Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1980/1981: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 892: | Linia 892: | ||
|} | |} | ||
AWANS SLAVII DO FINAŁU STOSUNKIEM MAŁYCH PUNKTÓW | AWANS SLAVII DO FINAŁU STOSUNKIEM MAŁYCH PUNKTÓW | ||
=PUCHAR POLSKI= | |||
==PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|17.10.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|18.10.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19.10.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=MECZE SPARINGOWE= | |||
==TOWARZYSKI W MUNSTER== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|miejsce | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Munster | |||
| ALIGN=center|25.10.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|USC Munster (mistrz RFN) | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TURNIEJ W MILOWICACH== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26.09.1980 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26.09.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|27.09.1980 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|27.09.1980 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|28.09.1980 | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|28.09.1980 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1980/1981]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1980/1981]] |
Wersja z 13:33, 21 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1980/1981
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 23 | 23 | 7 | 72 | 39 |
2 | Wisła Kraków | 30 | 20 | 20 | 10 | 68 | 43 |
3 | Czarni Słupsk | 30 | 17 | 17 | 13 | 64 | 54 |
4 | Kolejarz Katowice | 30 | 14 | 14 | 16 | 69 | 59 |
5 | Spójnia Gdańsk | 28 | 16 | 16 | 12 | 57 | 47 |
6 | BKS Stal Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 54 | 57 |
7 | ŁKS Łódź | 28 | 13 | 13 | 15 | 59 | 59 |
8 | Start Łódź | 28 | 13 | 13 | 15 | 59 | 62 |
9 | Radomka Radom | 28 | 12 | 12 | 16 | 50 | 62 |
10 | Siarka Tarnobrzeg | 28 | 2 | 2 | 26 | 23 | 82 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.11.1980 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-6 | 15-3 | - | - |
2 | 08.11.1980 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 09.11.1980 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
4 | 15.11.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-10 | 15-4 | 17-15 | - | - |
5 | 16.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 15-6 | 14-16 | 17-15 | 15-17 | 15-13 |
6 | 22.11.1980 | ??? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-11 | 16-18 | 15-11 | 15-10 | - |
7 | 23.11.1980 | ??? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 2 : 3 | 11-15 | 16-14 | 15-4 | 12-15 | 13-15 |
8 | 29.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | SIARKA Tarnobrzeg | 3 : 0 | 15-6 | 15-10 | 15-2 | - | - |
9 | 30.11.1980 | ??? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 0 | 15-7 | 15-0 | 15-9 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 9 | 8 | 8 | 1 | 25 | 9 |
2 | CZARNI Słupsk | 9 | 7 | 7 | 2 | 25 | 9 |
3 | START Łódź | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 18 |
4 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 5 | 5 | 4 | 18 | 17 |
5 | WISŁA Kraków | 9 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 |
6 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 4 | 4 | 9 | 15 | 17 |
7 | ŁKS Łódź | 9 | 4 | 4 | 5 | 19 | 22 |
8 | RADOMKA Radom | 9 | 4 | 4 | 5 | 14 | 19 |
9 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 3 | 3 | 6 | 12 | 19 |
10 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 07.12.1980 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-5 | 15-5 | - | - |
11 | 10.12.1980 | 16.00 | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 0 | 15-7 | 15-7 | 15-9 | - | - |
12 | 11.12.1980 | 16.00 | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-12 | - | - |
13 | 16.12.1980 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 11-15 | 15-9 | 15-8 | 15-6 |
14 | 17.12.1980 | ??? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-13 | 15-12 | - | - |
15 | 13.01.1981 | ??? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
16 | 14.01.1981 | ??? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
17 | 24.01.1981 | ??? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
18 | 25.01.1981 | ??? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 18 | 14 | 14 | 4 | 47 | 24 |
2 | Płomień Milowice | 18 | 14 | 14 | 4 | 45 | 22 |
3 | WISŁA Kraków | 18 | 12 | 12 | 6 | 42 | 27 |
4 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 10 | 10 | 8 | 38 | 32 |
5 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 9 | 9 | 9 | 32 | 31 |
6 | START Łódź | 18 | 9 | 9 | 9 | 36 | 38 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 9 | 9 | 9 | 33 | 35 |
8 | ŁKS Łódź | 18 | 6 | 6 | 12 | 33 | 43 |
9 | RADOMKA Radom | 18 | 6 | 6 | 12 | 29 | 43 |
10 | SIARKA Tarnobrzeg | 18 | 1 | 1 | 17 | 13 | 53 |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 1 KATOWICE
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F1 | 06.02.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 15-6 | - | - |
F2 | 07.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-13 | 15-11 | 12-15 | 15-12 |
F3 | 08.02.1982 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 16-18 | 7-15 | 14-16 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 2 KRAKÓW
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F4 | 13.02.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 14-16 | 6-15 | 5-15 | - | - |
F5 | 14.02.1982 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 15-11 | 15-3 | - | - |
F6 | 15.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 16-14 | 16-14 | 16-14 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 3 SOSNOWIEC
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F7 | 27.02.1981 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 11-15 | 15-8 | 15-6 | 13-15 | 15-8 |
F8 | 28.02.1982 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 13-15 | 12-15 | - | - |
F9 | 01.03.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 16-14 | - | - |
RUNDA FINAŁOWA TURNIEJ 4 SŁUPSK
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F10 | 06.03.1981 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 15-12 | 15-2 | 8-15 | 16-14 | - |
F11 | 07.03.1982 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-17 | 10-15 | 15-7 | 5-15 | - |
F12 | 08.03.1981 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 13-15 | 10-15 | 15-11 | 16-14 | 15-13 |
PUCHAR EUROPY MISTRZÓW KRAJOWYCH
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II runda | 13.12.1980 | 17.00 | Płomień Milowice | ASU Lyon (Francja) | 3 : 0 | 15-4 | 15-5 | 15-0 | - | - |
II runda | 20.12.1980 | ? | ASU Lyon (Francja) | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 7-15 | 5-15 | - | - |
1/4 FINAŁU | 11.01.1981 | ? | Płomień Milowice | UK SLAVIA Bratysława (CSSR) | 3 : 0 | 15-11 | 15-11 | 16-14 | - | - |
1/4 FINAŁU | 17.01.1981 | ? | UK SLAVIA Bratysława (CSSR) | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-13 | 15-11 | - | - |
AWANS SLAVII DO FINAŁU STOSUNKIEM MAŁYCH PUNKTÓW
PUCHAR POLSKI
PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17.10.1980 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 18.10.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 19.10.1980 | ? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
MECZE SPARINGOWE
TOWARZYSKI W MUNSTER
miejsce | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Munster | 25.10.1980 | ? | Płomień Milowice | USC Munster (mistrz RFN) | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
TURNIEJ W MILOWICACH
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.09.1980 | 16.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | GWARDIA Wrocław | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
1 | 26.09.1980 | ? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
2 | 27.09.1980 | 16.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | RADOMKA Radom | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 27.09.1980 | 18.00 | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 28.09.1980 | 10.00 | GWARDIA Wrocław | RADOMKA Radom | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 28.09.1980 | 12.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 1 | - | - | - | - | - |