Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1947/1948: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(→WYNIKI) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 33: | Linia 33: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
Linia 44: | Linia 44: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 110: | Linia 110: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
|} | |} | ||
* Wobec równej | * Wobec równej liczby punktów o mistrzostwie grupy zadecydował barażowy mecz na neutralnym terenie. | ||
Linia 157: | Linia 157: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 171: | Linia 171: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 227: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 241: | Linia 241: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 255: | Linia 255: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 275: | Linia 275: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 288: | Linia 288: | ||
==WYNIKI== | ==WYNIKI== | ||
* Wyniki pierwszej połowy podano tylko w przypadku, gdy wszystkie źródła prasowe są co do niego zdodne, zapis (-:-) oznacza, że są rozbieżności w źródłach, w pozostalych przypadkach źródła nie podają żadnego wyniku pierwszej połowy meczu. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 303: | Linia 305: | ||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 311: | Linia 313: | ||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
|- | |- | ||
Linia 319: | Linia 321: | ||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:4 | ||
|- | |- | ||
Linia 327: | Linia 329: | ||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:6 | ||
|- | |- | ||
Linia 335: | Linia 337: | ||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:6 | ||
|} | |} | ||
Linia 355: | Linia 357: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
|- | |- | ||
Linia 363: | Linia 365: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 371: | Linia 373: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 379: | Linia 381: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 387: | Linia 389: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|} | |} | ||
Linia 407: | Linia 409: | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (2:0) | ||
|- BGCOLOR="#ffa500" | |- BGCOLOR="#ffa500" | ||
Linia 415: | Linia 417: | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 423: | Linia 425: | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 431: | Linia 433: | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 459: | Linia 461: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:3 (2:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 467: | Linia 469: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (0:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 475: | Linia 477: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:0 (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 483: | Linia 485: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 491: | Linia 493: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:6 (2:3) | ||
|} | |} | ||
Linia 511: | Linia 513: | ||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10:1 (6:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 519: | Linia 521: | ||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 527: | Linia 529: | ||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|nie odbył się | ||
|- | |- | ||
Linia 535: | Linia 537: | ||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:3 (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 543: | Linia 545: | ||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:4 (0:2) | ||
|} | |} | ||
Linia 563: | Linia 565: | ||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 571: | Linia 573: | ||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 579: | Linia 581: | ||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 587: | Linia 589: | ||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8:0 (4:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 595: | Linia 597: | ||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[26 października]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (-:-) | ||
|} | |} | ||
Linia 615: | Linia 617: | ||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:1 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 623: | Linia 625: | ||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (-:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 631: | Linia 633: | ||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (2:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 639: | Linia 641: | ||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7:2 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 647: | Linia 649: | ||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (-:-) | ||
|} | |} | ||
Linia 667: | Linia 669: | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 675: | Linia 677: | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (2:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 683: | Linia 685: | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (-:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 691: | Linia 693: | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:4 (2:3) | ||
|- | |- | ||
Linia 699: | Linia 701: | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 | ||
|} | |} | ||
Linia 719: | Linia 721: | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:4 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 727: | Linia 729: | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 735: | Linia 737: | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (-:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 743: | Linia 745: | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 751: | Linia 753: | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (-:-) | ||
|} | |} | ||
Linia 771: | Linia 773: | ||
| ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:3 (3:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 779: | Linia 781: | ||
| ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKS Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 787: | Linia 789: | ||
| ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (1:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 807: | Linia 809: | ||
| ALIGN=center|[[30 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 815: | Linia 817: | ||
| ALIGN=center|[[30 listopada]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (2:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 835: | Linia 837: | ||
| ALIGN=center|[[7 grudnia]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[7 grudnia]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (1:2) | ||
|} | |} | ||
Linia 855: | Linia 857: | ||
| ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center|3:0 wo | | ALIGN=center|3:0 wo | ||
Linia 875: | Linia 877: | ||
