Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1980/1981: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 115: | Linia 115: | ||
|} | |} | ||
='''TABELA PO II RUNDZIE'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AVIA Świdnik | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|} | |||
Wersja z 13:52, 25 paź 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1980/1981
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwardia Wrocław | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Legia Warszawa | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Hutnik Nowa Huta | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUTNIK Kraków | 18 | 14 | 14 | 4 | 47 | 17 |
2 | LEGIA Warszawa | 18 | 14 | 14 | 4 | 46 | 26 |
3 | AZS Olsztyn | 18 | 13 | 13 | 5 | 40 | 24 |
4 | GWARDIA Wrocław | 18 | 12 | 12 | 6 | 42 | 21 |
5 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 10 | 10 | 8 | 38 | 35 |
6 | BESKID Andrychów | 18 | 8 | 8 | 10 | 33 | 31 |
7 | RESURSA Łódź | 18 | 6 | 6 | 12 | 30 | 45 |
8 | AVIA Świdnik | 18 | 5 | 5 | 13 | 27 | 42 |
9 | Płomień Milowice | 18 | 5 | 5 | 13 | 21 | 45 |
10 | AZS Warszawa | 18 | 3 | 3 | 15 | 19 | 47 |