Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 136: | Linia 136: | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| |
Wersja z 21:41, 28 mar 2020
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | 14 | ||||||
2 | [[]] | 14 | ||||||
3 | [[]] | 14 | ||||||
4 | [[]] | 14 | ||||||
5 | [[]] | 14 | ||||||
6 | [[]] | 14 | ||||||
7 | [[]] | 14 | ||||||
8 | [[]] | 22 | ||||||
9 | [[]] | 22 | ||||||
10 | [[]] | 22 | ||||||
11 | [[]] | 22 | ||||||
12 | [[]] | 24 | ||||||
13 | [[]] | 24 |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | 14 | ||||||
2 | [[]] | 14 | ||||||
3 | [[]] | 14 | ||||||
4 | [[]] | 14 | ||||||
5 | [[]] | 14 | ||||||
6 | [[]] | 14 | ||||||
7 | [[]] | 14 | ||||||
8 | [[]] | 22 | ||||||
9 | [[]] | 22 | ||||||
10 | [[]] | 22 | ||||||
11 | [[]] | 22 | ||||||
12 | [[]] | 12 | ||||||
13 | [[]] | 12 |
[[Kategoria:Sezon 1975/1976|Klasa A]