| ALIGN=center|[[21 grudnia]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[21 grudnia]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:1 (3:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 894: | Linia 896: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Sarmacja Będzin | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center|1 : 1 (1:1) | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | |||
| ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | |||
| ALIGN=center|2:2 (1:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|RCKS Czeladź | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|Płomień Milowice | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center|2 : 2 (1 | | ALIGN=center|2:2 (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Zew Niemce | |||
| ALIGN=center|RKU Sosnowiec | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (-:-) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[21 marca]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center|2 : 4 ( | | ALIGN=center|2:4 (-:-) | ||
|} | |} | ||
Linia 947: | Linia 949: | ||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 955: | Linia 957: | ||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:5 (0:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 963: | Linia 965: | ||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 971: | Linia 973: | ||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 979: | Linia 981: | ||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 999: | Linia 1001: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1007: | Linia 1009: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8:1 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1015: | Linia 1017: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1023: | Linia 1025: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1031: | Linia 1033: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (2:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1051: | Linia 1053: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:7 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1059: | Linia 1061: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (0:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1067: | Linia 1069: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:5 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1075: | Linia 1077: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1083: | Linia 1085: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1103: | Linia 1105: | ||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1111: | Linia 1113: | ||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1119: | Linia 1121: | ||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:4 | ||
|- | |- | ||
Linia 1127: | Linia 1129: | ||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1135: | Linia 1137: | ||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[16 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (-:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1155: | Linia 1157: | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1163: | Linia 1165: | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1171: | Linia 1173: | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:6 (0:3) | ||
|- | |- | ||
Linia 1179: | Linia 1181: | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1187: | Linia 1189: | ||
| ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[23 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|} | |} | ||
Linia 1207: | Linia 1209: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:1 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1215: | Linia 1217: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (2:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1223: | Linia 1225: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1231: | Linia 1233: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 (0:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1239: | Linia 1241: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1279: | Linia 1261: | ||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1287: | Linia 1269: | ||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1295: | Linia 1277: | ||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1303: | Linia 1285: | ||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1311: | Linia 1293: | ||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[30 maja]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1331: | Linia 1313: | ||
| ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zew Niemce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (-:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1339: | Linia 1321: | ||
| ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sarmacja Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1347: | Linia 1329: | ||
| ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZKSM Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Będzin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1355: | Linia 1337: | ||
| ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Czarni Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (-:-) | ||
|- | |- | ||
Linia 1363: | Linia 1345: | ||
| ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | | ALIGN=center|[[6 kwietnia]] [[1948]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RKU Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (2:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1385: | Linia 1367: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|1:0 | | ALIGN=center|1:0 (1:0) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie drugiego poziomu|1947/48 Klasa A]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie drugiego poziomu|1947/48 Klasa A]] |
Wersja z 15:50, 10 cze 2021
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 26 | 11 | 4 | 3 | 59 | 23 |
2 | Sarmacja Będzin | 18 | 26 | 11 | 4 | 3 | 50 | 28 |
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 21 | 9 | 3 | 6 | 53 | 31 |
4 | RCKS Czeladź | 18 | 20 | 8 | 4 | 6 | 50 | 37 |
5 | RKU Sosnowiec | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 46 | 45 |
6 | RKS Czarni Sosnowiec | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 39 | 46 |
7 | Płomień Milowice | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 37 | 46 |
8 | ZKSM Będzin | 18 | 16 | 8 | 0 | 10 | 40 | 54 |
9 | Cyklon Rogoźnik | 18 | 14 | 5 | 4 | 9 | 34 | 54 |
10 | Zew Niemce | 18 | 8 | 2 | 4 | 12 | 17 | 61 |
- Wobec równej liczby punktów o mistrzostwie grupy zadecydował barażowy mecz na neutralnym terenie.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | - | |||||||||
2 | Sarmacja Będzin | - | |||||||||
3 | Zagłębianka Będzin | - | |||||||||
4 | RCKS Czeladź | - | |||||||||
5 | RKU Sosnowiec | - | |||||||||
6 | RKS Czarni Sosnowiec | - | |||||||||
7 | Płomień Milowice | - | |||||||||
8 | ZKSM Będzin | - | |||||||||
9 | Cyklon Rogoźnik | - | |||||||||
10 | Zew Niemce | - |
WYNIKI
- Wyniki pierwszej połowy podano tylko w przypadku, gdy wszystkie źródła prasowe są co do niego zdodne, zapis (-:-) oznacza, że są rozbieżności w źródłach, w pozostalych przypadkach źródła nie podają żadnego wyniku pierwszej połowy meczu.
