Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Dariusz JUREK (dyskusja<pipe-separator>edycje)
Dariusz JUREK (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA KOŃCOWA)
Linia 11: Linia 11:
 
! WIDTH=8%|Br+
 
! WIDTH=8%|Br+
 
! WIDTH=8%|Br-
 
! WIDTH=8%|Br-
 
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] (A)
 
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] (A)
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|42
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|52
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]]  
 
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]]  
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|40
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|60
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|30
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]]  
 
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]]  
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|34
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|64
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]]  
 
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]]  
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|34
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|75
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|40
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]]
 
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|31
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|68
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|51
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]]
 
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|28
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|60
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|53
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]]
 
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|23
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|39
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|68
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]]
+
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|22
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|49
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|49
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]]
+
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|21
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|43
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|49
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]]
+
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|21
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|27
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|39
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]]
+
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|19
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|41
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|48
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]]
+
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]]
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|19
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|32
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|70
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]]  
+
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] (S)
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 +
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|30
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|63
| ALIGN=center|?
+
 
+
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]]  
+
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] (S)
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|26
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
Linia 163: Linia 149:
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
 
| ALIGN=center|?
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|31
| ALIGN=center|?
+
| ALIGN=center|86
 
|}
 
|}
  
Linia 177: Linia 163:
 
! WIDTH=22%|goście
 
! WIDTH=22%|goście
 
! WIDTH=10%|wynik
 
! WIDTH=10%|wynik
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 186: Linia 171:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 195: Linia 179:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 204: Linia 187:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 213: Linia 195:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 222: Linia 203:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
Linia 231: Linia 211:
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|[[???]]
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)
 
 
|-
 
|-
 
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]]
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1

Wersja z 21:18, 26 mar 2020

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 GKS Dąbrowa Górnicza (A) 26 42 ? ? ? 52 17
2 Kolejarz Sosnowiec 26 40 ? ? ? 60 30
3 Płomień Sosnowiec 26 34 ? ? ? 64 21
4 Górnik II Wojkowice 26 34 ? ? ? 75 40
5 Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza 26 31 ? ? ? 68 51
6 Orzeł Bobrowniki 26 28 ? ? ? 60 53
7 Stal Rogoźnik 26 23 ? ? ? 39 68
8 CKS II Czeladź 26 22 ? ? ? 49 49
9 Czarni Sosnowiec 26 21 ? ? ? 43 49
10 Górnik II Piaski 26 21 ? ? ? 27 39
11 Górnik II Klimontów 26 19 ? ? ? 41 48
12 Unia Strzemieszyce 26 19 ? ? ? 32 70
13 Górnik II Kazimierz (S) 26 18 ? ? ? 30 63
14 Polonia Sosnowiec (S) 26 ? ? ? ? 31 86

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A (Sosnowiec) (?) 1 ??? 1974 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

GKS Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec Płomień Sosnowiec Górnik II Wojkowice Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki Stal Rogoźnik Czarni Sosnowiec Górnik II Piaski CKS II Czeladź Górnik II Kazimierz Górnik II Klimontów Unia Strzemieszyce Polonia Sosnowiec

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego