Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1987/1988: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1987/1988 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1987/1988 | ||
= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|98 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|100 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|29.10.1987 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|30.10.1987 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|07.11.1987 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|08.11.1987 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14.11.1987 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15.11.1987 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21.11.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|22.11.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|28.11.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|29.11.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|2-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|12.12.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|13.12.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
|- | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|19.12.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20.12.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16.01.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17.01.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|23.01.1988 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24.01.1988 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|06.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|07.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|1-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|10.02.1988 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|11.02.1988 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|14.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|20.02.1988 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|2-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|21.02.1988 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|27.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28.02.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|05.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
|- | | ALIGN=center|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|06.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|12.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|13.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|22.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|23.03.1988 | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|1-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|26.03.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|27.03.1988 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
=SKŁAD DRUŻYNY W SEZONIE 1987/1988= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|IMIĘ I NAZWISKO | |||
! WIDTH=2%|ROK URODZENIA | |||
! WIDTH=2%|WZROST | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Zielińska Halina]] | |||
| ALIGN=center|1960 | |||
| ALIGN=center|181 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ziębacz Jolanta]] | |||
| ALIGN=center|162 | |||
| ALIGN=center|171 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Krzyształowicz-Majchrzak Urszula]] | |||
| ALIGN=center|1959 | |||
| ALIGN=center|176 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Nastały (Bladoszewska) Ewa]] | |||
| ALIGN=center|1962 | |||
| ALIGN=center|182 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Szczepańska-Wilk Anna]] | |||
| ALIGN=center|1958 | |||
| ALIGN=center|180 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Barbara Niewiadomska | |||
| ALIGN=center|1967 | |||
| ALIGN=center|186 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Sarnik Agata]] | |||
| ALIGN=center|1968 | |||
| ALIGN=center|182 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Dorota Gurbała | |||
| ALIGN=center|1962 | |||
| ALIGN=center|182 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Anna Troszyńska | |||
| ALIGN=center|1966 | |||
| ALIGN=center|182 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Ewa Ferszt | |||
| ALIGN=center|1963 | |||
| ALIGN=center|180 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Dorota Kowalska | |||
| ALIGN=center|1969 | |||
| ALIGN=center|168 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Ewa Pytel | |||
| ALIGN=center|1958 | |||
| ALIGN=center|178 | |||
|} | |||
'''TRENER - Jan Rogowicz''' | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1987/1988]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1987/1988]] |
Aktualna wersja na dzień 13:44, 22 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1987/1988
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 36 | 68 | 32 | 4 | 98 | 31 |
2 | CZARNI Słupsk | 36 | 65 | 29 | 7 | 93 | 41 |
3 | WISŁA Kraków | 36 | 62 | 26 | 10 | 90 | 47 |
4 | Płomień Milowice | 36 | 54 | 18 | 18 | 71 | 67 |
5 | GWARDIA Wrocław | 36 | 53 | 17 | 19 | 66 | 73 |
6 | KOLEJARZ Katowice | 36 | 52 | 16 | 20 | 66 | 70 |
7 | POLONEZ Warszawa | 36 | 52 | 16 | 20 | 67 | 77 |
8 | ŁKS Łódź | 36 | 50 | 14 | 22 | 58 | 77 |