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 7 września 1947 | RKU Sosnowiec | Zew Niemce | nie odbył się | |
1 | 7 września 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | 1:3 | |
1 | 7 września 1947 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębianka Będzin | 4:4 | |
1 | 7 września 1947 | Płomień Milowice | RCKS Czeladź | 3:6 | |
1 | 7 września 1947 | RKS Będzin | Czarni Sosnowiec | 2:6 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 14 września 1947 | Zagłębianka Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:3 | |
2 | 14 września 1947 | Sarmacja Będzin | RKU Sosnowiec | nie odbył się | |
2 | 14 września 1947 | RCKS Czeladź | RKS Będzin | nie odbył się | |
2 | 14 września 1947 | Czarni Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 3:1 (1:1) | |
2 | 14 września 1947 | Płomień Milowice | Zew Niemce | nie odbył się |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 21 września 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Czarni Sosnowiec | 3:1 (2:0) | |
3 | 21 września 1947 | Zew Niemce | Sarmacja Będzin | 1:4 (1:2) | |
3 | 21 września 1947 | RKU Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | nie odbył się | |
3 | 21 września 1947 | Cyklon Rogoźnik | RCKS Czeladź | 2:2 (2:2) | |
3 | 21 września 1947 | RKS Będzin | Płomień Milowice | 2:1 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 28 września 1947 | RCKS Czeladź | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4:3 (2:2) | |
4 | 28 września 1947 | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | 1:3 (0:2) | |
4 | 28 września 1947 | Zagłębianka Będzin | Zew Niemce | 6:0 (1:0) | |
4 | 28 września 1947 | Czarni Sosnowiec | RKU Sosnowiec | nie odbył się | |
4 | 28 września 1947 | Cyklon Rogoźnik | RKS Będzin | 2:6 (2:3) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 5 października 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Będzin | 10:1 (6:0) | |
5 | 5 października 1947 | Sarmacja Będzin | Zagłębianka Będzin | 2:1 (2:0) | |
5 | 5 października 1947 | RKU Sosnowiec | RCKS Czeladź | nie odbył się | |
5 | 5 października 1947 | Zew Niemce | Czarni Sosnowiec | 0:3 (0:0) | |
5 | 5 października 1947 | Płomień Milowice | Cyklon Rogoźnik | 0:4 (0:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 26 października 1947 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:1 (2:0) | |
6 | 26 października 1947 | Czarni Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 3:3 (-:-) | |
6 | 26 października 1947 | Płomień Milowice | Zagłębianka Będzin | 1:4 (-:-) | |
6 | 26 października 1947 | RCKS Czeladź | Zew Niemce | 8:0 (4:0) | |
6 | 26 października 1947 | RKS Będzin | RKU Sosnowiec | 3:2 (-:-) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 2 listopada 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | 6:1 (-:-) | |
7 | 2 listopada 1947 | Sarmacja Będzin | RCKS Czeladź | 1:0 (-:0) | |
7 | 2 listopada 1947 | Zagłębianka Będzin | Czarni Sosnowiec | 4:1 (2:1) | |
7 | 2 listopada 1947 | RKU Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 7:2 (-:-) | |
7 | 2 listopada 1947 | Zew Niemce | RKS Będzin | 3:2 (-:-) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 9 listopada 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKU Sosnowiec | 5:2 (-:-) | |
8 | 9 listopada 1947 | RKS Będzin | Sarmacja Będzin | 4:2 (2:2) | |
8 | 9 listopada 1947 | RCKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 3:0 (-:0) | |
8 | 9 listopada 1947 | Czarni Sosnowiec | Płomień Milowice | 4:4 (2:3) | |
8 | 9 listopada 1947 | Cyklon Rogoźnik | Zew Niemce | 5:1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 16 listopada 1947 | Zew Niemce | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:4 (-:-) | |
9 | 16 listopada 1947 | Sarmacja Będzin | Cyklon Rogoźnik | 4:1 (-:-) | |
9 | 16 listopada 1947 | Zagłębianka Będzin | RKS Będzin | 1:0 (-:0) | |
9 | 16 listopada 1947 | Czarni Sosnowiec | RCKS Czeladź | 2:1 (-:-) | |
9 | 16 listopada 1947 | Płomień Milowice | RKU Sosnowiec | 5:2 (-:-) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 23 listopada 1947 | Sarmacja Będzin | RKU Sosnowiec | 5:3 (3:1) | |
2 | 23 listopada 1947 | RCKS Czeladź | RKS Będzin | 1:4 (1:2) | |
2 | 23 listopada 1947 | Płomień Milowice | Zew Niemce | 4:1 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 30 listopada 1947 | Zew Niemce | Sarmacja Będzin | 0:0 (0:0) | |
