Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1986/1987: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1986/1987 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1986/1987 | ||
= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|101 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|101 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|91 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|102 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|27.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|29.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|30.10.1986 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|15.11.1986 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|19.11.1986 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20.11.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|23.11.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|24.11.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|29.11.1986 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|30.11.1986 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|03.12.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|04.12.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|21.12.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|28.12.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|29.12.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|03.01.1987 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|04.01.1987 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|} | |||
=PUCHAR POLSKI= | |||
==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY W RADOMIU 10-12.10.1986== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12.10.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==TABELA TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1986/1987]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1986/1987]] |
Aktualna wersja na dzień 12:59, 4 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1986/1987
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 38 | 71 | 33 | 5 | 101 | 32 |
2 | BKS STAL Bielsko-Biała | 38 | 70 | 32 | 6 | 101 | 34 |
3 | ŁKS Łódź | 38 | 58 | 20 | 18 | 72 | 69 |
4 | GWARDIA Wrocław | 38 | 54 | 16 | 22 | 64 | 76 |
5 | Płomień Milowice | 38 | 50 | 12 | 26 | 54 | 91 |
6 | POLONEZ Warszawa | 38 | 58 | 20 | 18 | 76 | 62 |
7 | AZS AWF Warszawa | 38 | 58 | 20 | 18 | 74 | 75 |
8 | WISŁA Kraków | 38 | 56 | 18 | 20 | 66 | 79 |
9 | SPÓJNIA Gdańsk | 38 | 52 | 14 | 24 | 55 | 88 |
10 | SIARKA Tarnobrzeg | 38 | 47 | 9 | 29 | 43 | 102 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.10.1986 | ? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-13 | 15-12 | - | - |
2 | 27.10.1986 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 8-15 | 9-15 | 9-15 | - | - |
3 | 29.10.1986 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | 15-11 | 15-7 | 15-12 | - | - |
4 | 30.10.1986 | 17.00 | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | 15-10 | 12-15 | 15-8 | 15-6 | - |
5 | 15.11.1986 | 17.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-6 | 9-15 | 15-9 | 16-18 | 15-2 |
6 | 19.11.1986 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-9 | 15-8 | 10-15 | 5-15 | 13-15 |
7 | 20.11.1986 | ? | POLONEZ Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
8 | 23.11.1986 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 1 : 3 | 15-12 | 6-15 | 5-15 | 12-15 | - |
9 | 24.11.1986 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 1 | 15-10 | 14-16 | 15-11 | 15-9 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 18 | 9 | 0 | 27 | 6 |
2 | CZARNI Słupsk | 9 | 17 | 8 | 1 | 24 | 5 |
3 | ŁKS Łódź | 9 | 14 | 5 | 4 | 18 | 15 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 14 | 5 | 4 | 18 | 16 |
5 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 13 | 4 | 5 | 16 | 18 |
6 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 13 | 4 | 5 | 15 | 20 |
7 | POLONEZ Warszawa | 9 | 12 | 3 | 6 | 15 | 18 |
8 | GWARDIA Wrocław | 9 | 12 | 3 | 6 | 13 | 21 |
9 | WISŁA Kraków | 9 | 12 | 3 | 6 | 10 | 23 |
10 | AZS AWF Warszawa | 9 | 10 | 1 | 8 | 12 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 29.11.1986 | 17.00 | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 12-15 | 16-14 | 15-13 | 12-15 | 15-12 |
11 | 30.11.1986 | 11.00 | Płomień Milowice | SIARKA Tarnobrzeg | 3 : 1 | 15-10 | 13-15 | 15-9 | 15-9 | - |
12 | 03.12.1986 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-3 | 15-11 | - | - |
13 | 04.12.1986 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 16-14 | 15-7 | - | - |
14 | 21.12.1986 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 1 : 3 | 6-15 | 14-16 | 15-11 | 4-15 | - |
15 | 28.12.1986 | ? | Płomień Milowice | POLONEZ Warszawa | 3 : 2 | 15-10 | 15-6 | 12-15 | 16-18 | 15-3 |
16 | 29.12.1986 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 15-4 | 15-7 | 15-6 | - | - |
17 | 03.01.1987 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | 16-18 | 5-15 | 15-11 | 15-7 | 10-15 |
18 | 04.01.1987 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-10 | 15-4 | 7-15 | 6-15 | 16-14 |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 35 | 17 | 1 | 52 | 11 |
2 | CZARNI Słupsk | 18 | 34 | 16 | 2 | 49 | 13 |
3 | GWARDIA Wrocław | 18 | 28 | 10 | 8 | 35 | 28 |
4 | ŁKS Łódź | 18 | 28 | 10 | 8 | 35 | 29 |
5 | Płomień Milowice | 18 | 28 | 10 | 8 | 36 | 35 |
6 | POLONEZ Warszawa | 18 | 24 | 6 | 12 | 27 | 36 |
7 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 24 | 6 | 12 | 26 | 42 |
8 | SIARKA Tarnobrzeg | 18 | 24 | 6 | 12 | 24 | 43 |
9 | WISŁA Kraków | 18 | 23 | 5 | 13 | 20 | 46 |
10 | AZS AWF Warszawa | 18 | 22 | 4 | 14 | 24 | 45 |
PUCHAR POLSKI
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY W RADOMIU 10-12.10.1986
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10.10.1986 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-3 | 16-14 | - | - |
2 | 11.10.1986 | ? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 6-15 | 5-15 | - | - |
3 | 12.10.1986 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 1 | 15-13 | 8-15 | 15-5 | 15-9 | - |
TABELA TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 | 6 | 3 | 0 | 9 | 0 |
2 | Płomień Milowice | 3 | 5 | 2 | 1 | 6 | 4 |
3 | STAL Mielec | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 6 |
4 | RADOMKA Radom | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 |