Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 69: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 październik]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 78: | Linia 78: | ||
| ALIGN=center|21:25 | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center|25:19 | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[20 październik]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Sobieski Oława]] | |||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|12:25 | |||
| ALIGN=center|19:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 18:23, 14 paź 2019
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 wrzesień 2018 | 17.00 | Jedynka Siewierz | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 21:25 | 30:28 | 23:25 | 19;25 | - |
2 | 3 październik 2018 | Płomień Sosnowiec | Pauzuje | ' | - | - | - | - | - | |
3 | 6 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | TKS Tychy | 3 : 1 | 22:25 | 25:13 | 26:24 | 25:19 | - |
4 | 13 październik 2018 | 17.00 | MKS II Dąbrowa Górnicza | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:23 | 11:25 | 15:25 | 13:25 | - |
5 | 17 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Amber Kalisz | 3 : 1 | 25:16 | 25:14 | 21:25 | 25:19 | - |
6 | 20 październik 2018 | 17.00 | Sobieski Oława | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 12:25 | 19:25 | - | - |