Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 802: | Linia 802: | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | ===TABELA PO I RUNDZIE=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== | ||
Wersja z 13:14, 19 sie 2014
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | pauza |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | pauza |