Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Dariusz JUREK (dyskusja<pipe-separator>edycje)
Dariusz JUREK (dyskusja<pipe-separator>edycje)
Linia 1: Linia 1:
 
'''Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020'''
 
'''Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020'''
  
 +
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec kadra 2019 2020 jesien.jpg|thumb|650px|Kadra zespołu w sezonie 2019/2020 /jesień/ (źródło: http://zaglebie.eu/)]]
  
 
[['''HASŁO W BUDOWIE - PONIŻSZA TREŚĆ HASŁA TO TYLKO SZABLON NA WZÓR INNEGO SEZONU - TREŚĆ DO PODMIANY !!!''']]
 
[['''HASŁO W BUDOWIE - PONIŻSZA TREŚĆ HASŁA TO TYLKO SZABLON NA WZÓR INNEGO SEZONU - TREŚĆ DO PODMIANY !!!''']]

Wersja z 08:34, 8 paź 2019

Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020

Kadra zespołu w sezonie 2019/2020 /jesień/ (źródło: http://zaglebie.eu/)

'''HASŁO W BUDOWIE - PONIŻSZA TREŚĆ HASŁA TO TYLKO SZABLON NA WZÓR INNEGO SEZONU - TREŚĆ DO PODMIANY !!!'''

'http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

Spis treści

ROZGRYWKI ZASADNICZE

ETAP I

RUNDA I

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 25 września 2016 17.00 Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3 : 1 26:24 19:25 25:23 25:21 -
2 1 października 2016 17.00 UKS Spartakus Zabrze Płomień Sosnowiec 0 : 3 23:25 20:25 20:25 - -
3 9 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec SMS Sokół Chorzów 3 : 0 25:14 25:20 28:26 - -
4 16 października 2016 11.00 AZS Politechnika Częstochowska Płomień Sosnowiec 1 : 3 18:25 25:18 23:25 23:25 -
5 23 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec KPKS Halemba 3 : 0 25:18 25:21 25:13 - -
6 30 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Net Piekary Śląskie 3 : 0 25:16 25:21 25:15 - -
7 5 listopada 2016 16.00 MKS "Dwójka" Zawiercie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 27:29 25:23 25:14 7:15

RUNDA II

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
8 10 listopada 2016 18.30 MKS Dąbrowa Górnicza II Płomień Sosnowiec 3 : 0 28:26 25:20 25:21 - -
9 20 listopada 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Spartakus Zabrze 3 : 0 25:20 25:19 25:21 - -
10 15 grudnia 2016 17.30 SMS Sokół Chorzów Płomień Sosnowiec 0 : 3 14:25 20:25 21:25 - -
11 4 grudnia 2016 15.30 Płomień Sosnowiec AZS Politechnika Częstochowska 3 : 2 17:25 16:25 28:26 26:24 15:12
12 10 grudnia 2016 17.00 KPKS Halemba Płomień Sosnowiec 1 : 3 22:25 26:24 22:25 24:26 -
13 17 grudnia 2016 17.00 UKS Net Piekary Śląskie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 26:24 25:20 21:25 8:15
14 16 grudnia 2016 18.30 Płomień Sosnowiec MKS "Dwójka" Zawiercie 3 : 1 25:17 25:20 20:25 25:17 -

TABELA KOŃCOWA I ETAPU

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 Płomień Sosnowiec 14 36 10 3 0 1 39 13 1220 1085
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 29 8 2 1 3 35 19 1228 1091
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 27 8 0 3 3 31 21 1173 1054
4 UKS Spartakus Zabrze 14 22 6 2 0 6 26 23 1095 995
5 KPKS Halemba 14 22 7 0 1 6 25 25 1102 1106
6 MKS "Dwójka" Zawiercie 14 15 4 1 1 8 22 31 1123 1152
7 UKS Net Piekary Śląskie 14 9 2 0 3 9 14 37 1008 1172
8 SMS Sokół Chorzów 14 8 2 1 0 11 13 36 853 1147

ETAP II

RUNDA I

do przepisania

1 2017-02-11 MKS Imielin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 21:25)

2 2017-02-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:20, 25:9, 25:13)

3 2017-03-24 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)

4 2017-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 23:25)


kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 25 września 2016 17.00 Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3 : 1 26:24 19:25 25:23 25:21 -
2 1 października 2016 17.00 UKS Spartakus Zabrze Płomień Sosnowiec 0 : 3 23:25 20:25 20:25 - -
3 9 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec SMS Sokół Chorzów 3 : 0 25:14 25:20 28:26 - -
4 16 października 2016 11.00 AZS Politechnika Częstochowska Płomień Sosnowiec 1 : 3 18:25 25:18 23:25 23:25 -
5 23 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec KPKS Halemba 3 : 0 25:18 25:21 25:13 - -
6 30 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Net Piekary Śląskie 3 : 0 25:16 25:21 25:15 - -
7 5 listopada 2016 16.00 MKS "Dwójka" Zawiercie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 27:29 25:23 25:14 7:15

RUNDA II

do przepisania

5 2017-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Imielin 3:0 (26:24, 25:10, 25:18)

6 2017-03-18 GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)

7 2017-03-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)

8 2017-04-02 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (16:25, 22:25, 25:19, 25:14, 15:12)

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
8 10 listopada 2016 18.30 MKS Dąbrowa Górnicza II Płomień Sosnowiec 3 : 0 28:26 25:20 25:21 - -
9 20 listopada 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Spartakus Zabrze 3 : 0 25:20 25:19 25:21 - -
10 15 grudnia 2016 17.30 SMS Sokół Chorzów Płomień Sosnowiec 0 : 3 14:25 20:25 21:25 - -
11 4 grudnia 2016 15.30 Płomień Sosnowiec AZS Politechnika Częstochowska 3 : 2 17:25 16:25 28:26 26:24 15:12
12 10 grudnia 2016 17.00 KPKS Halemba Płomień Sosnowiec 1 : 3 22:25 26:24 22:25 24:26 -
13 17 grudnia 2016 17.00 UKS Net Piekary Śląskie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 26:24 25:20 21:25 8:15
14 16 grudnia 2016 18.30 Płomień Sosnowiec MKS "Dwójka" Zawiercie 3 : 1 25:17 25:20 20:25 25:17 -

TABELA KOŃCOWA II ETAPU

Tabela do przepisania

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 ? ? ? ? 42 11 1246 924
2 Płomień Sosnowiec 14 30 ? ? ? ? 34 17 1172 1084
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 ? ? ? ? 30 28 1255 1258
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 ? ? ? ? 26 28 1132 1186
5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 ? ? ? ? 21 31 1113 1139
6 MKS Imielin 14 15 ? ? ? ? 22 32 1112 1141
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 ? ? ? ? 21 33 998 1183
8 GS UKS Krzanowice 14 13 ? ? ? ? 15 31 891 1004


Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924

2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084

3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258

4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186

5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139

6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141

7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183

8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004

ROZGRYWKI TURNIEJOWE

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

TURNIEJ FINAŁOWY

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego