|
|
Linia 1: |
Linia 1: |
| '''Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020'''
| |
|
| |
|
| [[Plik:Płomień Sosnowiec sezon 2019 2020.jpg|thumb|450px|Kadra zespołu w sezonie 2019/2020 /jesień/(źródło: fb Płomień Milowice)]]
| |
|
| |
| [['''HASŁO W BUDOWIE !!!''']]
| |
|
| |
| 'http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
| |
| =ROZGRYWKI ZASADNICZE=
| |
| ==ETAP I== | | ==ETAP I== |
| ===RUNDA I===
| |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
| |
|
| |
| |- BGCOLOR="#808456" style="color: white"
| |
| ! WIDTH=6%|kolejka
| |
| ! WIDTH=15%|data
| |
| ! WIDTH=5%|godz.
| |
| ! WIDTH=20%|gospodarze
| |
| ! WIDTH=20%|goście
| |
| ! WIDTH=6%|wynik
| |
| ! WIDTH=4%|set 1
| |
| ! WIDTH=4%|set 2
| |
| ! WIDTH=4%|set 3
| |
| ! WIDTH=4%|set 4
| |
| ! WIDTH=4%|set 5
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|[[29 wrzesień]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Jedynka Siewierz]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''1 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|21:25
| |
| | ALIGN=center|30:28
| |
| | ALIGN=center|23:25
| |
| | ALIGN=center|19;25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|[[3 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|Pauzuje
| |
| | ALIGN=center|''''''
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|[[6 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|TKS Tychy
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 1'''
| |
| | ALIGN=center|22:25
| |
| | ALIGN=center|25:13
| |
| | ALIGN=center|26:24
| |
| | ALIGN=center|25:19
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|4
| |
| | ALIGN=center|[[13 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''1 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|25:23
| |
| | ALIGN=center|11:25
| |
| | ALIGN=center|15:25
| |
| | ALIGN=center|13:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|5
| |
| | ALIGN=center|[[17 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|Amber Kalisz
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 1'''
| |
| | ALIGN=center|25:16
| |
| | ALIGN=center|25:14
| |
| | ALIGN=center|21:25
| |
| | ALIGN=center|25:19
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=center|[[20 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Sobieski Oława]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''0 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|15:25
| |
| | ALIGN=center|12:25
| |
| | ALIGN=center|19:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|7
| |
| | ALIGN=center|[[27 październik]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|Polonia Świdnica
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:19
| |
| | ALIGN=center|25:13
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|[[3 listopad]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Częstochowianka Częstochowa]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 1'''
| |
| | ALIGN=center|25:16
| |
| | ALIGN=center|23:25
| |
| | ALIGN=center|25:23
| |
| | ALIGN=center|25:22
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|9
| |
| | ALIGN=center|[[10 listopad]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|KS Olimpia Jawor
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:12
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|25:23
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|10
| |
| | ALIGN=center|[[14 listopad]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Impel Wrocław]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''0 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|15:25
| |
| | ALIGN=center|10:25
| |
| | ALIGN=center|13:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|11
| |
| | ALIGN=center|[[17 listopad]] [[2018]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[PLKS Pszczyna]]
| |
| | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec
| |
| | ALIGN=center|'''1 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|25:22
| |
| | ALIGN=center|17:25
| |
| | ALIGN=center|14:25
| |
| | ALIGN=center|18:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| ==TABELA KOŃCOWA I ETAPU==
| |
|
| |
| [['''SZABLON - Tabela z innego sezonu''']]
| |
|
| |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
| |
|
| |
| |- BGCOLOR="#808456" style="color: white"
| |
| ! WIDTH=4%|M-ce
| |
| ! Nazwa klubu
| |
| ! WIDTH=6%|M
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt
| |
| ! WIDTH=6%|Z (3)
| |
| ! WIDTH=6%|Z (2)
| |
| ! WIDTH=6%|P (1)
| |
| ! WIDTH=6%|P (0)
| |
| ! WIDTH=6%|Sety (+)
| |
| ! WIDTH=6%|Sety (-)
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt (+)
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt (-)
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|36
| |
| | ALIGN=center|10
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|39
| |
| | ALIGN=center|13
| |
| | ALIGN=center|1220
| |
| | ALIGN=center|1085
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]]
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|29
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|35
