: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 394: | Linia 409: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 404: | Linia 419: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 424: | Linia 439: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
Linia 433: | Linia 448: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
Linia 623: | Linia 638: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
Linia 652: | Linia 667: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 721: | Linia 736: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Sezon 1966/1967]] |
Aktualna wersja na dzień 23:47, 13 sie 2022
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Bobrowniki Stal Rogoźnik Kazimierz Polonia Sosnowiec Grodziec Górnik II Sosnowiec Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagórze Klimontów Słowian CKS II Czeladź Husar Będzin
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Stal Rogoźnik | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Grodziec | Górnik II Sosnowiec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zagórze | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Klimontów | Słowian | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | CKS II Czeladź | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | CKS II Czeladź | Orzeł Bobrowniki | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Husar Będzin | Klimontów | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Słowian | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Zagórze | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Dąbrowa | Grodziec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Kazimierz | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Polonia Sosnowiec | Stal Rogoźnik | 1 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Kazimierz | Dąbrowa | 5 : 0 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Grodziec | Zagórze | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Słowian | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Klimontów | CKS II Czeladź | 1 : 2 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słowian | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 9 |
2 | Górnik II Sosnowiec | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 25 | 14 |
3 | Górnik Klimontów | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 27 | 16 |
4 | Kazimierz | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11 |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 10 |
6 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 16 |
7 | CKS II Czeladź | 13 | 15 | 0 | 0 | 0 | 23 | 27 |
8 | Zagórze | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 21 |
9 | Grodziec | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
10 | Husar Będzin | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 23 | 28 |
11 | Dąbrowa | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 34 |
12 | Orzeł Bobrowniki | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 33 |
13 | Stal Rogoźnik | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 31 |
14 | Polonia Sosnowiec | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 27 |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |