Piłka nożna: Eliminacje - Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 22 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Eliminacje - Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945''' | '''Piłka nożna: Eliminacje - Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945''' | ||
Awans do Klasy A wywalczyły: AKS Niwka i RKS Czarni Sosnowiec. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
Linia 18: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
Linia 27: | Linia 29: | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
Linia 51: | Linia 53: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
Linia 62: | Linia 64: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ZZK Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
Linia 73: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|RKS Piaski Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
Linia 95: | Linia 97: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 104: | Linia 106: | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
|} | |} | ||
* Kluby: [[MKS Poręba|RKS Przemsza Poręba]], [[Milicyjny KS Sosnowiec]] i [[Biała Przemsza Jęzor]] zrezygnowały z udziału w rozgrywkach eliminacyjnych po pierwszej rundzie. Mecze pierwszej rundy z ich udziałem zostały anulowane. | |||
* Klub [[RKS Sosnowiec]] przystąpił do II rundy rozgrywek eliminacyjnych pod zmienioną ([[11 czerwca]] [[1945]]) nazwą [[RKU Sosnowiec]]. | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | =='''ROZGRYWKI'''== | ||
Linia 153: | Linia 159: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 205: | Linia 211: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 257: | Linia 263: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 309: | Linia 315: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 360: | Linia 366: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 411: | Linia 417: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 462: | Linia 468: | ||
[[RKU Sosnowiec]] | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ZZK Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1945]] (pn) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec|RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1945]] (pn) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1945]] (pn) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1945]] (pn) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1945]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | [[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
Linia 487: | Linia 647: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec|ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|RKS Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba|RKS Przemsza Poręba]]* | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Milicyjny KS Sosnowiec]]* | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Biała Przemsza Jęzor]]* | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|} | |} | ||
* Kluby; [[MKS Poręba|RKS Przemsza Poręba]], [[Milicyjny KS Sosnowiec]] i [[Biała Przemsza Jęzor]] zrezygnowały z udziału w rozgrywkach eliminacyjnych. | |||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== | ||
Klub [[RKS Sosnowiec]] przystąpił do II rundy rozgrywek eliminacyjnych pod zmienioną ([[11 czerwca]] [[1945]]) nazwą [[RKU Sosnowiec]]. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 589: | Linia 786: | ||
| ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
Linia 598: | Linia 795: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' (1:1) | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (1:1) | ||
Linia 639: | Linia 836: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 647: | Linia 844: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 683: | Linia 880: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' (1:2) | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (1:2) | ||
Linia 691: | Linia 888: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | ||
Linia 724: | Linia 921: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:2) | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:2) | ||
Linia 732: | Linia 929: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 759: | Linia 956: | ||
| ALIGN=center|[[15 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[15 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | ||
Linia 784: | Linia 981: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 809: | Linia 1006: | ||
| ALIGN=center|[[22 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 852: | Linia 1049: | ||
| ALIGN=center|[[29 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[29 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 869: | Linia 1066: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec| ZZK Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 23:02, 3 maj 2022
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945
Awans do Klasy A wywalczyły: AKS Niwka i RKS Czarni Sosnowiec.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Niwka (A) | 14 | 22 | 0 | 0 | 0 | 48 | 19 |
2 | RKS Czarni Sosnowiec (A) | 14 | 21 | 0 | 0 | 0 | 43 | 28 |
3 | RKU Sosnowiec | 14 | 20 | 0 | 0 | 0 | 54 | 15 |
4 | Płomień Milowice | 14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 34 | 27 |
5 | ZZK Sosnowiec | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 | 30 | 30 |
6 | RKS Piaski Czeladź | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 19 | 46 |
7 | Zew Niemce | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 47 |
8 | Polonia Sosnowiec | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 47 |
- Kluby: RKS Przemsza Poręba, Milicyjny KS Sosnowiec i Biała Przemsza Jęzor zrezygnowały z udziału w rozgrywkach eliminacyjnych po pierwszej rundzie. Mecze pierwszej rundy z ich udziałem zostały anulowane.
- Klub RKS Sosnowiec przystąpił do II rundy rozgrywek eliminacyjnych pod zmienioną (11 czerwca 1945) nazwą RKU Sosnowiec.
