Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 115: | Linia 115: | ||
| ALIGN=center|43 | | ALIGN=center|43 | ||
|} | |} | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|01.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LECHIA Tomaszów Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|02.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|08.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|09.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|15.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|22./23.12.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|17-19 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|05.01.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|06.01.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | =='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 16:29, 19 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1979/1980
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwardia Wrocław | 18 | 16 | 16 | 2 | 51 | 17 |
2 | AZS Olsztyn | 18 | 14 | 14 | 4 | 41 | 29 |
3 | Legia Warszawa | 18 | 12 | 12 | 6 | 41 | 29 |
4 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 11 | 11 | 7 | 41 | 32 |
5 | Płomień Milowice | 18 | 9 | 9 | 9 | 35 | 34 |
6 | HUTNIK Kraków | 18 | 7 | 7 | 11 | 32 | 38 |
7 | RESURSA Łódź | 18 | 7 | 7 | 11 | 27 | 40 |
8 | BESKID Andrychów | 18 | 5 | 5 | 13 | 29 | 43 |
9 | AZS Częstochowa | 18 | 5 | 5 | 13 | 22 | 45 |
10 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 18 | 4 | 4 | 14 | 18 | 43 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01.12.1979 | ? | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-6 | 13-15 | 10-15 | 14-16 | - |
2 | 02.12.1979 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-13 | 15-11 | - | - |
3 | 08.12.1979 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 0 : 3 | 13-15 | 12-15 | 11-15 | - | - |
4 | 09.12.1979 | ? | Płomień Milowice | AZS Częstochowa | 3 : 0 | 15-4 | 15-13 | 15-6 | - | - |
5 | 15.12.1979 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 15-7 | 15-9 | - | - |
6 | 16.12.1979 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-7 | 8-15 | 15-12 | 15-7 | - |
7 | 22./23.12.1979 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 17-19 | 13-15 | 15-3 | 15-8 | 15-9 |
8 | 05.01.1980 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 3 : 2 | 15-17 | 15-10 | 15-13 | 15-17 | 15-5 |
9 | 06.01.1980 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 0 | 15-11 | 15-8 | 15-1 | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Olsztyn | 9 | 8 | 8 | 1 | 26 | 9 |
2 | Gwardia Wrocław | 9 | 8 | 8 | 1 | 25 | 10 |
3 | Legia Warszawa | 9 | 7 | 7 | 2 | 23 | 13 |
4 | RESOVIA Rzeszów | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 16 |
5 | RESURSA Łódź | 9 | 4 | 4 | 5 | 15 | 17 |
6 | Płomień Milowice | 9 | 4 | 4 | 5 | 15 | 18 |
7 | HUTNIK Kraków | 9 | 3 | 3 | 6 | 17 | 19 |
8 | BESKID Andrychów | 9 | 2 | 2 | 7 | 12 | 22 |
9 | AZS Częstochowa | 9 | 2 | 2 | 7 | 10 | 25 |
10 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 9 | 1 | 1 | 8 | 9 | 24 |