Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 641: | Linia 641: | ||
==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | ==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | ||
[[Tabela | [['''SZABLON - Tabela z innego sezonu''']] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 660: | Linia 661: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1220 | |||
| ALIGN=center|1085 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
=ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | =ROZGRYWKI TURNIEJOWE= |
Wersja z 07:29, 16 paź 2019
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020
'http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 października 2019 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Poprad Stary Sącz | 3 : 0 | 25:14 | 25:15 | 25:16 | - | - |
2 | 12 października 2019 | ? | Wisła Kraków | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18:25 | 10:25 | 12:25 | - | - |
3 | 19 października 2019 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Pogoń Proszowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | 26 października 2019 | ? | KPKS Halemba | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 9 listopada 2019 | - | Płomień Sosnowiec | PAUZA | 0 : 0 | - | - | - | - | - |
6 | 16 listopada 2019 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | AZS Lublin | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | 23 listopada 2019 | ? | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | 30 listopada 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Tomasovia Tomaszów Lub. | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | 7 grudnia 2019 | ? | Maraton Krzeszowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14 grudnia 2019 | ? | Poprad Stary Sącz | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | 4 stycznia 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | Wisła Kraków | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | 11 stycznia 2020 | ? | Pogoń Proszowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | 18 stycznia 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 25 stycznia 2020 | - | PAUZA | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | - | - | - | - | - |
15 | 1 lutego 2020 | ? | AZS Lublin | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 15 lutego 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 29 lutego 2020 | ? | Tomasovia Tomaszów Lub. | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 7 marca 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | Maraton Krzeszowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
'''SZABLON - Tabela z innego sezonu'''
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 1220 | 1085 |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ETAP II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | 1 października 2016 | 17.00 | UKS Spartakus Zabrze | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23:25 | 20:25 | 20:25 | - | - |
3 | 9 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS Sokół Chorzów | 3 : 0 | 25:14 | 25:20 | 28:26 | - | - |
4 | 16 października 2016 | 11.00 | AZS Politechnika Częstochowska | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 25:18 | 23:25 | 23:25 | - |
5 | 23 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | 3 : 0 | 25:18 | 25:21 | 25:13 | - | - |
6 | 30 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Net Piekary Śląskie | 3 : 0 | 25:16 | 25:21 | 25:15 | - | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 27:29 | 25:23 | 25:14 | 7:15 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 listopada 2016 | 18.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 28:26 | 25:20 | 25:21 | - | - |
9 | 20 listopada 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Spartakus Zabrze | 3 : 0 | 25:20 | 25:19 | 25:21 | - | - |
10 | 15 grudnia 2016 | 17.30 | SMS Sokół Chorzów | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 14:25 | 20:25 | 21:25 | - | - |
11 | 4 grudnia 2016 | 15.30 | Płomień Sosnowiec | AZS Politechnika Częstochowska | 3 : 2 | 17:25 | 16:25 | 28:26 | 26:24 | 15:12 |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | KPKS Halemba | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22:25 | 26:24 | 22:25 | 24:26 | - |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | UKS Net Piekary Śląskie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 26:24 | 25:20 | 21:25 | 8:15 |
14 | 16 grudnia 2016 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:17 | 25:20 | 20:25 | 25:17 | - |
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
'''SZABLON - Tabela z innego sezonu'''
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 1220 | 1085 |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |