Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 168: | Linia 168: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1974]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
Wersja z 07:13, 9 sie 2017
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Dąbrowa Górnicza (A) | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Kolejarz Sosnowiec | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Płomień Sosnowiec | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik II Wojkowice | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Orzeł Bobrowniki | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Stal Rogoźnik | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Czarni Sosnowiec | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Górnik II Piaski | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | CKS II Czeladź | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik II Kazimierz | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Górnik II Klimontów | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | Unia Strzemieszyce | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | Polonia Sosnowiec | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |