Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 19: | Linia 19: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 30: | Linia 30: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 41: | Linia 41: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 63: | Linia 63: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 74: | Linia 74: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 96: | Linia 96: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 107: | Linia 107: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 118: | Linia 118: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 129: | Linia 129: | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 140: | Linia 140: | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 151: | Linia 151: | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 162: | Linia 162: | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 174: | Linia 174: | ||
===RUNDA JESIENNA=== | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 179: | Linia 180: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 247: | Linia 248: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
[[Kazimierz]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Grodziec]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Dąbrowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Zagórze]] | |||
[[Klimontów]] | |||
[[Słowian]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Husar Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=24%|gospodarze | |||
! WIDTH=24%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|[[Słowian]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1966]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=24%|gospodarze | |||
! WIDTH=24%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Słowian]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
Linia 254: | Linia 419: | ||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
Linia 274: | Linia 439: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
Linia 283: | Linia 448: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
Linia 341: | Linia 506: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Słowian]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagórze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Husar Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|} | |} | ||
===RUNDA WIOSENNA=== | ===RUNDA WIOSENNA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=24%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 516: | Linia 683: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 525: | Linia 692: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 534: | Linia 701: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 543: | Linia 710: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 552: | Linia 719: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 561: | Linia 728: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 568: | Linia 735: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
[[Kategoria:Sezon 1966/1967]] | |||
Aktualna wersja na dzień 23:47, 13 sie 2022
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 26 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Bobrowniki Stal Rogoźnik Kazimierz Polonia Sosnowiec Grodziec Górnik II Sosnowiec Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagórze Klimontów Słowian CKS II Czeladź Husar Będzin
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Stal Rogoźnik | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Grodziec | Górnik II Sosnowiec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zagórze | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | Klimontów | Słowian | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A | 11 | 16 października 1966 (n) | ??? | CKS II Czeladź | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | CKS II Czeladź | Orzeł Bobrowniki | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Husar Będzin | Klimontów | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Słowian | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Zagórze | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Dąbrowa | Grodziec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Kazimierz | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A | 12 | ??? 1966 | ??? | Polonia Sosnowiec | Stal Rogoźnik | 1 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Kazimierz | Dąbrowa | 5 : 0 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Grodziec | Zagórze | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Słowian | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Klimontów | CKS II Czeladź | 1 : 2 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słowian | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 9 |
2 | Górnik II Sosnowiec | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 25 | 14 |
3 | Górnik Klimontów | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 27 | 16 |
4 | Kazimierz | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11 |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 10 |
6 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 16 |
7 | CKS II Czeladź | 13 | 15 | 0 | 0 | 0 | 23 | 27 |
8 | Zagórze | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 21 |
9 | Grodziec | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
10 | Husar Będzin | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 23 | 28 |
11 | Dąbrowa | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 34 |
12 | Orzeł Bobrowniki | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 33 |
13 | Stal Rogoźnik | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 31 |
14 | Polonia Sosnowiec | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 27 |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 14 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |