Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1969/1970: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 375: | Linia 375: | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|07.02.1970 | |||
| ALIGN=center|22.00 | |||
| ALIGN=center|SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|08.02.1970 | |||
| ALIGN=center|8.30 | |||
| ALIGN=center|SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|14.02.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|VICTORIA Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15.02.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|VICTORIA Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|21.02.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|OPOLANIN Opole | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|22.02.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|OPOLANIN Opole | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|28.02.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|01.03.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|07.03.1970 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WAWEL Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|08.03.1970 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WAWEL Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|14.03.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ANILANA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|15.03.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ANILANA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|1-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|21.03.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22.03.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] |
Wersja z 19:05, 7 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1969/1970
II LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN GRUPA 1
TABELA KOŃCOWA - DWA PIERWSZE ZESPOŁY AWANS DO TURNIEJU FINAŁOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 28 | 25 | 25 | 3 | 79 | 28 |
2 | BESKID Andrychów | 28 | 22 | 22 | 6 | 75 | 29 |
3 | ANILANA Łódź | 28 | 22 | 22 | 6 | 71 | 32 |
4 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 28 | 10 | 10 | 18 | 42 | 66 |
5 | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | 28 | 10 | 10 | 18 | 43 | 68 |
6 | WAWEL Kraków | 28 | 9 | 9 | 19 | 39 | 65 |
7 | VICTORIA Wałbrzych | 28 | 8 | 8 | 20 | 39 | 69 |
8 | OPOLANIN Opole | 28 | 6 | 6 | 22 | 37 | 68 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06.12.1969 | 18.30 | Płomień Milowice | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | 3 : 0 | 15-3 | 15-7 | 15-7 | - | - |
2 | 07.12.1969 | 12.00 | Płomień Milowice | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | 3 : 1 | 15-6 | 9-15 | 15-5 | 15-5 | - |
3 | 13.12.1969 | 18.30 | Płomień Milowice | VICTORIA Wałbrzych | 3 : 1 | 15-10 | 15-2 | 10-15 | 17-15 | - |
4 | 14.12.1969 | 12.00 | Płomień Milowice | VICTORIA Wałbrzych | 3 : 1 | 15-10 | 15-10 | 8-15 | 15-7 | - |
5 | 20.12.1969 | ? | OPOLANIN Opole | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-12 | 10-15 | 15-17 | 2-15 | - |
6 | 21.12.1969 | ? | OPOLANIN Opole | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
7 | 10.01.1970 | 17.00 | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-11 | 16-14 | 15-6 | - | - |
8 | 11.01.1970 | 11.00 | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-6 | 17-15 | 15-11 | - | - |
9 | 17.01.1970 | ? | WAWEL Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 9-15 | 11-15 | - | - |
10 | 18.01.1970 | ? | WAWEL Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11-15 | 15-17 | 9-15 | - | - |
11 | 24.01.1970 | ? | Płomień Milowice | ANILANA Łódź | 3 : 0 | 15-2 | 15-13 | 15-8 | - | - |
12 | 25.01.1970 | ? | Płomień Milowice | ANILANA Łódź | 3 : 1 | 14-16 | 15-11 | 20-18 | 15-11 | - |
13 | 31.01.1970 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
14 | 01.02.1970 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 14 | 12 | 12 | 2 | 39 | 12 |
2 | ANILANA Łódź | 14 | 12 | 12 | 2 | 37 | 13 |
3 | BESKID Andrychów | 14 | 10 | 10 | 4 | 37 | 19 |
4 | VICTORIA Wałbrzych | 14 | 6 | 6 | 8 | 28 | 29 |
5 | WAWEL Kraków | 14 | 5 | 5 | 9 | 20 | 32 |
6 | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | 14 | 4 | 4 | 10 | 19 | 37 |
7 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 14 | 4 | 4 | 10 | 16 | 37 |
8 | OPOLANIN Opole | 14 | 3 | 3 | 11 | 16 | 33 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 07.02.1970 | 22.00 | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | Płomień Milowice | 1 : 3 | 6-15 | 13-15 | 15-11 | 10-15 | - |
16 | 08.02.1970 | 8.30 | SKÓRZANI Skarżysko-Kamienna | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 7-15 | 12-15 | - | - |
17 | 14.02.1970 | ? | VICTORIA Wałbrzych | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
18 | 15.02.1970 | ? | VICTORIA Wałbrzych | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
19 | 21.02.1970 | ? | Płomień Milowice | OPOLANIN Opole | 3 : 1 | 15-7 | 13-15 | 14-16 | 15-5 | - |
20 | 22.02.1970 | ? | Płomień Milowice | OPOLANIN Opole | 3 : 2 | 11-15 | 15-11 | 15-11 | 7-15 | 15-1 |
21 | 28.02.1970 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 2 : 3 | 13-15 | 15-12 | 15-4 | 8-15 | 5-15 |
22 | 01.03.1970 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-10 | 5-15 | 7-15 | 6-15 | - |
23 | 07.03.1970 | 17.00 | Płomień Milowice | WAWEL Kraków | 3 : 0 | 15-4 | 15-6 | 15-10 | - | - |
24 | 08.03.1970 | 11.00 | Płomień Milowice | WAWEL Kraków | 3 : 1 | 15-12 | 15-12 | 9-15 | 15-7 | - |
25 | 14.03.1970 | ? | ANILANA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 10-15 | 15-3 | 15-8 | 15-10 | - |
26 | 15.03.1970 | ? | ANILANA Łódź | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-10 | 13-15 | 11-15 | 1-15 | - |
27 | 21.03.1970 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 15-12 | 15-5 | 6-15 | 15-13 | - |
28 | 22.03.1970 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-11 | 15-11 | 13-15 | 15-10 | - |