9 | AZS AWF Warszawa | 36 | 44 | 8 | 28 | 38 | 90 |
10 | BUDOWLANI Toruń | 36 | 40 | 4 | 32 | 25 | 100 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29.10.1987 | 17.00 | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 16-14 | 15-10 | 15-4 | - | - |
2 | 30.10.1987 | 17.00 | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | 15-5 | 15-9 | 11-15 | 15-8 | - |
3 | 07.11.1987 | 18.00 | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 13-15 | 9-15 | - | - |
4 | 08.11.1987 | 11.00 | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-6 | 15-10 | - | - |
5 | 14.11.1987 | 16.00 | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | 15-7 | 15-1 | 15-12 | - | - |
6 | 15.11.1987 | 11.00 | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 13-15 | 15-10 | 15-4 | 15-4 | - |
7 | 21.11.1987 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 1 | 8-15 | 15-0 | 15-11 | 15-4 | - |
8 | 22.11.1987 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 1 | 10-15 | 15-8 | 15-10 | 15-9 | - |
9 | 28.11.1987 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 9-15 | 15-8 | 15-7 | 15-6 | - |
10 | 29.11.1987 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 1 : 3 | 2-15 | 15-10 | 4-15 | 8-15 | - |
11 | 12.12.1987 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | 8-15 | 5-15 | 13-15 | - | - |
12 | 13.12.1987 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 16-14 | 15-3 | 8-15 | 15-12 | - |
13 | 19.12.1987 | ? | Płomień Milowice | BUDOWLANI Toruń | 3 : 0 | 15-7 | 15-10 | 15-4 | - | - |
14 | 20.12.1987 | ? | Płomień Milowice | BUDOWLANI Toruń | 3 : 0 | 15-5 | 15-1 | 15-2 | - | - |
15 | 16.01.1988 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-10 | 15-13 | - | - |
16 | 17.01.1988 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 2 | 11-15 | 15-12 | 12-15 | 15-8 | 15-1 |
17 | 23.01.1988 | 16.00 | Płomień Milowice | POLONEZ Warszawa | 3 : 0 | 15-5 | 15-6 | 15-6 | - | - |
18 | 24.01.1988 | 11.00 | Płomień Milowice | POLONEZ Warszawa | 3 : 1 | 14-16 | 15-9 | 15-6 | 15-8 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 18 | 33 | 15 | 3 | 48 | 14 |
2 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 33 | 15 | 3 | 46 | 17 |
3 | WISŁA Kraków | 18 | 33 | 15 | 3 | 46 | 17 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 29 | 11 | 7 | 39 | 25 |
5 | ŁKS Łódź | 18 | 25 | 7 | 11 | 29 | 37 |
6 | POLONEZ Warszawa | 18 | 25 | 7 | 11 | 31 | 42 |
7 | GWARDIA Wrocław | 18 | 25 | 7 | 11 | 27 | 41 |
8 | AZS AWF Warszawa | 18 | 23 | 5 | 13 | 20 | 43 |
9 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 23 | 5 | 13 | 26 | 41 |
10 | BUDOWLANI Toruń | 18 | 21 | 3 | 15 | 13 | 48 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 06.02.1988 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-9 | 11-15 | 13-15 | 15-13 | 4-15 |
20 | 07.02.1988 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 16-14 | 15-9 | 1-15 | 15-8 | - |
21 | 10.02.1988 | 16.00 | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 0 : 3 | 6-15 | 15-17 | 7-15 | - | - |
22 | 11.02.1988 | 16.00 | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 1 | 15-10 | 11-15 | 16-14 | 15-11 | - |
23 | 14.02.1988 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-8 | 15-12 | 4-15 | 15-7 |
24 | 15.02.1988 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 7-15 | 15-11 | 8-15 | 12-15 | - |
25 | 20.02.1988 | 18.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 1 : 3 | 15-11 | 10-15 | 6-15 | 2-15 | - |
26 | 21.02.1988 | 13.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 1 : 3 | 11-15 | 15-4 | 8-15 | 12-15 | - |
27 | 27.02.1988 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-13 | 15-13 | - | - |
28 | 28.02.1988 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-5 | 12-15 | 9-15 | 17-15 | 15-11 |
29 | 05.03.1988 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 2 | 15-6 | 15-7 | 10-15 | 4-15 | 15-8 |
30 | 06.03.1988 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15-10 | 15-8 | 15-5 | - | - |
31 | 12.03.1988 | ? | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 2 : 3 | 16-14 | 6-15 | 8-15 | 15-10 | 15-17 |
32 | 13.03.1988 | ? | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 0 : 3 | 14-16 | 7-15 | 7-15 | - | - |
33 | 22.03.1988 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 1 : 3 | 12-15 | 15-5 | 10-15 | 13-15 | - |
34 | 23.03.1988 | 17.30 | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 2 : 3 | 15-9 | 1-15 | 14-16 | 15-8 | 13-15 |
35 | 26.03.1987 | ? | POLONEZ Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-3 | 15-6 | 10-15 | 15-9 | - |
36 | 27.03.1988 | ? | POLONEZ Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-12 | 15-3 | - | - |
SKŁAD DRUŻYNY W SEZONIE 1987/1988
IMIĘ I NAZWISKO | ROK URODZENIA | WZROST |
---|---|---|
Zielińska Halina | 1960 | 181 |
Ziębacz Jolanta | 162 | 171 |
Krzyształowicz-Majchrzak Urszula | 1959 | 176 |
Nastały (Bladoszewska) Ewa | 1962 | 182 |
Szczepańska-Wilk Anna | 1958 | 180 |
Barbara Niewiadomska | 1967 | 186 |
Sarnik Agata | 1968 | 182 |
Dorota Gurbała | 1962 | 182 |
Anna Troszyńska | 1966 | 182 |
Ewa Ferszt | 1963 | 180 |
Dorota Kowalska | 1969 | 168 |
Ewa Pytel | 1958 | 178 |
TRENER - Jan Rogowicz