Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 136: | Linia 136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20.11.1982 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.11.1982 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28.11.1982 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 15:55, 28 paź 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1982/1983
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 30 | 22 | 22 | 8 | 71 | 38 |
2 | CZARNI Słupsk | 30 | 20 | 20 | 10 | 71 | 45 |
3 | PŁOMIEŃ Milowice | 30 | 20 | 20 | 10 | 66 | 43 |
4 | START Łódź | 30 | 15 | 15 | 15 | 61 | 56 |
5 | WISŁA Kraków | 28 | 14 | 14 | 14 | 58 | 53 |
6 | BKS STAL Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 53 | 57 |
7 | RADOMKA Radom | 28 | 11 | 11 | 17 | 45 | 58 |
8 | SPÓJNIA Gdańsk | 28 | 11 | 11 | 17 | 46 | 60 |
9 | ZAWISZA Sulechów - spadek | 28 | 9 | 9 | 19 | 41 | 62 |
10 | STAL Mielec - spadek | 28 | 7 | 7 | 21 | 37 | 70 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20.11.1982 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-9 | 15-7 | 15-7 | ||
2 | 27.11.1982 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-12 | 14-16 | 9-15 | 13-15 | - |
3 | 28.11.1982 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-8 | 15-3 | - | - |
4 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |