Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 20: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Miechowice (Silesia Bytom) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 31: | Linia 31: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 42: | Linia 42: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Karb (Bobrek Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 53: | Linia 53: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 64: | Linia 64: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 75: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 86: | Linia 86: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Rokitnica (Zabrze) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 105: | Linia 116: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| LZS Górniki (Rodło Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Bobrowniki Będzińskie]] (B) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Aktualna wersja na dzień 00:46, 3 maj 2022
Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954
- 1954 tabela Grupa I (Bytom)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Miechowice (Silesia Bytom) (A) | 24 | 33 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) (A) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Stal Karb (Bobrek Bytom) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | 24 | 23 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Rokitnica (Zabrze) | 24 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Kolejarz Tarnowskie Góry | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | 24 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | LZS Górniki (Rodło Bytom) | 24 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | LZS Bobrowniki Będzińskie (B) | 24 | 15 | ? | ? | ? | ? | ? |