| |
| | ALIGN=center|19
| |
| | ALIGN=center|1228
| |
| | ALIGN=center|1091
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|27
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|31
| |
| | ALIGN=center|21
| |
| | ALIGN=center|1173
| |
| | ALIGN=center|1054
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|4
| |
| | ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|22
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=center|26
| |
| | ALIGN=center|23
| |
| | ALIGN=center|1095
| |
| | ALIGN=center|995
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|5
| |
| | ALIGN=LEFT|KPKS Halemba
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|22
| |
| | ALIGN=center|7
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=center|25
| |
| | ALIGN=center|25
| |
| | ALIGN=center|1102
| |
| | ALIGN=center|1106
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=LEFT|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]]
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|15
| |
| | ALIGN=center|4
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|22
| |
| | ALIGN=center|31
| |
| | ALIGN=center|1123
| |
| | ALIGN=center|1152
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|7
| |
| | ALIGN=LEFT|UKS Net Piekary Śląskie
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|9
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|9
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|37
| |
| | ALIGN=center|1008
| |
| | ALIGN=center|1172
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=LEFT|SMS Sokół Chorzów
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|0
| |
| | ALIGN=center|11
| |
| | ALIGN=center|13
| |
| | ALIGN=center|36
| |
| | ALIGN=center|853
| |
| | ALIGN=center|1147
| |
| |}
| |
|
| |
| ==ETAP II==
| |
| ===RUNDA I===
| |
| [[do przepisania]]
| |
|
| |
| 1 2017-02-11 MKS Imielin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 21:25)
| |
|
| |
| 2 2017-02-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:20, 25:9, 25:13)
| |
|
| |
| 3 2017-03-24 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)
| |
|
| |
| 4 2017-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 23:25)
| |
|
| |
|
| |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
| |
|
| |
| |- BGCOLOR="#808456" style="color: white"
| |
| ! WIDTH=6%|kolejka
| |
| ! WIDTH=15%|data
| |
| ! WIDTH=5%|godz.
| |
| ! WIDTH=20%|gospodarze
| |
| ! WIDTH=20%|goście
| |
| ! WIDTH=6%|wynik
| |
| ! WIDTH=4%|set 1
| |
| ! WIDTH=4%|set 2
| |
| ! WIDTH=4%|set 3
| |
| ! WIDTH=4%|set 4
| |
| ! WIDTH=4%|set 5
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=center|[[25 września]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]]
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 1'''
| |
| | ALIGN=center|26:24
| |
| | ALIGN=center|19:25
| |
| | ALIGN=center|25:23
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=center|[[1 października]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''0 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|23:25
| |
| | ALIGN=center|20:25
| |
| | ALIGN=center|20:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:14
| |
| | ALIGN=center|25:20
| |
| | ALIGN=center|28:26
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|4
| |
| | ALIGN=center|[[16 października]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|11.00
| |
| | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''1 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|18:25
| |
| | ALIGN=center|25:18
| |
| | ALIGN=center|23:25
| |
| | ALIGN=center|23:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|5
| |
| | ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|KPKS Halemba
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:18
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|25:13
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=center|[[30 października]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:16
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|25:15
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|7
| |
| | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|16.00
| |
| | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]]
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''2 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|17:25
| |
| | ALIGN=center|27:29
| |
| | ALIGN=center|25:23
| |
| | ALIGN=center|25:14
| |
| | ALIGN=center|7:15
| |
| |}
| |
|
| |
| ===RUNDA II===
| |
| [[do przepisania]]
| |
|
| |
| 5 2017-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Imielin 3:0 (26:24, 25:10, 25:18)
| |
|
| |
| 6 2017-03-18 GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
| |
|
| |
| 7 2017-03-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
| |
|
| |
| 8 2017-04-02 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (16:25, 22:25, 25:19, 25:14, 15:12)
| |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
| |
|
| |
| |- BGCOLOR="#808456" style="color: white"
| |
| ! WIDTH=6%|kolejka
| |
| ! WIDTH=15%|data
| |
| ! WIDTH=5%|godz.
