Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 26: | Linia 26: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 wrzesień]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jedynka Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30:28 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|23:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19;25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|Pauzuje | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|TKS Tychy | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Amber Kalisz | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sobieski Oława]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|Polonia Świdnica | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:13 | ||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 117: | Linia 117: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 listopad]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochowianka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 listopad]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|KS Olimpia Jawor | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:12 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopad]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Impel Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|10:25 | |||
| ALIGN=center|13:25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[17 listopad]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[PLKS Pszczyna]] | |||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== |
Wersja z 19:03, 14 paź 2019
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020
'http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 wrzesień 2018 | 17.00 | Jedynka Siewierz | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 21:25 | 30:28 | 23:25 | 19;25 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | 3 październik 2018 | Płomień Sosnowiec | Pauzuje | ' | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | 6 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | TKS Tychy | 3 : 1 | 22:25 | 25:13 | 26:24 | 25:19 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 13 październik 2018 | 17.00 | MKS II Dąbrowa Górnicza | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:23 | 11:25 | 15:25 | 13:25 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | 17 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Amber Kalisz | 3 : 1 | 25:16 | 25:14 | 21:25 | 25:19 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | 20 październik 2018 | 17.00 | Sobieski Oława | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 12:25 | 19:25 | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | 27 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Polonia Świdnica | 3 : 0 | 25:19 | 25:13 | 25:21 | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | 3 listopad 2018 | 17.00 | Częstochowianka Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25:16 | 23:25 | 25:23 | 25:22 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | 10 listopad 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KS Olimpia Jawor | 3 : 0 | 25:12 | 25:21 | 25:23 | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | 14 listopad 2018 | 17.00 | Impel Wrocław | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 10:25 | 13:25 | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | 17 listopad 2018 | 17.00 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:22 | 17:25 | 14:25 | 18:25 | -
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA I ETAPU'''SZABLON - Tabela z innego sezonu'''
ETAP IIRUNDA I1 2017-02-11 MKS Imielin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 21:25) 2 2017-02-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:20, 25:9, 25:13) 3 2017-03-24 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17) 4 2017-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 23:25)
RUNDA II5 2017-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Imielin 3:0 (26:24, 25:10, 25:18) 6 2017-03-18 GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 17:25, 23:25) 7 2017-03-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:17, 25:14, 25:21) 8 2017-04-02 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (16:25, 22:25, 25:19, 25:14, 15:12)
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt - 1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924 2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258 4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186 5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139 6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141 7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183 8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004 ROZGRYWKI TURNIEJOWETURNIEJ PÓŁFINAŁOWYTURNIEJ FINAŁOWYRUNDA I
|