3 | 30 listopada 1947 | RKU Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | 2:1 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 7 grudnia 1947 | Czarni Sosnowiec | RKU Sosnowiec | 1:3 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 14 grudnia 1947 | RKU Sosnowiec | Zew Niemce | 3:0 wo |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 21 grudnia 1947 | RKU Sosnowiec | RCKS Czeladź | 6:1 (3:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 21 marca 1948 | Sarmacja Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 (1:1) | |
10 | 21 marca 1948 | Zagłębianka Będzin | Cyklon Rogoźnik | 2:2 (1:0) | |
10 | 21 marca 1948 | RCKS Czeladź | Płomień Milowice | 2:2 (2:1) | |
10 | 21 marca 1948 | Zew Niemce | RKU Sosnowiec | 2:3 (-:-) | |
10 | 21 marca 1948 | Czarni Sosnowiec | ZKSM Będzin | 2:4 (-:-) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 4 kwietnia 1948 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zagłębianka Będzin | 1:1 (1:1) | |
11 | 4 kwietnia 1948 | RKU Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 2:5 (0:1) | |
11 | 4 kwietnia 1948 | ZKSM Będzin | RCKS Czeladź | 1:3 (1:2) | |
11 | 4 kwietnia 1948 | Cyklon Rogoźnik | Czarni Sosnowiec | 2:3 (1:2) | |
11 | 4 kwietnia 1948 | Zew Niemce | Płomień Milowice | 0:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 11 kwietnia 1948 | Czarni Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:2 (0:-) | |
12 | 11 kwietnia 1948 | Sarmacja Będzin | Zew Niemce | 8:1 (-:-) | |
12 | 11 kwietnia 1948 | Zagłębianka Będzin | RKU Sosnowiec | 5:1 (1:0) | |
12 | 11 kwietnia 1948 | RCKS Czeladź | Cyklon Rogoźnik | 7:0 (2:0) | |
12 | 11 kwietnia 1948 | Płomień Milowice | ZKSM Będzin | 4:1 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 25 kwietnia 1948 | ZKSM Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 3:7 (-:-) | |
13 | 25 kwietnia 1948 | Zagłębianka Będzin | Sarmacja Będzin | 1:2 (0:2) | |
13 | 25 kwietnia 1948 | RCKS Czeladź | RKU Sosnowiec | 2:5 (-:-) | |
13 | 25 kwietnia 1948 | Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 1:1 (1:1) | |
13 | 25 kwietnia 1948 | Cyklon Rogoźnik | Płomień Milowice | 2:1 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 16 maja 1948 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RCKS Czeladź | 1:1 (1:1) | |
14 | 16 maja 1948 | Płomień Milowice | Sarmacja Będzin | 3:2 (-:-) | |
14 | 16 maja 1948 | Zew Niemce | Zagłębianka Będzin | 5:4 | |
14 | 16 maja 1948 | RKU Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1:1 (1:0) | |
14 | 16 maja 1948 | ZKSM Będzin | Cyklon Rogoźnik | 2:0 (-:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 23 maja 1948 | Płomień Milowice | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:0 (0:0) | |
15 | 23 maja 1948 | RCKS Czeladź | Sarmacja Będzin | 1:1 (-:-) | |
15 | 23 maja 1948 | Czarni Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | 1:6 (0:3) | |
15 | 23 maja 1948 | Cyklon Rogoźnik | RKU Sosnowiec | 2:1 (1:1) | |
15 | 23 maja 1948 | ZKSM Będzin | Zew Niemce | 2:0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 27 maja 1948 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Cyklon Rogoźnik | 6:1 (2:0) | |
16 | 27 maja 1948 | Sarmacja Będzin | Czarni Sosnowiec | 3:2 (2:1) | |
16 | 27 maja 1948 | Zagłębianka Będzin | Płomień Milowice | 4:0 (2:0) | |
16 | 27 maja 1948 | Zew Niemce | RCKS Czeladź | 1:2 (0:1) | |
16 | 27 maja 1948 | RKU Sosnowiec | ZKSM Będzin | 1:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 30 maja 1948 | RKU Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:2 (0:0) | |
17 | 30 maja 1948 | Sarmacja Będzin | ZKSM Będzin | 4:0 (2:0) | |
17 | 30 maja 1948 | Zagłębianka Będzin | RCKS Czeladź | 3:2 (-:-) | |
17 | 30 maja 1948 | Płomień Milowice | Czarni Sosnowiec | 2:3 (1:1) | |
17 | 30 maja 1948 | Zew Niemce | Cyklon Rogoźnik | 1:1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 kwietnia 1948 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zew Niemce | 3:0 (-:0) | |
18 | 6 kwietnia 1948 | Cyklon Rogoźnik | Sarmacja Będzin | 1:3 (1:2) | |
18 | 6 kwietnia 1948 | ZKSM Będzin | Zagłębianka Będzin | 1:4 (-:-) | |
18 | 6 kwietnia 1948 | RCKS Czeladź | Czarni Sosnowiec | 4:2 (-:-) | |
18 | 6 kwietnia 1948 | RKU Sosnowiec | Płomień Milowice | 2:3 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
baraż | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | 1:0 (1:0) |