Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1982/1983 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1982/1983 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
Linia 164: | Linia 163: | ||
| ALIGN=center|28.11.1982 | | ALIGN=center|28.11.1982 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|15-12 | | ALIGN=center|15-12 | ||
Linia 383: | Linia 382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.01.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-4 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22.01.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23.01.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|START Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|6-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29.01.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|2-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30.01.1983 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|2-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|05.02.1983 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|06.02.1983 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|3-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.02.1983 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RADOMKA Radom | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.02.1983 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|20-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 515: | Linia 514: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 545: | Linia 544: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|START Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 555: | Linia 554: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 565: | Linia 564: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 575: | Linia 574: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|STAL Mielec | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 1 ŁÓDŹ 25-27.02.1983== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F1 | |||
| ALIGN=center|25.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F2 | |||
| ALIGN=center|26.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F3 | |||
| ALIGN=center|27.02.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 2 SŁUPSK 04.-06.03.1983== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F4 | |||
| ALIGN=center|04.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|F5 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|05.03.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F6 | |||
| ALIGN=center|06.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 3 SOSNOWIEC 18-20.03.1983== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F7 | |||
| ALIGN=center|18.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F8 | |||
| ALIGN=center|19.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F9 | |||
| ALIGN=center|20.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 4 ŁÓDŹ 25-27.03.1983== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F10 | |||
| ALIGN=center|25.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|F11 | ||
| ALIGN=center|26.03.1983 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F12 | |||
| ALIGN=center|27.03.1983 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|2-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=PUCHAR POLSKI= | |||
==PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI - SŁUPSK 12-14.11.1982== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12.11.1982 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13.11.1982 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14.11.1982 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|OGNIWO Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==TABELA PÓŁFINAŁU - AWANS CZARNI SŁUPSK== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|OGNIWO Szczecin | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1982/1983]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1982/1983]] |
Aktualna wersja na dzień 18:30, 8 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1982/1983
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 30 | 22 | 22 | 8 | 71 | 38 |
2 | CZARNI Słupsk | 30 | 20 | 20 | 10 | 71 | 45 |
3 | PŁOMIEŃ Milowice | 30 | 20 | 20 | 10 | 66 | 43 |
4 | START Łódź | 30 | 15 | 15 | 15 | 61 | 56 |
5 | WISŁA Kraków | 28 | 14 | 14 | 14 | 58 | 53 |
6 | BKS STAL Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 53 | 57 |
7 | RADOMKA Radom | 28 | 11 | 11 | 17 | 45 | 58 |
8 | SPÓJNIA Gdańsk | 28 | 11 | 11 | 17 | 46 | 60 |
9 | ZAWISZA Sulechów - spadek | 28 | 9 | 9 | 19 | 41 | 62 |
10 | STAL Mielec - spadek | 28 | 7 | 7 | 21 | 37 | 70 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20.11.1982 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-9 | 15-7 | 15-7 | ||
2 | 27.11.1982 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-12 | 14-16 | 9-15 | 13-15 | - |
3 | 28.11.1982 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 15-8 | 15-3 | - | - |
4 | 04.12.1982 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 17-15 | 15-10 | 11-15 | 15-10 | - |