| |
| ! WIDTH=20%|gospodarze
| |
| ! WIDTH=20%|goście
| |
| ! WIDTH=6%|wynik
| |
| ! WIDTH=4%|set 1
| |
| ! WIDTH=4%|set 2
| |
| ! WIDTH=4%|set 3
| |
| ! WIDTH=4%|set 4
| |
| ! WIDTH=4%|set 5
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|18.30
| |
| | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]]
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|28:26
| |
| | ALIGN=center|25:20
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|9
| |
| | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 0'''
| |
| | ALIGN=center|25:20
| |
| | ALIGN=center|25:19
| |
| | ALIGN=center|25:21
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|10
| |
| | ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.30
| |
| | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''0 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|14:25
| |
| | ALIGN=center|20:25
| |
| | ALIGN=center|21:25
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|11
| |
| | ALIGN=center|[[4 grudnia]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|15.30
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 2'''
| |
| | ALIGN=center|17:25
| |
| | ALIGN=center|16:25
| |
| | ALIGN=center|28:26
| |
| | ALIGN=center|26:24
| |
| | ALIGN=center|15:12
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|12
| |
| | ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|KPKS Halemba
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''1 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|22:25
| |
| | ALIGN=center|26:24
| |
| | ALIGN=center|22:25
| |
| | ALIGN=center|24:26
| |
| | ALIGN=center|-
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|13
| |
| | ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|17.00
| |
| | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|'''2 : 3'''
| |
| | ALIGN=center|17:25
| |
| | ALIGN=center|26:24
| |
| | ALIGN=center|25:20
| |
| | ALIGN=center|21:25
| |
| | ALIGN=center|8:15
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|[[16 grudnia]] [[2016]]
| |
| | ALIGN=center|18.30
| |
| | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]]
| |
| | ALIGN=center|'''3 : 1'''
| |
| | ALIGN=center|25:17
| |
| | ALIGN=center|25:20
| |
| | ALIGN=center|20:25
| |
| | ALIGN=center|25:17
| |
| | ALIGN=center|-
| |
| |}
| |
|
| |
| ==TABELA KOŃCOWA II ETAPU==
| |
|
| |
| [[Tabela do przepisania]]
| |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
| |
|
| |
| |- BGCOLOR="#808456" style="color: white"
| |
| ! WIDTH=4%|M-ce
| |
| ! Nazwa klubu
| |
| ! WIDTH=6%|M
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt
| |
| ! WIDTH=6%|Z (3)
| |
| ! WIDTH=6%|Z (2)
| |
| ! WIDTH=6%|P (1)
| |
| ! WIDTH=6%|P (0)
| |
| ! WIDTH=6%|Sety (+)
| |
| ! WIDTH=6%|Sety (-)
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt (+)
| |
| ! WIDTH=6%|Pkt (-)
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|1
| |
| | ALIGN=LEFT|KS Burza MOSiR Mikołów
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|39
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|42
| |
| | ALIGN=center|11
| |
| | ALIGN=center|1246
| |
| | ALIGN=center|924
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|2
| |
| | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]]
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|30
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|34
| |
| | ALIGN=center|17
| |
| | ALIGN=center|1172
| |
| | ALIGN=center|1084
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|3
| |
| | ALIGN=LEFT|MKS Dąbrowa Górnicza II
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|21
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|30
| |
| | ALIGN=center|28
| |
| | ALIGN=center|1255
| |
| | ALIGN=center|1258
| |
|
| |
| |- BGCOLOR=#FFD700
| |
| | ALIGN=center|4
| |
| | ALIGN=LEFT|TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|20
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|26
| |
| | ALIGN=center|28
| |
| | ALIGN=center|1132
| |
| | ALIGN=center|1186
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|5
| |
| | ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|15
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|21
| |
| | ALIGN=center|31
| |
| | ALIGN=center|1113
| |
| | ALIGN=center|1139
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|6
| |
| | ALIGN=LEFT|MKS Imielin
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|15
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|22
| |
| | ALIGN=center|32
| |
| | ALIGN=center|1112
| |
| | ALIGN=center|1141
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|7
| |
| | ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|15
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|21
| |
| | ALIGN=center|33
| |
| | ALIGN=center|998
| |
| | ALIGN=center|1183
| |
|
| |
| |-
| |
| | ALIGN=center|8
| |
| | ALIGN=LEFT|GS UKS Krzanowice
| |
| | ALIGN=center|14
| |
| | ALIGN=center|13
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|?
| |
| | ALIGN=center|15
| |
| | ALIGN=center|31
| |
| | ALIGN=center|891
| |
| | ALIGN=center|1004
| |
| |}
| |
|
| |
|
| |
|
| |
| Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
| |
|
| |
| 1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924
| |
|
| |
| 2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084
| |
|
| |
| 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258
| |
|
| |
| 4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186
| |
|
| |
| 5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139
| |
|
| |
| 6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141
| |
|
| |
| 7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183
| |
|
| |
| 8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004
| |
|
| |
| =ROZGRYWKI TURNIEJOWE=
| |
| ==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY==
| |
| ==TURNIEJ FINAŁOWY==
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
| ===RUNDA I=== | | ===RUNDA I=== |
| {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |