Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975''' | |||
* Awans do Klasy Regionalnej (w sezonie 1974/1975 było to Klasa Międzypowiatowa), która była IV szczeblem rozgrywek wywalczył GKS Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Polonia Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Nierozegrany mecz Górnik II Kazimierz - Polonia Sosnowiec z 6. 04. 1975 zweryfikowano jako obustronny walkower. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 11: | Linia 17: | ||
! WIDTH=8%|Br+ | ! WIDTH=8%|Br+ | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] (A) | | ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|86 | ||
|} | |} | ||
Linia 177: | Linia 169: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 186: | Linia 177: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 195: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 204: | Linia 193: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 213: | Linia 201: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 222: | Linia 209: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
Linia 231: | Linia 217: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (?)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 260: | Linia 244: | ||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:Klasa A|Sezon 1974/1975]] | ||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1974/1975]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 1974/1975]] |
Aktualna wersja na dzień 01:28, 14 sie 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
- Awans do Klasy Regionalnej (w sezonie 1974/1975 było to Klasa Międzypowiatowa), która była IV szczeblem rozgrywek wywalczył GKS Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Polonia Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Nierozegrany mecz Górnik II Kazimierz - Polonia Sosnowiec z 6. 04. 1975 zweryfikowano jako obustronny walkower.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Dąbrowa Górnicza (A) | 26 | 42 | ? | ? | ? | 52 | 17 |
2 | Kolejarz Sosnowiec | 26 | 40 | ? | ? | ? | 60 | 30 |
3 | Płomień Milowice | 26 | 35 | ? | ? | ? | 64 | 21 |
4 | Górnik II Wojkowice | 26 | 34 | ? | ? | ? | 75 | 40 |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 26 | 31 | ? | ? | ? | 68 | 51 |
6 | Orzeł Bobrowniki | 26 | 28 | ? | ? | ? | 60 | 53 |
7 | Stal Rogoźnik | 26 | 23 | ? | ? | ? | 39 | 68 |
8 | CKS II Czeladź | 26 | 22 | ? | ? | ? | 49 | 49 |
9 | Czarni Sosnowiec | 26 | 21 | ? | ? | ? | 43 | 49 |
10 | Górnik II Piaski | 26 | 21 | ? | ? | ? | 27 | 39 |
11 | Górnik II Klimontów | 26 | 19 | ? | ? | ? | 41 | 48 |
12 | Unia Strzemieszyce | 26 | 19 | ? | ? | ? | 32 | 70 |
13 | Górnik II Kazimierz | 26 | 18 | ? | ? | ? | 30 | 63 |
14 | Polonia Sosnowiec (S) | 26 | 11 | ? | ? | ? | 31 | 86 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (?) | 1 | ??? 1974 (?) | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
GKS Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec Płomień Sosnowiec Górnik II Wojkowice Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki Stal Rogoźnik Czarni Sosnowiec Górnik II Piaski CKS II Czeladź Górnik II Kazimierz Górnik II Klimontów Unia Strzemieszyce Polonia Sosnowiec