5 | 05.12.1982 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 1 | 15-3 | 12-15 | 15-6 | 15-13 | - |
6 | 11.12.1982 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 1 | 15-3 | 5-15 | 15-10 | 15-7 | - |
7 | 12.12.1982 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 6-15 | 12-15 | 11-15 | - | - |
8 | 18.12.1982 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 16-14 | 15-11 | 17-15 | - | - |
9 | 19.12.1982 | ? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 14-16 | 1-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 9 | 8 | 8 | 1 | 25 | 7 |
2 | CZARNI Słupsk | 9 | 7 | 7 | 2 | 23 | 11 |
3 | WISŁA Kraków | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 13 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 6 | 6 | 3 | 18 | 13 |
5 | START Łódź | 9 | 4 | 4 | 5 | 19 | 17 |
6 | ZAWISZA Sulechów | 9 | 4 | 4 | 5 | 18 | 18 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 18 |
8 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 3 | 3 | 6 | 11 | 23 |
9 | RADOMKA Radom | 9 | 2 | 2 | 7 | 10 | 25 |
10 | STAL Mielec | 9 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 16.01.1983 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-4 | 11-15 | 16-14 | 15-8 | - |
11 | 22.01.1983 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-6 | 15-13 | - | - |
12 | 23.01.1983 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 1 : 3 | 15-12 | 6-15 | 13-15 | 7-15 | - |
13 | 29.01.1983 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11-15 | 14-16 | 2-15 | - | - |
14 | 30.01.1983 | ??? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 13-15 | 2-15 | 15-13 | 14-16 | - |
15 | 05.02.1983 | ??? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-17 | 11-15 | 15-7 | 13-15 | - |
16 | 06.02.1983 | ??? | STAL Mielec | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11-15 | 10-15 | 3-15 | - | - |
17 | 12.02.1983 | ??? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 0 | 15-11 | 15-3 | 15-2 | - | - |
18 | 13.02.1983 | ??? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 3 : 0 | 20-18 | 15-8 | 15-12 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 18 | 16 | 16 | 2 | 49 | 15 |
2 | Płomień Milowice | 18 | 13 | 13 | 5 | 41 | 21 |
3 | CZARNI Słupsk | 18 | 13 | 13 | 5 | ? | ? |
4 | START Łódź | 18 | 11 | 11 | 7 | ? | ? |
5 | WISŁA Kraków | 18 | 9 | 9 | 9 | ? | ? |
6 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 9 | 9 | 9 | ? | ? |
7 | ZAWISZA Sulechów | 18 | 6 | 6 | 12 | ? | ? |
8 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 6 | 6 | 12 | ? | ? |
9 | RADOMKA Radom | 18 | 5 | 5 | 13 | ? | ? |
10 | STAL Mielec | 18 | 2 | 2 | 16 | ? | ? |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 1 ŁÓDŹ 25-27.02.1983
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F1 | 25.02.1983 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 6-15 | 15-11 | 13-15 | 12-15 | - |
F2 | 26.02.1983 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | 15-8 | 15-10 | 11-15 | 15-13 | - |
F3 | 27.02.1983 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 14-16 | 8-15 | 9-15 | - | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 2 SŁUPSK 04.-06.03.1983
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F4 | 04.03.1983 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-8 | 15-5 | - | - |
F5 | 05.03.1983 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15-7 | 15-10 | 15-13 | - | - |
F6 | 06.03.1983 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | 15-7 | 6-15 | 15-12 | 15-11 | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 3 SOSNOWIEC 18-20.03.1983
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F7 | 18.03.1983 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-9 | 10-15 | 15-7 | 13-15 | 14-16 |
F8 | 19.03.1983 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | 15-13 | 6-15 | 15-11 | 15-10 | - |
F9 | 20.03.1983 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 2 : 3 | 13-15 | 15-8 | 14-16 | 15-5 | 7-15 |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 4 ŁÓDŹ 25-27.03.1983
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F10 | 25.03.1983 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 9-15 | 10-15 | 15-6 | 7-15 | - |
F11 | 26.03.1983 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 2 : 3 | 10-15 | 15-9 | 9-15 | 15-12 | 5-15 |
F12 | 27.03.1983 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 2-15 | 9-15 | 11-15 | - | - |
PUCHAR POLSKI
PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI - SŁUPSK 12-14.11.1982
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12.11.1982 | ? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 13.11.1982 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 5-15 | 7-15 | 10-15 | - | - |
3 | 14.11.1982 | ? | Płomień Milowice | OGNIWO Szczecin | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
TABELA PÓŁFINAŁU - AWANS CZARNI SŁUPSK
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 3 | 3 | 3 | 0 | 9 | 1 |
2 | Płomień Milowice | 3 | 2 | 2 | 1 | 6 | 3 |
3 | RADOMKA Radom | 3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 |
4 | OGNIWO Szczecin | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 |