Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
''' | '''[[1975/76 Klasa A Sosnowiec]]''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 14: | Linia 14: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|MZKS II Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|94 | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|1 | ||
! WIDTH=8%| | ! WIDTH=4%|2 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|3 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|4 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|5 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|6 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|7 | ||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|9-0 | |||
| ALIGN=center|8-0 | |||
| ALIGN=center|8-1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Ząbkowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Iskra Psary | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik II Wojkowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-0 | ||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Strzemieszyce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|MZKS II Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS II Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik II Klimontów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|7-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Orzeł Bobrowniki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|9-0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|9-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Kazimierz | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 23:11, 2 maj 2022
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 26 | 42 | 18 | 6 | 2 | 74 | 15 |
2 | Unia Ząbkowice | 26 | 41 | 18 | 5 | 3 | 54 | 19 |
3 | Iskra Psary | 26 | 33 | 14 | 5 | 7 | 60 | 30 |
4 | Górnik II Wojkowice | 26 | 31 | 14 | 3 | 9 | 57 | 31 |
5 | Unia Strzemieszyce | 26 | 28 | 11 | 6 | 9 | 34 | 36 |
6 | Kolejarz Sosnowiec | 26 | 28 | 13 | 2 | 11 | 38 | 50 |
7 | MZKS II Piaski | 26 | 27 | 10 | 7 | 9 | 46 | 40 |
8 | CKS II Czeladź | 26 | 23 | 10 | 3 | 13 | 42 | 39 |
9 | Stal Rogoźnik | 26 | 23 | 10 | 3 | 13 | 45 | 62 |
10 | Czarni Sosnowiec | 26 | 22 | 8 | 6 | 12 | 39 | 42 |
11 | Górnik II Klimontów | 26 | 22 | 9 | 4 | 13 | 41 | 47 |
12 | Orzeł Bobrowniki | 26 | 20 | 9 | 2 | 15 | 43 | 64 |
13 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 26 | 17 | 7 | 3 | 16 | 38 | 62 |
14 | Górnik II Kazimierz | 26 | 7 | 3 | 1 | 22 | 20 | 94 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | - | 0-0 | 6-1 | 0-0 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 2-0 | 3-0 | 0-2 | 5-1 | 9-0 | 8-0 | 8-1 |
2 | Unia Ząbkowice | 1-1 | - | 2-0 | 1-0 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 3-2 | 6-1 | 1-0 | 3-1 | 2-0 | 5-0 | 5-1 |
3 | Iskra Psary | 0-0 | 2-1 | - | 2-1 | 5-0 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 5-0 | 4-1 | 1-1 | 5-1 | 4-0 | 5-0 |
4 | Górnik II Wojkowice | 3-2 | 0-1 | 2-3 | - | 8-1 | 1-2 | 5-0 | 2-0 | 3-1 | 1-0 | 4-0 | 1-2 | 2-0 | 6-2 |
5 | Unia Strzemieszyce | 1-2 | 1-3 | 0-0 | 3-0 | - | 0-0 | 2-1 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 3-0 | 0-0 | 3-1 | 3-1 |
6 | Kolejarz Sosnowiec | 0-5 | 1-1 | 2-3 | 0-4 | 2-0 | - | 3-2 | 2-0 | 3-0 | 1-4 | 2-0 | 5-0 | 0-3 | 1-0 |
7 | MZKS II Piaski | 0-0 | 3-2 | 0-5 | 0-3 | 1-1 | 6-2 | - | 3-0 | 2-3 | 1-1 | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 3-0 |
8 | CKS II Czeladź | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 5-1 | 2-2 | - | 3-4 | 0-0 | 3-1 | 3-0 | 0-1 | 5-2 |
9 | Stal Rogoźnik | 0-0 | 1-2 | 3-0 | 4-2 | 0-0 | 3-1 | 1-1 | 1-3 | - | 4-0 | 3-0 | 3-2 | 4-1 | 0-1 |
10 | Czarni Sosnowiec | 2-3 | 1-1 | 0-2 | 1-1 | 1-4 | 0-2 | 0-4 | 2-1 | 4-0 | - | 0-2 | 3-1 | 2-1 | 6-0 |
11 | Górnik II Klimontów | 1-2 | 3-2 | 1-1 | 2-3 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 7-0 | 3-1 | 2-2 | - | 3-1 | 3-0 | 4-2 |
12 | Orzeł Bobrowniki | 1-3 | 1-2 | 4-2 | 1-1 | 3-1 | 1-2 | 2-0 | 0-5 | 4-3 | 3-2 | 3-1 | - | 1-2 | 9-0 |
13 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 0-2 | 0-0 | 1-4 | 2-3 | 1-2 | 6-1 | 1-1 | 0-5 | 9-2 | 1-1 | 0-1 | 4-2 | - | 4-2 |
14 | Górnik II Kazimierz | 0-5 | 0-2 | 1-6 | 1-0 | 2-2 | 0-2 | 1-6 | 1-2 | 1-3 | 0-4 | 0-2 | 0-1 | 1-0 | - |