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 21 maja 1945 (pn) | 17.00 | RKS Sosnowiec | RKS Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
8 | 21 maja 1945 (pn) | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 21 maja 1945 (pn) | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 21 maja 1945 (pn) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec ZZK Sosnowiec Zew Niemce Polonia Sosnowiec Górnik Piaski Płomień Milowice
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Niwka | 10 | 18 | ? | ? | ? | 42 | 13 |
2 | Czarni Sosnowiec | 10 | 17 | ? | ? | ? | 31 | 16 |
3 | RKS Sosnowiec | 10 | 16 | ? | ? | ? | 44 | 12 |
4 | Płomień Sosnowiec | 10 | 15 | ? | ? | ? | 39 | 11 |
5 | ZZK Sosnowiec | 10 | 12 | ? | ? | ? | 25 | 24 |
6 | Polonia Sosnowiec | 10 | 10 | ? | ? | ? | 22 | 21 |
7 | RKS Piaski | 10 | 10 | ? | ? | ? | 18 | 26 |
8 | Zew Niemce | 10 | 5 | ? | ? | ? | 26 | 42 |
9 | RKS Przemsza Poręba* | 10 | 2 | ? | ? | ? | 4 | 29 |
10 | Milicyjny KS Sosnowiec* | 10 | 2 | ? | ? | ? | 6 | 33 |
11 | Biała Przemsza Jęzor* | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 45 |
- Kluby; RKS Przemsza Poręba, Milicyjny KS Sosnowiec i Biała Przemsza Jęzor zrezygnowały z udziału w rozgrywkach eliminacyjnych.
RUNDA II
Klub RKS Sosnowiec przystąpił do II rundy rozgrywek eliminacyjnych pod zmienioną (11 czerwca 1945) nazwą RKU Sosnowiec.
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 17 czerwca 1945 | ? | ZZK Sosnowiec | RKU Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |
8 | 17 czerwca 1945 | ? | AKS Niwka | RKS Czarni Sosnowiec | 5 : 1 (1:1) |
8 | 17 czerwca 1945 | ? | Zew Niemce | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
8 | 17 czerwca 1945 | ? | Górnik Piaski | Płomień Milowice | 2 : 3 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 24 czerwca 1945 | ? | Zew Niemce | RKU Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
9 | 24 czerwca 1945 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
9 | 24 czerwca 1945 | ? | ZZK Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
9 | 24 czerwca 1945 | ? | AKS Niwka | Płomień Milowice | 2 : 0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 lipca 1945 | ? | RKU Sosnowiec | AKS Niwka | 4 : 1 (2:0) |
10 | 1 lipca 1945 | ? | Polonia Sosnowiec | RKS Czarni Sosnowiec | 2 : 4 (1:2) |
10 | 1 lipca 1945 | ? | Płomień Milowice | ZZK Sosnowiec | 1 : 1 (0:0) |
10 | 1 lipca 1945 | ? | Górnik Piaski | Zew Niemce | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 8 lipca 1945 | ? | Płomień Milowice | RKU Sosnowiec | 9 : 0 (4:0) |
11 | 8 lipca 1945 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 4 : 2 (2:2) |
11 | 8 lipca 1945 | ? | ZZK Sosnowiec | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
11 | 8 lipca 1945 | ? | Polonia Sosnowiec | Górnik Piaski | 2 : 1 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 15 lipca 1945 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | RKU Sosnowiec | 2 : 1 (2:0) |
12 | 15 lipca 1945 | ? | Płomień Milowice | Polonia Sosnowiec | 6 : 2 (2:0) |
12 | 8 lipca 1945 | ? | AKS Niwka | Zew Niemce | 6 : 0 (2:0) |
12 | 15 lipca 1945 | ? | Górnik Piaski | ZZK Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 22 lipca 1945 | ? | Polonia Sosnowiec | RKU Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
13 | 22 lipca 1945 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | ZZK Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
13 | 22 lipca 1945 | ? | Zew Niemce | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
13 | 22 lipca 1945 | ? | AKS Niwka | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 29 lipca 1945 | ? | RKU Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
14 | 29 lipca 1945 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
14 | 29 lipca 1945 | ? | Polonia Sosnowiec | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
14 | 29 lipca 1945 | ? | Zew Niemce | ZZK Sosnowiec | ? : ? (?:?) |